Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2015./2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Volkot kapiten nisam ni sumnjao hahahahah
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Originally posted by saburo sakai View Post
      Volkot kapiten nisam ni sumnjao hahahahah
      I kod mene je
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by saburo sakai View Post
        Volkot kapiten nisam ni sumnjao hahahahah
        Walcott je SVE

        Comment


        • Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Ipak sam morao ponovo da kupim aplikaciju za Windows Phone.
            sigpic

            #WengerOut

            “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

            Come on you Gunners!

            Comment


            • Највише пазарени играчи за сада:


              Највише пазарени голмани:


              Највише пазарени играчи из одбране:


              Највише пазарени играчи из средине:


              Највише пазарени играчи из напада:
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Pozdrav nov sam na forumu, navijac sam Manchester Uniteda i sto se njih tice dok ne prodje nekoliko utakmica bolje je da se igrace iz ove ekipe izbegnu osim mozda Runije i Darmiana, Darmian se za sada pokazao mozda kao i najbolje pojacanje, konstantno je dobro igrao na ovoj turneji.
                Sto se tice Depaja vecini navijaca Manchestera pa i meni nije jasno zasto se on gura iza Runija, a Mata koji nema neku brzinu na stranu, bolje bi sigurno bilo da ova dva igraca zamena mesta.
                Sto se tice igraca iz ostalih ekipa: Bolasi, Sigurdson i Bejns su igaci koji donose dosta poena, a treba isto obratiti paznju na Redmonda i Hurada

                Comment


                • Izbacite Clyne,jedan igrac ne cini celu odbranu a znamo kakvu je imao Liverpul u prethodnih nekoliko sezona.Zabelezice mozda 5-6 asistencija ali ne verujem da ce doneti nesto vise poena od nekog drugog odbrambenog iz "slabije" ekipe.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by bice View Post
                    Izbacite Clyne,jedan igrac ne cini celu odbranu a znamo kakvu je imao Liverpul u prethodnih nekoliko sezona.Zabelezice mozda 5-6 asistencija ali ne verujem da ce doneti nesto vise poena od nekog drugog odbrambenog iz "slabije" ekipe.
                    Ja sam gledao da stavim zamjene sto jeftinije, a da igraju redovno. Lik kosta samo 5.5, a igrat ce stalno u prvoj postavi. Siggurdson mi je zavrsio na klupi cisto radi toga sto igraju protiv Chelsea prvu pa nece nista pretjerano dobro napravit, tu kolo kasniej odmah ide Cabaye van, a Siggi unutra. Clyne ce bit vjerojatno prva zamjena, ovisno o tjednu.

                    Comment


                    • Dobro ja cepam sa 3 pozadi i uzimam jos 2 nebitna stopera od po 4.0 a on ce igrati redovno to stoji.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Ja gledam da ubacim ponesto bekova, oni dosta idu naprijed pa ukebaju kakav asist tu i tamo nabacivanjem. Takoder igram s trojicom pozadi

                        Comment


                        • Vredi imati neki ofanzivni bek nego neki stoper koi kosta 4.0 i da uzmes samo 2pts od nejga
                          A za 5 i 5.5 imas nekoliko dobrih ofanzivni bekova kao sto su clyne, janmaat, cresswell, bertrand, zabaleta, olsson, moreno ... koi mogu napraviti asistenciju i pridoneti puno vise za razliku od baker yoshida lescot...
                          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                          Comment


                          • Comment


                            • Za 7 dana kick off.

                              Comment


                              • Napravio sam tim i ostalo mi je jos 3,5 £ ovo mi se nije desilo nikad :-)
                                Last edited by micky037; 02-08-15, 18:04.

                                Comment

                                Working...
                                X