Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2015./2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ben Davis opet na levom boku Spursa,da li ce ostati na duze ili ce se rotirati sa Rouzom ? To je vrlo interesantan igrac,opsan po gol a kosta 4,1

    Comment


    • Originally posted by micky037 View Post
      Ben Davis opet na levom boku Spursa,da li ce ostati na duze ili ce se rotirati sa Rouzom ? To je vrlo interesantan igrac,opsan po gol a kosta 4,1
      Rotira Poketino često bekove. Teško je pohvatati ko će mu od njih igrati u prvih 11. Još sad kad dođe LE, baš zeznuto...

      Ja imam Walkera, a evo u poslednjih 4-5 kola nije igrao možda čak 3 puta...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • 61(-4) do sada, od 7 igraca. Firmino doktorski kao kapiten 26, Aguero go dao na debiju, Mahrez sjajan, Van Dijk clean sheet ( 5. u nizu ), Clyne katastrofa kao i obicno i Antonio na debiju 2 poena ( mada je ovo vise eksperiment neki bio, jos jedno kolo ako ne bude dobar odlazi ) .

        Chelseaev trojac ( Zouma, Willian, Costa ) i Giroud ostali ..
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Dale, tebe krenulo,a?
          sigpic

          Comment


          • 34 poena juce, Willian, Payet i Martial imali odlicne partije, danas jos 7 igraca.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Odlucim Clyneu jos ovo kolo dati sansu i covjek se oduzi sa 13 poena

              Odlicno kolo, 75 poena, osim Clynea odlican stoperski tandem Southa, Fonte i Van Dijk ( novi clean sheet logicno, nisam nikad imao dva defanzivca iz iste ekipe, ali nakon povrede brata Kurta, nije bilo dileme ko ce ici ), Firmino, Willian, Costa i Giroud takodje s ucinkom, a razocarali Antonio, koji leti poslije ovog kola, Mahrez koji je izasao ranije i Aguero ..

              Zanimljivo iduce kolo, jer City i Liverpool ne igraju .. Mozda trenutak za wildcard .
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Ko bese Multiple Scorgasms?
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Belerin ostavljam ga Na klupi jer znam da ce arsenal primiti gol a on uradi 2 ass
                  Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                  Comment


                  • A ja imam i Kane i Alderweireleda, sad ce Aguero kapitenski da razmontira Villu.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Originally posted by Topdzija View Post
                      A ja imam i Kane i Alderweireleda, sad ce Aguero kapitenski da razmontira Villu.
                      I ja njega imam evo propustio par prilika
                      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                      Comment


                      • Odradio posao majstor eh kad bi mogao sada i wilian I payet da urade nesto

                        Lukaku je promasio penal :@ cc
                        Haha I aguero :/ kad se nema srece jaoo
                        Last edited by stewanoskipp; 05-03-16, 16:33.
                        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                        Comment


                        • Koji maler aguero I lukaku promasiju penal I -2 poena umesto da bude jos 4 a jos I fonte kad se nadas da ce uzmes 6poena od fonte on uradi crven I -2 I belerin ostavljas Na klupi on uradi 2 asista
                          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                          Comment


                          • Kakvo bolesno kolo za mene ! HAHAHAHA

                            Golovi : Aguero 2, Lukaku, Payet, Antonio, Van Dijk

                            Promaseni penali : Aguero i Lukaku

                            Crveni kartoni: Fonte

                            Bas bas bolesno kolo, ali eto nece biti lose, iako je moglo biti i spektakularno
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • evo danas i firmino ispostovao ahh taj fonte i promaseni penali aguera i lukaku mogli su mi dojneti 80-90 poena
                              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                              Comment


                              • E ako neko za iduce kolo ima 9 igraca koji ce igrati, ja mu fkt cestitam od srca

                                Mozda vrijeme za wildcard ? :/ I ovako ga cuvam, a ni sam ne znam sto
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X