Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2015./2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Gang, ova trojka na sredini ti nije baš dobar izbor, bar po meni (coq, wany, matic)...
    Mislim, odlični igrači, al slabo donose poene. Slabo dele asistencije, a i slabo postižu golove. Znaš već i sam da uglavnom ostaju iza prilikom napada. Moj ti je savet da staviš neke glavne igrače iz manjih timova. Neko koga znaš da će igrati stalno i da će biti glavni u napadu, tipa Sigurdson, lupam Barkli, Krkić, Eriksen...ta neka ekipica...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • #17
      Ma znam ali ubiše me Sančez , Azar i Aguero jedva sam i ovu trojicu izvukao
      Uglavnom su tu samo da budu na broju koliko god da izvuku xD
      Last edited by Lord Gangarić; 10-07-15, 13:46.
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • #18
        Azar, Aguero i Sanchez, ode malo manje od pola keša....
        Žrtvuj onda malo odbranu. Stavljaj neke malo jeftinije bekove. Znaju da udele asistenciju...
        Samo znam da će ti ova trojka donositi ukupno 10 bodova po kolu, i to ako budeš imao sreće...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • #19
          U pravu si još najgore svi su DM kad krenu sa žutim kartonima rip moji poeni Sad ću nešto kad se vratim sa treninga da izmuljam

          Za sad

          Last edited by Lord Gangarić; 10-07-15, 14:02.
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • #20
            Evo i mojih pulena...

            2rz6jwy.jpg

            Comment


            • #21
              unleashed team
              sigpic

              Comment


              • #22
                Originally posted by Ser Gagi View Post
                All out attack, neka nova opcija cini mi se, prvi put vidim ovo Mora da se isproba, a i onako kad igram najvise poena donosi mi sredina i napad, defanzivce cesto pogodim one koji primaju po 4 komada, od kojih 2 autogola
                Da to je nova opcija, ima još dve, ali svaka može da se iskoristi samo jednom u toku sezone i u kolu može samo jedna:

                sigpic

                #WengerOut

                “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                Come on you Gunners!

                Comment


                • #23
                  Morace se chipovi cuvat za kup onda
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Gang, evo ti jedne životinje koja je jeftina. Bolasie 6.5, mada i Zaha može da prođe za 5.5, čak i Puncheon. Greota je nemati nikoga iz CP-a u timu. Otkad im je tu Pardju, igraju na gol više...

                    Bolasie, Puncehon i Zaha, a iza Cabaye koji će da deli lopte.....
                    Čak je i on samo 6.5...
                    Last edited by z0La; 10-07-15, 16:36.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • #25
                      Alo Gangaro, ne slusaj ti Zolu, njega Ibica udarila u glavu , nego stavi ti lepo jos kojeg dm

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Princ View Post
                        Alo Gangaro, ne slusaj ti Zolu, njega Ibica udarila u glavu , nego stavi ti lepo jos kojeg dm
                        Nema defanzive zaboravio sam da ne igram FM Samo Matić braćela
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • #27
                          Screenshot_1.jpg
                          Last edited by Ser Deni ®; 10-07-15, 17:20.

                          Comment


                          • #28
                            Kurtoa
                            Klajn Kos Fonte
                            Sancez Ozil (c) Vanjama Azar Zaha
                            Aguero Huanmi

                            Gojkovi tigrovi spremni!

                            Comment


                            • #29
                              Po meni Speroni poklon za golmana, 4.5 kosta. Sigurno stavljam Speronija ili nekog golmana iz WBA, prosle sezone Foster/Myhill cuda su mi pravili. Ja se jos nisam prikljucio u ligi.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • #30


                                Juventus u punoj snazi,ime mi je u fantasy-ju Marcello Lippi
                                Bice jos izmena sigurno,ovo sam sklepao na brzinu nesto.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X