Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ni iz cega gol Reala, samo Trapp zna gde je posao.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Najveca nocna mora svih navijaca Reala se ostvarila...povrijedio se Marcelo

      Adekvatne zamjene za njega nema ovo je katastrofa bukvalno me ne interesuje utakmica vecerasnja vise
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Uff, kakva asistencija Pogbe, a Licht rutinski
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Pogbaaa poslao majstorsku loptu,drago mi je zbog Lichta sto je dao gol posle pauze zbog bolesti.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Ocajna utakmica na OT,bas dosadno.Tempo kao na nekoj domacoj opstinskoj ligi.2-3 solidne sanse i to je to.Lingard nije igrac za Junajted.

            Comment


            • Jel bese bila operacija srca?? Imao je problema sa disanjem, ili tako nesto...
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Originally posted by PiXarr View Post
                Jel bese bila operacija srca?? Imao je problema sa disanjem, ili tako nesto...
                Operisao srce proslog meseca ako si na Licht-a mislio.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Čudi me da je Siti ovako izdominirao Sevilju u gostima , inače i pred tekmu su bile opasne tenzije i neke tuče navijača
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • U Sevilji ocekivano utakmica jakog intenziteta. Siti prilicno cvrst u odbrani sto je izuzetno vazno kada se igra protiv Sevilje na Sancez Pishuanu. Sterling postigao dobar gol.

                    Comment


                    • Zaboravio samo da kazem da ovaj Danilo moze komotno promaha da se zove...puse nevidjeno po njegovoj strani strah me sve da mu se usta ne okrenu

                      Carvajal doktor fudbala za njega
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by Radulov47 View Post
                        Ocajna utakmica na OT,bas dosadno.Tempo kao na nekoj domacoj opstinskoj ligi.2-3 solidne sanse i to je to.Lingard nije igrac za Junajted.
                        Zajebavas? Prvi deo pogotovo.
                        Lingard je najslabiji ali nije kritican, nov je u prvom timu, ako se nesto moze tolerisati to je on, mada je sigurno za sada prva meta za izmenu. Visi gol svakog trenutka i stalno napadamo, cska ne prilazi.
                        Ogromna promena i sto puta veca dinamika sa 4-4-2 veceras.

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                          Čudi me da je Siti ovako izdominirao Sevilju u gostima , inače i pred tekmu su bile opasne tenzije i neke tuče navijača
                          Mogla je Sevilla komotno do izjednacenja nakon onog furioznog starta City-a, ali promasli dve-tri sanse koje se ne promasuju, onda kazna onaj treci gol. City je bukvalno iskoristio sve sto je imao. Nezasluzen rezultat isto kao i u Engleskoj, ali to je spanska ekipa, ostavlja previse prostora protivniku.

                          Comment


                          • Ne bih rekao Proto da je nezasluzen rezultat iako je kao sto kazes mogla mozda Sevilja do boljeg rezultata da su se bolje snasli u nekim situacijama ali odigrao Siti jako dobro ovo prvo poluvrijeme i pored ova tri gola su isto kao i Sevilja mogli do gola vise.

                            Comment


                            • Originally posted by conviction View Post
                              Ne bih rekao Proto da je nezasluzen rezultat iako je kao sto kazes mogla mozda Sevilja do boljeg rezultata da su se bolje snasli u nekim situacijama ali odigrao Siti jako dobro ovo prvo poluvrijeme i pored ova tri gola su isto kao i Sevilja mogli do gola vise.
                              Pa dobro, gledam multi-prenos, prikazano je dosta prilika sa tog meca a ne samo golovi. Pa eto, dojam je takav, da je Sevilla imala strasne sanse i da su morali da postignu koji gol vise.

                              Comment


                              • Ma teraj se bre Hernanese u 3 lepe p.... mat....
                                Mozda i pretrog crveni ali ako je pokazao govedu,ali ko ce sada gledati bunker 35 minuta
                                A znajuci nasu odbranu iz ove sezone mi ce ga primimo sigurno...
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X