Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Velika većina neutralaca je bila uz Atletiko. Pravilo "slabijeg" u neutralnim finalima.

    Hteli su ljudi, ako Real osvoji, da vide fudbal koji će pamtiti. Nešto što će opravdati žreb, da ne može da se kaže imali su Romu, Volfsburg i nikad lošiji Siti. Jasno je da Real to ni ne treba da zanima. Hteli su da titulu podigne trener koji je stvorio monstruma i ratnike, prolio krv znoj i suze da bi ih doneo do finala. Da se izjednači tanka margina kojom je Real prošli put podigao pehar.

    Atletiko je uradio podvig, uklonio glavne favorite. Ljudi koji su navijali za slabije nisu hteli da odluči polusporan pipkav gol iz ofsajda, nisu očekivali taktiku koja u dobrim fazama meča podseća na wba i grčku, valjanje Pepea koje je sramota na nedeljnom amaterskom fudbalu a ne na tolikoj pozornici. Hteli su da vide bilo šta osim imena Real Madrid što će zaista pokazati "aha, jeste, ovo stvarno liči na klub koji je toliko ulagao i uvek kupuje najskuplje igrače sveta". Hteli su da vide nešto što su navikli da gledaju od Barse ili Bajerna, timova koji kad osvoje isti pehar, možeš da ih ne voliš - nikako ne možeš da im osporiš fudbal koji su odigrali. Kao što ne može ni samom Realu prošli put kada su čistili Juve, Šalke, Dortmund i Bajern. Mislim da im ovaj Real nije ni malo ličio na taj.

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • S tim sto je ovo Colo lose postavio. Prije dvije godine je maestralno postavio, nije imao kap srece, sinoc je bio srecniji da dodje do penala, jer su stvorili samo jednu sansu za 120 minuta i iskoristili je. Real je u nekoliko navrata mogao, da ne kazem morao do gola.
        sigpic

        Comment


        • Inace Zidan prvi francuski strucnjak koji uzima LS, Ronaldo bio na 70% kapaciteta po procjenama doktora Reala.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            S tim sto je ovo Colo lose postavio. Prije dvije godine je maestralno postavio, nije imao kap srece, sinoc je bio srecniji da dodje do penala, jer su stvorili samo jednu sansu za 120 minuta i iskoristili je. Real je u nekoliko navrata mogao, da ne kazem morao do gola.
            Mozda lupam, ali cini mi se da je taktika Reala ovaj put bila dat Atleticu da igra nogomet, a oni to ne znaju. Imao sam takav dojam, ako je tako onda je to stvarno fin potez

            Comment


            • Au Aki, za nekoga ko toliko prati fudbal, da kažem strastveno, ne razumem kako ti ne shvataš tu emociju jbte. Ljudi nisu roboti da se tako isključe pogotovo posle tako velike utakmice.

              Ja u finalu nebitnog kupa u omladincima omašio penal, srušio mi se svet, plakao kao malo dete. Nemaš ti kontrolu da u tom trenutku kažeš sebi, "ok je, idemo dalje". Da ne pričam o finalu LŠ-a. Sruši ti se ceo san u 30 sekundi dok si šutnuo i omašio penal.

              Ustvari, tu baš i leži jedan od većih problema u današnjem fudbalu. Polako nestaje emocija u fudbalu a menja je neka bezličnost i jurenje za parama. Moraš da imaš emociju, jednostavno moraš! Bar po meni....ta ista emocija ti izvlači onih dodatnih 20-30% mogućnosti kad dođeš do svog limita.
              Last edited by z0La; 29-05-16, 12:13.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Naravno, plan je bio jasan, dati im loptu, da vise trce, ali im u prvih sat vremena uopste ni prekide nisu davali, vrlo disciplinovano, Kazemiro i Modric pokidali. Tu su onda malo popustili, kljuc za Atletiko je bila povreda Karvahala, kad je usao Danilo Karasko mu je zurku pravio, ali je Real kao i prije dvije godine u produzecima bio svjeziji iajo su igrali sa igracem manje maltene jer Ronaldo nista nije radio, na kraju samom je stvorio onu sansu ni iz cega.
                sigpic

                Comment


                • Idi placi negdje gdje te niko ne vidi, a ne pred cijelim svijetom. To je meni jadno, jer te svi gledaju. Nemam ja problema s emocijama, al najgluplja stvar je sad da ovi gledaju ove kako dizu pehar. Gledo bi ja kurac, otiso bi razvaljivat svlacionicu ko sto i uradim kad izgubi Arsenal il Federer. Odem lupat vrecu da se ispusem.

                  Jebiga ja malo drugacije emocije dozivljavam, al generalno plakat pred cijelim svijetom je meni bezveze. Idi placi da te niko ne vidi. Nikome ne treba dokaz da je tebi toliko stalo bilo, jer da ti nije bilo stalo ne bi stajao tu dje jesi, u poziciji da osvojis najveci trofej u klupskom fudbalu.

                  A ovo sto ja pljujem sudije, jel ih pljujem stalno kada zasluzuju? Nisam pljunuo Klatenburga sinoc, covjek odradio tekmu vrhunski. Ne znam jel jednu gresku on licno imao, asistent da, ali on ne. Iako ne znam jel Ramos dirao loptu iz ofsajda to je diskutabilno.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by Casiraghi View Post
                    Gluplji tvit u životu nisam video a sa druge strane naklon za povezivanje.

                    Mene je ubedljivo najjače što Atletiko stvori za celi drugi deo LS 10 šansi i to se veliča. Diže se u nebesa. Nije problem kada se PSV prodje na penale i to jedva. Nije problem sto ih Bajern i Barsa sabiju u 16 izadjuu 3x i prodju obe ekipe. Priča se o taktici, moralu, krv i znoj.... Kada Real ili bilo koja ekipa odigra taktički onda je to kukakvicki, zasta su trošili pare i ostalo. Glupost!!! Na kraju krajeva pamti se titula te ekipe. Daleko od toga da navijam za Real. Kao klinac sam uvek više voleo Atletiko. Ali mi se u zadnje dve godine ogadio ceo klub. Koliko se veliča Simeone a od njegovih igrača prave retardirani bolidi. Super je on, prvi sam ga hteo u Unitedu ali sada on ispada Bog lično.

                    Vidiš Vladane kažeš bili svežiji a Colo imao dve izmene u produžetku? Plus Zidan omasio sve izmene. Kros je morao do kraja da igra. KarvaHal je prinudna jbg. I ovaj mali je nebitan bio. Karasko pun pogodak ubio Danila.

                    Od Simeonea od koga so očekivao da isplanira svaki minut tekme vidiš da je "zajebao", a Zizu nekako lagano to odradio. Prekidi sinoć, ne sećam se da sam video Atletiko da je lošije odigrao. Svaki prekid maltene šansa za gol. A real se lagano branio kod njih.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Idi placi negdje gdje te niko ne vidi, a ne pred cijelim svijetom. To je meni jadno, jer te svi gledaju. Nemam ja problema s emocijama, al najgluplja stvar je sad da ovi gledaju ove kako dizu pehar. Gledo bi ja kurac, otiso bi razvaljivat svlacionicu ko sto i uradim kad izgubi Arsenal il Federer. Odem lupat vrecu da se ispusem.

                      Jebiga ja malo drugacije emocije dozivljavam, al generalno plakat pred cijelim svijetom je meni bezveze. Idi placi da te niko ne vidi. Nikome ne treba dokaz da je tebi toliko stalo bilo, jer da ti nije bilo stalo ne bi stajao tu dje jesi, u poziciji da osvojis najveci trofej u klupskom fudbalu.

                      A ovo sto ja pljujem sudije, jel ih pljujem stalno kada zasluzuju? Nisam pljunuo Klatenburga sinoc, covjek odradio tekmu vrhunski. Ne znam jel jednu gresku on licno imao, asistent da, ali on ne. Iako ne znam jel Ramos dirao loptu iz ofsajda to je diskutabilno.
                      Ovo prvo boldovano se naziva u prostom rečniku kompleks, budi to što jesi, zašto skrivati emocije, zašto razmišljati u smeru šta će ko da kaže o tvojoj reakciji, kako će svet da te etiketira ?

                      Comment


                      • Pa prvi ja izadjem navece i glupiram se do zla boga, pravim debila od sebe cisto jer mi se moze i boli me kurac sta ko misli. Prvi ja saspem sve u lice kako jest bez razmisljanja da li ce to povrijediti drugu osobu i sta ce ona misliti o meni.

                        Ovo je profesionalni sport gdje si ti placen basnoslovne cifre da igras fudbal i onda kad ne uspijes uzmes plakati. mislim to je meni bezveze. Nek oni placu, al meni je to glupo. Placem jer gledam druge kako dizu pehar, jer sam ja zajebo.

                        I ne gledam to iz perspektive sta ce drugi da misle, niti sam ikada gledao. Ja to gledam iz perspektive sta ja mislim o sebi. Placem pred cijelim svijetom kao da imam nesto da im dokazem da mi je bilo stalo.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Nego, jbs ligu sampiona, Aki, ajmo malo o tebi ...
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Originally posted by Ves View Post
                            Nego, jbs ligu sampiona, Aki, ajmo malo o tebi ...
                            Ja rekao svoje misljenje i svi se navukli da odgovaraju. Ni meni vise nije jasno sta ima da se kaze o plakanju vise.

                            A tekma ko tekma, Zidan zajebo izmjene i opet dobio. Cholo podbacio i kraj.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              E da su igraci Barselone bili u pitanju, gokara bi sad bio najsrecniji forumas, ovako Real i Zidan doktor fudbala, losa kombinacija
                              Ko god, samo ne Real, Bajern i Utd.

                              Uvek protiv monoplista i uzurpatora.

                              Originally posted by Vladan View Post
                              Ne zaboravi da ides na ladjenje tri mjeseca kad najveci osvoji titulu u Junajtedu u roku od dvije godine

                              Dolazi Dzejms mozda, tvoj ljubimo
                              Nema problema, nemoj ni ti zaboraviti kad popije otkaz bez trofeja i zapali sve moguće vatre koje se mogu zapaliti. Čovek je incidentan.

                              Nadam se da vam Hames neće doći, baš bih se razočarao.

                              Comment


                              • Nije tako Gojko, mora da dobije otkaz u roku od dvije godine, tacnije godinu i po, ali dvije je bolje, da imas bar neku sansu. Sto se znas i sam nema sanse da desi, sem ako stvarno ne zazdije Old Traford
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X