Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ofsajd?

    Comment


    • Bravo za Ramosa odličan početak meča. Ali meni se čini da je ovo bio ofsajd ali koga briga sad

      Comment


      • Ovo je najbolja stvar koja se mogla desiti za Atletiko, sad će valjda početi da igraju fudbal.

        Karasko umesto Fernandeza i pišaj po sirotinji.

        Comment


        • Mislim da nije dirao ramos da je ipak gol bale svejdeno idemo dalje...
          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

          Comment


          • Nema veze dal je dirao,ako je bio u ofsajdu i aktivirao se,to je dovoljno
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Originally posted by stewanoskipp View Post
              Mislim da nije dirao ramos da je ipak gol bale svejdeno idemo dalje...
              Gol je upisan Ramosu.

              Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

              Comment


              • Ramos nije ni dirao loptu, ali opet ofsajd je, jer se aktivirao i krenuo na loptu.

                Comment


                • Ramos je prvi odbrambeni igrač koji je 2x zabio u finalu LŠ
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Comment


                    • Evo sada je potvrdjeno da je gol postignut iz ofsajda. Pola sata nista od Atletica.

                      Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

                      Comment


                      • Zizu Simeonisao Choloa u 1p.

                        Comment


                        • Ofsajd možda bio, ali mali, dešava se. Bejl je dao gol.

                          Ajde što Atletiko igra ovako, nema igrače, ali sramota je da Real ovako igra i još veća sramota ako dva puta uzmu LŠ sa ovako sramotnom igrom.

                          Čolo izgubio pola sata što odma nije ubacio Karaska, nije valjda mislio da može gol dati sa ovom postavom.

                          Očekujem Karaska od 46. min i jedan gol u mreži Reala, pitanje samo da li će Real dati još jedan. Ako ga ne da uzima ovo Atletiko u produžecima ili na penale.

                          Comment


                          • Real sramotno? Po meni su odlični na ovoj utakmici...

                            Comment


                            • Originally posted by Ray View Post
                              Real sramotno? Po meni su odlični na ovoj utakmici...
                              Katastrofa i jedni i drugi. Atletiko ima opravdanje, Real nikakvo.

                              Comment


                              • Originally posted by gokara View Post
                                Katastrofa i jedni i drugi. Atletiko ima opravdanje, Real nikakvo.
                                Real nema opravdanje, ali ima gol prednosti (doduse neregularan ali gol je gol).
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X