Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Deni ® View Post
    Runi u dupe mi duni! Sad si nasao da dajes golove. Nisi mogao da se strpis jos nedelju dana? Neee, nije mogao da saceka.


    Neka. Drago mi je. Samo da takav bude citave sezone i da igramo protiv Briza svake nedelje
    Beži tamo, šta da čeka. Neka počne da daje golove pa da se naštima da trese mreže u PL

    ps. Nisam gledao utakmicu i sada gledam na livescore i čovek dao tri gola
    Last edited by Lord Aleksoni; 26-08-15, 21:14.

    Comment


    • E sad sam u dilemi da li izbaciti Runjavog sa fantasy-ja,njega kad krene ne moze da stane
      Steta za Lazio,opet Italija samo 2 predstavnika u LS.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Dumbija rešeta. Tačno Garsija ne zna sa ovim napadačima.

        Comment


        • Ja rekoh pre neki dan,doveo je odlicnog igraca koji mu je sedeo na klupi,lik je jak u duelu,dobar spic.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by HeadBurn3r View Post
            Dumbija rešeta. Tačno Garsija ne zna sa ovim napadačima.
            Krila uz liniju,a spic gore sa dva stopera i cesto jednim bekom se tuce pa sta bude

            Samo jos jedna digresija pa kako ko hoce...Hakan > Felipe Anderson
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • O jebem ti budalu Daj bre tata da šutira, šta prepušta drugima

              Comment


              • Kako mi zao Chiche... Jaooo

                Majku mu kako se oklizne covek...

                Comment


                • A krila Žervinjo u Iturbe, jednom po meču daju neku korisnu loptu napadaču. Baš mi milo zbog Dumbije, nek se sad malo Garsija udara po glavi.

                  Čičarito maši penal.

                  Comment


                  • Sta uspe da prokocka sporting
                    Last edited by stewanoskipp; 26-08-15, 21:30.
                    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                    Comment


                    • SAPOJNIC 2-1 bar za dostojan oprastaj
                      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                      Comment


                      • Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                        Comment


                        • Osim prvog šešira, ostala tri nisu još potvrđena

                          http://www.uefa.com/uefachampionslea...d=2273303.html

                          http://www.uefa.com/uefachampionslea...nts/index.html

                          Spoiler


                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Hahahaa, bravo Levere, dovidjenja Lazio !!!!!

                            Zao mi je nekako zbog Sportinga, bas sam htio da se kvalifikuju, jos pratim napolju na telefonu i izbaci mi 2-2 pred kraj, pomislim to je to, kad korekcija 3-1, ali eto ako nista Seydou brat nastavlja da gazi, tamo gdje je realno daleko najbolji
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Maksa stvoren za velika dela,prvo pobedonosni gol protiv Brazila a sada i gol kojim je ugurao Astanu u LS bravo majstore!

                              Ajmo Juve,Leverkuzen,Galata,Bate idealna grupa.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Pot 1: Barcelona, Chelsea, Bayern München, Juventus, Benfica, Paris, Zenit, PSV Eindhoven
                                Pot 2: Real Madrid, Atlético, Porto, Arsenal, Man. United, Valencia, Bayer Leverkusen, Man. City
                                Pot 3: Shakhtar Donetsk, Sevilla, Lyon, Dynamo Kyiv, Olympiacos, CSKA Moskva, Galatasaray, Roma
                                Pot 4: BATE Borisov, Borussia Mönchengladbach, Wolfsburg, Dinamo Zagreb, Maccabi Tel-Aviv, Gent, Malmö, Astana

                                Sve je zvanično.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X