Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Lord Gangrena View Post
    Sad sam došao sa posla ne verujem šta Voša radi , vidi se red rad i disciplina mog brata Gojka kako ih je samo postrojio u red
    Brate Gang nisam zadovljan, uopšte nisam zadovoljan, krivo mi što nisu bar osam dali.

    Comment


    • #32
      Originally posted by gokara View Post
      Brate Gang nisam zadovljan, uopšte nisam zadovoljan, krivo mi što nisu bar osam dali.
      Dosta brate pobiće ih Cosa Nostra si lud
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • #33
        Walter Zenga

        http://www.football-italia.net/70337...pologises-fans
        Last edited by Rossonero; 30-07-15, 23:07.

        Comment


        • #34
          Originally posted by Brajkula View Post
          Najgluplji klub na svetu trenutno Zvezda, nijednog igrača da naprave, nijedno dete naše nema kvalitet za Zvezdu, ali zato Parker ima.....i onda tako Srnić, Stojković, evo i Ožegović kidaju, a ovi u Zvezdi polovnjaci kidaju isto, ali moju džigericu...

          Ugasi se fudbale.
          Koliko posle ove Vosine tekme deluju smesne Grofove alibi price

          Comment


          • #35
            PONOS NASE ZEMJE RABOTNICKI - Trabzonspor 1-0
            Odigrali su sjajno tokom celu utakmicu a imale su ljepe prilike i za vecu razliku ali nisu imale srece Sta je tuje idemo u turskoj da ostavimo srcu na teren i da ostvarimo prolaz dalje pa ako bog da so malo srece da vidimo Rabotnicki u grupnoj fazi LE Odavno nismo vidjeli neki makedonski tim u neko evropsko natecajne
            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

            Comment


            • #36


              Ako Parker uspe da ovako postigne gol ja prestajem fudbal da gledam.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • #37
                Vraca se Vosi i Zagorcicu za 2012 bas kada su nesrecno ispali od Rapida u poslednjim minutima.Pizdeo sam tada mnogo, dva gola koja su primili na kraju obe tekme su ih kostali prolaza.Da ih pogleda malo zreb i izbegnu recimo Dortmund pa da budu ravnopravni za ulazak u grupnu fazu.Igrali su koliko vidim bez Gacinovica koji ce uskoro da bude prodat, najbitnije ce biti da nikog ne prodaju do kraja prelaznog roka, jer ih je prodaja Oumarua kostala pre dve godine grupne faze.Sada ce ih cekati dosta jaci tim od Serifa.

                Comment


                • #38
                  Bravo za klubove s ovih prostora, svi su više manje u dobrim situacijama pred uzvratne utakmice, bilo lige prvaka, bilo europa lige!

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Princ View Post
                    Koliko posle ove Vosine tekme deluju smesne Grofove alibi price
                    Evo ga danas izjavio da imamo tim za titulu Skapirao da se sjebao

                    Popljuvao bih ga ja gore nego Radonju, ali kada se zamislim skapiram da kao zamena može da dođe samo neki Kosa, neki Kratko Ostanić i tsl. ipak ne

                    Comment


                    • #40
                      Molde-Dinamo 3-3

                      Molde-u sudjena 3 penala iskoristili samo 1,Dinamo vodio 3-0 i na kraju 3-3 jbm ti kakva tekma i plus brdo zutih i 1 crveni za Molde
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • #41
                        Bravo za Dinamo. Njihov prolazak je pozitivan iz više razloga, a jedan od njih je dobra prilika za odlazak na utakmicu u Zagreb kada Dinamu bude gostovao neki evropski velikan. Sad kome će se posrećiti da njegov klub bude u grupi sa Dinamom, to ćemo vidjeti.
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Faraon usao i odmah zabio.

                          Last edited by Rossonero; 04-08-15, 22:18.

                          Comment


                          • #43
                            Dinamo pun dobrih igrača, ali u samoj igri previse propusta i neodgovornosti. Ako izbore LS, ponovo ih ceka blamiranje, jer se ovaj pristup tesko mijenja.

                            Comment


                            • #44
                              Kakav igrac Alex Teixeira majko moja

                              Nisam ocekivao ovo, nikako, iskren da budem. Poslije svih pojacanja Fenera, cak bih pred dvomec njima dao malu prednost, ali evo Shakhtar rutinski veceras .
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • #45
                                Jokan vodi 2-0 protiv Plzena i na korak je od 4. kola,bravo
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X