Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - GoPro Motorrad Grand Prix Deutschland

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Pedrosa ima ugovor sa Hondom i za sledeću sezonu, ne vidim nikog drugog sem njega na tom mestu. Nije rano, silly season je počeo odavno, ali Honda sad ima veće probleme od drugog vozača. Plus promena pneumatika i elektronike sledeće godine, svima je potrebna što veća stabilnost timova i što manje promenljivih. Zato i Poncharal kaže da će i Pol i Bradley verovatno ostati, Smith jer se poboljšao prilično, a Pol jer nije toliko loš i treba im stabilnost u timu zbog svih novina...

    Comment


    • #92
      Mislim da bi Dukati trebao promjeniti Dovija sa nekim mlađim i talentovanijim (Zarco, Rabat....), Janone ga ove godine pobeđuje redovno
      If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

      Comment


      • #93
        Totalno sam smetnuo s uma da nam dolaze nova pravila gume... ...za sada i treba da ostave Pedrosu mislim da bi bila greska da dovode novog vozaca u ovom trenutku,ipak on ima ogromno iskustvo sa Hondom....sto se tice Dovija ja mislim da je za sada njegovo mesto sigurno i da je imao samo pad forme verovatno ce posle pauze biti kao na pocetku sezone
        sigpic http://caseystoner.com.au/

        Comment


        • #94
          Originally posted by AyrSen View Post
          Napuhanko..... Bice da je to neki hrvatski izraz? Da li bi hteo neko od vas, koji ga tako nazivate, da to prevede? I juce se bas lepo videlo da ga je Rosi psihicki potpuno unistio.
          Tebi realno nema pomoci, izgleda da te je Doctor godinama psihicki unistavao!

          Comment


          • #95
            Originally posted by Nikoletina View Post
            Mislim da bi Dukati trebao promjeniti Dovija sa nekim mlađim i talentovanijim (Zarco, Rabat....), Janone ga ove godine pobeđuje redovno
            Rabat talentovaniji? Ozbiljno?

            Iannone je gde bio početkom godine? Dovi ima problem trenutnog pada forme, možda je krenuo lošim putem bazičnog setup-a... Iannone je napredovao dosta, stabilniji i pouzdaniji je. Njih dvojica mi deluju tu negde sa vozačkim mogućnostima, videćemo koliko će još Iannone napredovati.

            Originally posted by MarjanVR46 View Post
            Tebi realno nema pomoci, izgleda da te je Doctor godinama psihicki unistavao!
            Ok, jesmo li konačno apsolvirali temu imanja i ne imanja pomoći, ko je koliko glup i slično?

            Comment


            • #96
              Da ne davimo temu o Moto Gp informacijama....pa predpostavljo sam da je A.Marquez u igri da menja Pedrosu...to je mac sa dve ostrice i za njega i za Hondu...ja bi vise voleo da ga vidim recimo kod Cecchinella pa da pokaze da sasluzuje Repsolku nadam se da ce tako i biti....pa normalno da nisi u prici oko transfera kao prosle godine kad nijedan veliki tim nece pred velike promene da rizikuje i dovodi mladog vozaca koji nema iskustva i pitanje je kakve ce povratne informacije dati...tako da ce ove sezone biti monotono sto se tice transfera ali zato je na stazi zanimljivo
              sigpic http://caseystoner.com.au/

              Comment


              • #97
                Zanimljivo, ovo je bolji početak sezone za Rossija nego kad je poslednja dva puta osvojio titulu...

                Originally posted by crash.net

                2015:
                179 points, 1st in championship, Yamaha.
                2014: 141 points, 3rd in championship, Yamaha.
                2013: 117 points, 4th in championship, Yamaha.
                2012: 82 points, 6th in championship, Ducati.
                2011: 98 points, 4th in championship, Ducati.
                2010: 90 points, 5th in championship**, Yamaha.
                2009: 176 points, 1st in championship, Yamaha.*
                2008: 167 points, 2nd in championship, Yamaha.*
                2007: 164 points, 2nd in championship, Yamaha.
                2006: 118 points, 3nd in championship, Yamaha.
                2005: 211 points, 1st in championship, Yamaha.*
                2004: 164 points, 1st in championship, Yamaha.*
                2003: 187 points, 1st in championship, Honda.*
                2002: 220 points, 1st in championship, Honda.*
                2001: 170 points, 1st in championship, Honda.*
                2000: 92 points, 5th in championship, Honda.

                * Went on to win world title.
                ** Missed four races due to broken leg.
                Sa druge strane, Lorenzo je imao 185p posle 9 trka 2012. i 210p 2010. dakle dosta više nego sad. 162p je imao posle 9 trka 2009, 154p 2011. i 140p 2013. Karakteristično za 2011. i 13. sezone je da je završavao na 5, 6, 7 mestu po neki put, kao i sad, ali da je u više trka imao pobede i podijume - kao sad.

                U sezonama kada nije uzimao titule, Rossi je u prvoj polovini uvek imao rezultate koji govore da neće uzeti titulu. Sećamo se prethodnih godina, ali i 2006. i 2007. je bilo tako - 14, 10, 8, 6 mesto, 2 DNF-a i 5 pobeda uz 3 druga mesta u prvih 9 trka te dve godine. Izuzev 2 godine na Dukcu kad je svaka trka bila užas realno, u drugoj polovini sezone je obično bivao još bolji, bilo da je uzeo titulu ili ne...

                Na kraju, kad se pogleda preostalih 9 trka, u Indijanapolisu Lorenzo i Marquez su imali dobre rezultate, dok se Rossi prošle godine našao na trećem mestu, ali sa malo većim zaostatkom. Brno je svoj trojici jaka trka i odgovra i Hondi i Yamahi. Silverstone je trka gde će se Lorenzo i Marquez jedini kidati, to se zna, tu Rossi može da uzme podijum i da slavi kao pobedu. Misano nakon toga je njegova trka naravno. Aragon nije mesto gde se Rossi proslavljao, ali nije imao ni priliku da pokaže koliko može. Sledeće tri trke mogu biti bilo čije, a Valensija je verovatno još jedna trka gde će se Marquez i Lorenzo boriti za pobedu. Sve u svemu, zanimljivh 9 trka pred nama, da se blago izrazim.
                Last edited by Vanja #66; 19-07-15, 16:43.

                Comment

                Working...
                X