Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2015./2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prvo da Vam se zahvalim sto ste mi dozvolili da igram sa Vama,sad jedno par pitanja da li mislite da ce Valencia i Young igarti od prvog minuta protiv Spursa,zanima me vase misljenej o Yaya Tureu poprilicno je jeftin.Ja dosta ocekujem od Lamele,posto mu je proslo vreme adaptacije mislim da je vrem da pokaze zasto je toliko placen.

    Comment


    • Da li mogu ja u ligu ??

      Nparavio sam tim .
      sigpic

      Comment


      • Momci, jel može kod za ligu?

        Comment


        • Originally posted by ACM Dejan View Post
          Kako napraviti profil na fantazyu?
          Imas skroz dolje sa desne strane Admin, pa onda ides na Team details.
          Ili jos brze:
          http://fantasy.premierleague.com/my-profile/
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by filkaja View Post
            Da li mogu ja u ligu ??

            Nparavio sam tim .
            Ti bez problema mozes, nemas 100 postova, ali znam da si na forumu duze vec, a to sto ne pises puno je druga stvar.

            Dobio si kodove na PP
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Hvala.

              Pratim dosta stvari,al ipak najvise o FC Barseloni VBVC !
              sigpic

              Comment


              • kako pravite pri screenove timove? tj kako ih ubacujete u postove?

                Comment


                • Print skrin, odradi u paintu, ubaci na neki od sajtova i uradi copy image url.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Sta cemo ljudi, kako cemo ?

                    Koliko jos ljudi da pustimo ??
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Da vidimo nama koji smo standardni na forumu da bude zanimljivije, a ne da nas bude 100 ili vise i da odigramo izmedju sebe 3 duela za godinu?!

                      Sta mislite da napravimo jos jednu ligu SK i da ulaze svi tu?!
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Ja bi h2h ligu 38 timova, svako sa svakim po jednom. Na obicnu mozemo kroz prste da progledamo malo manje aktivnijima.
                        sigpic

                        Comment


                        • Meni iskreno svejedno , mada bilo bi glupo da primimo 100 ljudi od kojih se zna nas 20
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • ako sam dobro video nas je 32 u regularnoj i 28 u H2h ili sam istripovao?!

                            Nemam nista protiv 100ljudi, ali kada vidimo proslu sezonu koliko nas je igralo cele godine?! Mnogi su odigrali avgust, pa pauza do decembra i malo u maju :S
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment



                            • print screen windows
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by l1m4r View Post
                                ako sam dobro video nas je 32 u regularnoj i 28 u H2h ili sam istripovao?!

                                Nemam nista protiv 100ljudi, ali kada vidimo proslu sezonu koliko nas je igralo cele godine?! Mnogi su odigrali avgust, pa pauza do decembra i malo u maju :S
                                Uvijek odigram kup, to mi je najzanimljivije. Jedne sezone sam 8 protivnika dobio i ispao za 4 boda.
                                Kraj nikad ne propustam, bar imam satisfakciju da okinem nekoga na h2h.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X