Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav lik, sada ocekujem da cujem kako ima tatinu sliku i u klozetu.
    Verovatno je tata umro a bio bitna figura u njegovom zivotu?
    Dustin KRALJ
    Secate se onog lika "Miko" ili tako nesto. Nema ga na ovom forumu vise a bio jemaskota ovde. E on je koliko se secam navijac Dredonje.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Po ovom sto je izjavio, cini mi se da mu je tata ziv i zdrav, samo ga ne vidja cesto

      I have the portrait of my dad at home in my bedroom, also. I don't get to see him that often. Normally in the off-season
      A jos pre 4 godine sam se ja slikala sa njim na RGu
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        A jos pre 4 godine sam se ja slikala sa njim na RGu
        Daj da vidimo sliku

        Comment


        • Originally posted by Nesic View Post
          Daj da vidimo sliku
          Priznaj da zelis da vidis Bojanu.
          OVAKO

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            I to RG, za razliku od nekih
            Natjerao si mi suze na oci. Sto od smijeha, sto od jada.

            Comment


            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
              Priznaj da zelis da vidis Bojanu.
              Moja slika postoji na Roletovoj temi
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Moja slika postoji na Roletovoj temi
                Danas ce Fedova tema biti najposecenija na ovom pdf-u.

                Inace Nadal je izjavio da je ovo najvece ponizenje u njegovoj karijeri jer prosle sezone kada je gubio dolazio je nespreman, a sada je bio 100% spreman i kiksnuo.
                OVAKO

                Comment


                • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                  Danas ce Fedova tema biti najposecenija na ovom pdf-u.

                  Inace Nadal je izjavio da je ovo najvece ponizenje u njegovoj karijeri jer prosle sezone kada je gubio dolazio je nespreman, a sada je bio 100% spreman i kiksnuo.
                  Gde je to izjavio da je najvece ponizenje u njegovoj karijeri?

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Natjerao si mi suze na oci. Sto od smijeha, sto od jada.
                    Muko moja, predji na drugoga
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Then he tried a joke. “If you want the house [where he’s staying in Wimbledon],” he said, “it’s gonna be free tomorrow.”

                      eo Rafa nudi fanovima smještaj u Londonu na dvije sedmice, uplatio je sve što je trebalo

                      Comment


                      • Originally posted by Niki View Post
                        Gde je to izjavio da je najvece ponizenje u njegovoj karijeri?
                        http://www.sportklub.rs/nadal-najvece-ponizenje-do-sada
                        OVAKO

                        Comment


                        • Ali kada se u obzir uzmu samo njegovi mecevi na W. A ne svi njegovi mecevi generalno.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Ali kada se u obzir uzmu samo njegovi mecevi na W. A ne svi njegovi mecevi generalno.
                            Naravno, to sam i mislio samo sam krivo napisao jer sam degen.
                            OVAKO

                            Comment


                            • Mislila sam nesto u originalu, jer ovo je verovatno prevod izjave. Na pres konferenciji nije nista slicno rekao.

                              Comment


                              • prelepo. steta sto nisu igrali 5 setova da se uziva jos malo. ne znam zasto, ali tripujem da ce verdasco dobiti danas wawu

                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X