Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Moja slika postoji na Roletovoj temi
    Na kojoj stranci

    Comment


    • Originally posted by prskaj View Post
      prelepo. steta sto nisu igrali 5 setova da se uziva jos malo. ne znam zasto, ali tripujem da ce verdasco dobiti danas wawu

      I ja isto ... Ima sanse, nije da nema, videcemo.
      Samo da Novak rutinski otrese Tomica, posle cemo sve lako.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Nadal je svjestan da je to to izgleda. Puce kao tikva. Proslih godina je i imao neko opravdanje, brzo stigao W, isao do kraja na RGu, neke sitne povrede. Ovoga puta i po njegovoj izjavi se vidjela nemoc koja se poslednji put vidjela posle Wa 2011. godine. Tada nije znao sta da radi, sad ne zna sta da radi. Ali je tada barem imao samo jedan problem, sad ima 101. Jer je on fizicki spreman i opet gubi na svim podlogama od pet puta slabijih igraca. Nece ni do Londona doci. Tuzno za nekog ko ima 29 godina tek. I nije to fizicki pad iskljucvo, ovo je igracki pad, mentalni pad. Potpuni meltdown.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Nadal je svjestan da je to to izgleda. Puce kao tikva. Proslih godina je i imao neko opravdanje, brzo stigao W, isao do kraja na RGu, neke sitne povrede. Ovoga puta i po njegovoj izjavi se vidjela nemoc koja se poslednji put vidjela posle Wa 2011. godine. Tada nije znao sta da radi, sad ne zna sta da radi. Ali je tada barem imao samo jedan problem, sad ima 101. Jer je on fizicki spreman i opet gubi na svim podlogama od pet puta slabijih igraca. Nece ni do Londona doci. Tuzno za nekog ko ima 29 godina tek. I nije to fizicki pad iskljucvo, ovo je igracki pad, mentalni pad. Potpuni meltdown.
          Sto se Londona tice, ne bih se ja brinuo, videcemo posle ovog W kakvo je stanje na race listi, ali verujem da komotno moze u top 8 do Londona. Sada sledi deo godine kada brani bukvalno 0 poena. Za njega bi najbolje bilo da se kako zna i ume sto pre vrati u top 8. Ali to ce biti teska misija, trebace mu i srece na velikim turnirima (sa zrebovima ).
          Ali si 100% u pravu kada kazes da je 2011 imao samo jedan problem (Novak) a sada ima 101 (svi zivi i mrtvi su u stanju da ga dobiju). Prerano je jos uvek da ga otpisujemo, ali bice mu jebeno svakako.
          Last edited by Sandugp; 03-07-15, 12:45.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Nesic View Post
            Na kojoj stranci
            Nadjoh, a i usput sam se setila koliko nam je tada bilo dobro

            http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1176607

            kraj off-a
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • I bolje bi bilo da je kraj, da ne zapitkuju sada samo ko je ko...itd...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Sto se Londona tice, ne bih se ja brinuo, videcemo posle ovog W kakvo je stanje na race listi, ali verujem da komotno moze u top 8 do Londona. Sada sledi deo godine kada brani bukvalno 0 poena. Za njega bi najbolje bilo da se kako zna i ume sto pre vrati u top 8. Ali to ce biti teska misija, trebace mu i srece na velikim turnirima (sa zrebovima ).
                Ali si 100% u pravu kada kazes da je 2011 imao samo jedan problem (Novak) a sada ima 101 svi zivi i mrtvi su u stanju da ga dobiju. Prerano je jos uvek da ga otpisujemo, ali bice mu jebeno svakako.
                Najgore za njega i njegove navijace je to sto on vise nema auru nepobedivosti, sto igraci veruju da mogu da ga pobede i sto se sve redje desava da se izvlaci iz nepovoljnih situacija.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Nadjoh, a i usput sam se setila koliko nam je tada bilo dobro

                  http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1176607

                  kraj off-a
                  Moram samo da se nadovezem na ovo, pa posle neka bude kraj off-a.
                  Mi Novakovci kada se skupimo (ako se ikada i skupimo) necemo biti bas tako razdragani i slozni, lepse je nama malo drugacije. Na primer:
                  Ja cu da maltretiram NI-ja, mene ce da maltretira Olja, Olju ce da kritikuje p4p1, a njega ce da smara Gokara, Proudica da objasnjava Gokari kako da napravi najbolji moguci Novakov kolaz sa svim sadasnjim i buducim trofejima. A Vladan nece biti tu Na slici ce sve to da bude iskazano naravno
                  Svima koje sam zaboravio da napomenem se izvinjavam
                  Last edited by Sandugp; 03-07-15, 12:58.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Nadal je svjestan da je to to izgleda. Puce kao tikva. Proslih godina je i imao neko opravdanje, brzo stigao W, isao do kraja na RGu, neke sitne povrede. Ovoga puta i po njegovoj izjavi se vidjela nemoc koja se poslednji put vidjela posle Wa 2011. godine. Tada nije znao sta da radi, sad ne zna sta da radi. Ali je tada barem imao samo jedan problem, sad ima 101. Jer je on fizicki spreman i opet gubi na svim podlogama od pet puta slabijih igraca. Nece ni do Londona doci. Tuzno za nekog ko ima 29 godina tek. I nije to fizicki pad iskljucvo, ovo je igracki pad, mentalni pad. Potpuni meltdown.
                    Xa,xa ma ono je bilo pravo poniženje.Pobedio ga Jimy Hendrix Nek Rafa pusti kikice,možda je snaga u kosi Uzged jel neko od vas primeti čudno skakutanje Jamajčanina?

                    Comment


                    • Sandu nisi ni svestan koliko ću da te maltretiram.

                      Ivkebgd.. ajd da si rekao Bob Marli... ovako noo Jimi..i on je polu-jamajkanac... a odigrao je sjajan meč, zašto poniženje?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Pa dobro, dovoljno ja maltretiram druge ljude ovde, mora i mene neko
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Mislio sam na Marlija Pomešao sam njih dvoje..Ma mislim da se Rafa obrukao ne samo na ovom turniru,već i na prethodnim. Ko da se penzionisao.Federer koliko god ima,a i dalje se drži solidno.

                          Comment


                          • A ja bih se zaklela da je Bob Marli
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Pitali Novaka na konferenciji šta misli o tome ako Rafa promeni trenera? Odgovrio je da ne vidi razlog zašto bi to uradio.
                              Kakve gluposti sve može čovek da čuje.

                              Poslato sa htc
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Steta sto smaracica nije ispala
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X