Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2015./2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam zasto svi toliko forsirate Lukakua.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Jeftiniji puno od Kejna,Aguera i Koste a i igraće sigurno
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • A prosle godine je postigao tek nekih 10-ak golova, isplativiji su bili Austin i Berahino, a pritom jeftiniji. Ja bih i ove godine stavio Berahina, al' ga nesto povezuju sa Spursima.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • WBA danas na svom tviter profilu javio da nije bilo ponude za Berahinja a znajući Levija on bi verovatno krenuo po nekog igrača tek nakon prodaje Soldada ili Adebajora

          Na drugu stranu,mislim da za njega ne treba brinuti i da predje u Totenhem jer Poketino navodno namerava da igra sa njim kao nekim SS igračem,pojma nemam ,zna se da su oni poslali ponudu za Ingsa i čitao sam neke postove navijača Totenhema kako je ovaj nameravo da ga stavi na 10

          Imam neki dojam da on neće da razočara ako ostane u WBA ali se i dalje razmišljam dal da ga ubacim ili ne
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Koliko li će koštati Benz na fantasyu
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Topdzija View Post
              Ne znam zasto svi toliko forsirate Lukakua.
              Zato sto je jedini koji kosta 8 ili manje, a bit ce starter stalno, a i igra u jakom klubu
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Ja sam stavio Bentekea pa nek ide zivot

                Comment


                • Comment


                  • Henderson i Mitrovic out Remzika i Deeney in to je verovatno to,zaboravih totalno na Remzija,on je meni uvek bio standardan u ekipi samo da ga povrede zaobidju.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Remziku toliko Wenger gotivi da ga čak i na krilo stavlja , ako ga zaobiđu povrede taj igra 90 posto utakmica .
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Henderson meni svakako igra, veruje mu dosta Brendan, a i novi je kapiten

                        Comment


                        • Standardan je Remzika kod mene vec 2 godine,prosle godine imao povredu pa sam ga izbacio na polovini negde,ali igra on svaku tekmu.Isti je i Henderson,ali on je imao odlican kraj prosle sezone i ne verujem da ce se nesto nadavati golova na pocetku,mozda koja asistencija bude,a od Remzija ocekujem da ispostuje fino sa nekih 7-8 golova i 10-ak asistencija
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Da li ima app za Windows phone ?

                            Comment


                            • Pretpostavljam da ce izaci, imali su prosle sezone

                              https://www.windowsphone.com/sr-latn...5-f228b6fa1f7b

                              Comment


                              • Za android nema koliko vidim?

                                Comment

                                Working...
                                X