Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - GoPro Motorrad Grand Prix Deutschland

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ocekivao sam malo bolje kvalifikacije za Rosija, makar je dukatijevce trebao da pobedi. Markez je siguran pobednik sutra

    Comment


    • #17
      Pa koji je rossi? Dje su rezultati

      "I love to speak with Leonard
      He’s a sportsman and a shepherd
      He’s a lazy bastard
      Living in a suit ."
      Leonard Cohen

      Comment


      • #18
        1 93 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team Honda 293.0 1'20.336
        2 26 Dani PEDROSA SPA Repsol Honda Team Honda 294.2 1'20.628 0.292 / 0.292
        3 99 Jorge LORENZO SPA Movistar Yamaha MotoGP Yamaha 289.9 1'20.921 0.585 / 0.293
        4 29 Andrea IANNONE ITA Ducati Team Ducati 294.5 1'21.029 0.693 / 0.108
        5 68 Yonny HERNANDEZ COL Octo Pramac Racing Ducati 292.2 1'21.115 0.779 / 0.086
        6 46 Valentino ROSSI ITA Movistar Yamaha MotoGP Yamaha 290.7 1'21.220 0.884 / 0.105
        7 41 Aleix ESPARGARO SPA Team SUZUKI ECSTAR Suzuki 282.7 1'21.239 0.903 / 0.019
        8 44 Pol ESPARGARO SPA Monster Yamaha Tech 3 Yamaha 293.4 1'21.274 0.938 / 0.035
        9 38 Bradley SMITH GBR Monster Yamaha Tech 3 Yamaha 293.0 1'21.329 0.993 / 0.055
        10 35 Cal CRUTCHLOW GBR CWM LCR Honda Honda 288.3 1'21.409 1.073 / 0.080
        11 4 Andrea DOVIZIOSO ITA Ducati Team Ducati 297.1 1'21.503 1.167 / 0.094
        12 25 Maverick VIÑALES SPA Team SUZUKI ECSTAR Suzuki 289.1 1'21.796 1.460 / 0.293

        Comment


        • #19
          MM dobija,sto je opet dobro za sampionat.Malo raznolikosti.Nadam se da ce biti interesantna trka.

          Comment


          • #20
            I ja mislim da je ovo Marquezova traka pogotovo posle Asena,jos uvek ima sanse da se ukljuci u borbu za titulu sto bi bas voleo steta sto je ovako ocajno poceo sezonu mada mu na ovoj trci moze dosta pomoci Pedrosa ako bude ispred Rosija i Lorenza...sada mi deluje kao da Lorenzo na kraju nece biti ni drugi u sampionatu ali videcemo mozda me demantuje....
            sigpic http://caseystoner.com.au/

            Comment


            • #21
              I Rossi i Lorenzo su previše iskusni da dozvole da Marquez nadoknadi ovoliku prednost i ispuste 1-2 za Yamahu na kraju godine. Marquez verovatno sutra pobeđuje, ali iako Pedrosa na papiru deluje nešto bolje od 2 Yamahe, sumnjam da će završiti na podijumu. Voleo bih da vidimo duel Lorenzo-Rossi, bio bi to idealan završetak pred letnju pauzu i podesaćanje na tu borbu bi bio idealan aperitiv pred nastavak sezone...

              Comment


              • #22
                Originally posted by Vanja #66 View Post
                I Rossi i Lorenzo su previše iskusni da dozvole da Marquez nadoknadi ovoliku prednost i ispuste 1-2 za Yamahu na kraju godine. Marquez verovatno sutra pobeđuje, ali iako Pedrosa na papiru deluje nešto bolje od 2 Yamahe, sumnjam da će završiti na podijumu. Voleo bih da vidimo duel Lorenzo-Rossi, bio bi to idealan završetak pred letnju pauzu i podesaćanje na tu borbu bi bio idealan aperitiv pred nastavak sezone...
                Slazem se da je malo verovatno da MM nadoknadi ovaj zaostatak iako bih voleo jer navijam za njega..ali tesko..Rossiju je ovo ,mislim,poslednja sansa za titulu i on to zna,a Lorenzu je svakako preko glave da vidi MM-a ispred sebe na tabeli..mada sa 2-3 uzastopne pobede Marca sve bi se promenilo,ali to ako marc pobedi nekoliko puta zaredom,videcemo..jedno je sigurno,treba da se desi cudo da marc ne dobije sutra..
                MESSI 10

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Vanja #66 View Post
                  I Rossi i Lorenzo su previše iskusni da dozvole da Marquez nadoknadi ovoliku prednost i ispuste 1-2 za Yamahu na kraju godine. Marquez verovatno sutra pobeđuje, ali iako Pedrosa na papiru deluje nešto bolje od 2 Yamahe, sumnjam da će završiti na podijumu. Voleo bih da vidimo duel Lorenzo-Rossi, bio bi to idealan završetak pred letnju pauzu i podesaćanje na tu borbu bi bio idealan aperitiv pred nastavak sezone...
                  Pa realno si ti u pravu ali se potajno nadam da Marquez moze ozbiljno da im pomuti racune jos ako se Pedrosa malo dovede u red mogu da odigraju ogrmnu ulogu evo sutr npr Rosi bude drugi Lorenzo cetvrti ili obrnuto Marquez svakako moze ozbiljno bodovno da napreduje u odnosu na bar jednu Jamahu...ali ovo su samo neka moja razmisljanja svakako da tvoja prica vise pije vodu ali mogu bar da se nadam ....u ostalom videcemo sutra ko kako i koliko pa mozemo jos malo da diskutujemo...
                  sigpic http://caseystoner.com.au/

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by miha92 View Post
                    Slazem se da je malo verovatno da MM nadoknadi ovaj zaostatak iako bih voleo jer navijam za njega..ali tesko..Rossiju je ovo ,mislim,poslednja sansa za titulu i on to zna,a Lorenzu je svakako preko glave da vidi MM-a ispred sebe na tabeli..mada sa 2-3 uzastopne pobede Marca sve bi se promenilo,ali to ako marc pobedi nekoliko puta zaredom,videcemo..jedno je sigurno,treba da se desi cudo da marc ne dobije sutra..
                    Sa 3 uzastopne pobede Marqueza nadoknadio bi maks 19 poena. A da ne govorimo o tome da je razvoj motora nedozvoljen već nekoliko sezona u toku sezone, dok je od 1. jula zabranjen i razvoj elektronike. Mada tvrde da to neće praviti razliku u ovoj sezoni, ne sumnjam da bi Honda upotrebila sve resurse da sa njom što više umire taj motor. Nemačka je već dugo Hondina staza, tako da je ovaj razvoj situacije očekivan, biće tu još nekoliko trka koje su Yamahine po pravilu, tako da bilo kakav neverovatan niz meni deluje nemoguće. Jedno je sigurno - Rossi i Lorenzo neće otpisati Marqueza dok to ne bude i teoretski nemoguće.

                    Originally posted by dzoni gp View Post
                    Pa realno si ti u pravu ali se potajno nadam da Marquez moze ozbiljno da im pomuti racune jos ako se Pedrosa malo dovede u red mogu da odigraju ogrmnu ulogu evo sutr npr Rosi bude drugi Lorenzo cetvrti ili obrnuto Marquez svakako moze ozbiljno bodovno da napreduje u odnosu na bar jednu Jamahu...ali ovo su samo neka moja razmisljanja svakako da tvoja prica vise pije vodu ali mogu bar da se nadam ....u ostalom videcemo sutra ko kako i koliko pa mozemo jos malo da diskutujemo...
                    Ne računaj na Pedrosu, iskreno. Ako se ovako nastavi, iako ne vidim ko bi ga zamenio, neverovatno mi je da zadrže Pedrosu. Ne samo posle trenutnog ugovora koji važi do kraja sledeće sezone, već i nakon ove...

                    Comment


                    • #25
                      Ma ja sam u fazonu da cekaju mladjeg Marqueza ...realno Pedrosa je trebao odavno da leti samo sto sada vise ne moze ni da odigra ulogu drugog vozaca kako treba pa razlog vise da se raskida ugovor...ja bi doveo Zarca pa kud puklo da puklo
                      sigpic http://caseystoner.com.au/

                      Comment


                      • #26
                        Mislim da Zarko ako nastavi ovako vrlo lako moze doci u Tech3 umesto Espargara. Narocito ako Pol nastavi ovako lose voznje. A za dovodjenje Markeza umesto Pedrose, aman ljudi dosta je i jedan M, a i nista nije pokazao u dvojkama da bi zasluzio to mesto. Rabat je mnogo bolja zamena.

                        Comment


                        • #27
                          Slazem se da za sada nista nije pokazo ali ocigledno je da napreduje mozda ne kao Marc...sa druge strane ima ko da ga savetuje ima podrsku Honde a to mnogo znaci tako da po meni pitanje je sezone kada ce braca voziti u istoj kategoriji a mozda i ekipi...ne bi voleo da Yamaha uzme i Zarca to bi bio veliki propust Honde pored Vinjalesa jedan od najperspektivniji vozaca (po meni)
                          Last edited by dzoni gp; 11-07-15, 21:43.
                          sigpic http://caseystoner.com.au/

                          Comment


                          • #28
                            @Mladenovic. Potpisujem Rabata ali nece to Honda uraditi sebi ,da neko bude bolji od MM..

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Mladenovic View Post
                              Mislim da Zarko ako nastavi ovako vrlo lako moze doci u Tech3 umesto Espargara. Narocito ako Pol nastavi ovako lose voznje. A za dovodjenje Markeza umesto Pedrose, aman ljudi dosta je i jedan M, a i nista nije pokazao u dvojkama da bi zasluzio to mesto. Rabat je mnogo bolja zamena.
                              Espargaro je vezan za Tech 3 ugovorom koji ima sa Yamahom. Njega su planirali kao zamenu za Rossija ili Lorenza ako pobegne u Ducati, bio je jako bučan posle svoje prve sezone kad je shvatio da će ostati tu gde je iako mu je rečeno da ga čeka fabrička mašina. Nije se pokazao, ali može više od ovoga sad svakako. Fazon je što sad postoje 2 Ducatija koja su na papiru verovatno bolja od njegove mašine, a timski kolega mu je u odličnoj formi... Tako da o njegovoj budućnosti odlučuje Yamaha. Sigurno da Poncharal, uprkos onome što kaže, gleda koje su mu mogućnosti. Klupko će početi da se razmotava tokom pauze, a zamah kreće od Indijanapolisa...

                              Originally posted by Drezik View Post
                              @Mladenovic. Potpisujem Rabata ali nece to Honda uraditi sebi ,da neko bude bolji od MM..
                              Ceniš da je Rabat bolji od MM?

                              Comment


                              • #30
                                Jao ovaj matorac, zivce mi pokida! Svi napreduju on nazaduje!

                                Comment

                                Working...
                                X