Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Niste mi jasni, pre par godina, pre krova, je bilo bas kisno na W, ekstremno su kasnili sa programom, ali su ispostovali nedelju i tada se nije igralo iako je to bio jedini suncani dan, a u ponedeljak je vec ponovo bila katastrofalno vreme.
    A vi sad ocekujete da ce oni menjati satnicu zbog ovog 1 seta koji jos treba da se igra
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by shminka View Post
      Dobro i, to ti je odgovor na pitanje

      za 152. godinu možda razmisle o promjeni, za 151. godinu je bilo kasno
      Hvatate se tradicije i to u potpuno pogresnom kontekstu ...
      Tradicija je tu da se rusi i da se menja u koliko bude prevazidjena i u koliko se pronadju bolja resenja. Smesno ...
      Hocu da vas vidim da kazete - napisete ovde da je to oraganizacijski propust, i onda vam svaka cast, a ne ovo da se nesto kurotresate : Ko je kriv Djokovicu i slicno....
      Mislim znam da cu to tesko videti, ali ajde ...
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Pa nije ni prvi ni poslednji koji igra mec u 2 dana, prosle godine Vavrinka igrao 5 ili 6 uzastopnih dana i nikom nista.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Pa nije ni prvi ni poslednji koji igra mec u 2 dana, prosle godine Vavrinka igrao 5 ili 6 uzastopnih dana i nikom nista.
          Nikom nista jer nema ovde svoju navijacku bazu i jer je kasnije isao na Rodju, pa je i trebalo tako da bude ...
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • A šta je Magnus Noraman? Srbin?

            I nije 150 godina, eto dokaza da niko ne čita prve, uvudne postove...129 godina
            Last edited by miloolja; 07-07-15, 13:12.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Hvatate se tradicije i to u potpuno pogresnom kontekstu ...
              Pitaš što je jučer program počeo u 13:00...ja ti odgovrim da je počeo jer počinje uvijek u 13:00...al dobro, valjda je tačan odgovor bio da je počeo u 13:00 da ne bi Novak završio meč

              Comment


              • I inače je karakteristično da najbolji igraju mečeve po 2 dana na 2 uzastopna turnira. Ne dobijaju povlaštene terene i termine. Wawrinka je juče bio privilegovaniji, niko nema objašnjenje a volio bih da čujem.

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  Pitaš što je jučer program počeo u 13:00...ja ti odgovrim da je počeo jer počinje uvijek u 13:00...al dobro, valjda je tačan odgovor bio da je počeo u 13:00 da ne bi Novak završio meč
                  Shminkeru znas ti dobro sta bi bio tacan odgovor.
                  Propust u organizqaciji, i sta sada? Jel im problem da pocnu od 12.00? Smesno, naravno da im nije problem.... Ili neka ture reflektore pa moze da se igra i do ponoci...
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Shminkeru znas ti dobro sta bi bio tacan odgovor.
                    Propust u organizqaciji, i sta sada? Jel im problem da pocnu od 12.00? Smesno, naravno da im nije problem.... Ili neka ture reflektore pa moze da se igra i do ponoci...
                    Ne mogu na travi da igraju kad krene da pada mrak, posebno kad je vlazno kako zna da bude u Engleskoj.
                    Reflektori pomazu jedino ako imaju krov....
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • ipak je ovo mala zavera protiv Noleta... i ispašće finale pre finala između Federera i Mareja? ovi ostali su boranija... ako se ovi izmore, Vavrinka će se prošetati do pehara...
                      Last edited by Žika; 07-07-15, 13:12.
                      sigpic

                      Comment


                      • Jašta, propust u organizaciji jer su počeli sa programom u 13:00, a planirano je da program počne u 13:00

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          I inače je karakteristično da najbolji igraju mečeve po 2 dana na 2 uzastopna turnira. Ne dobijaju povlaštene terene i termine. Wawrinka je juče bio privilegovaniji, niko nema objašnjenje a volio bih da čujem.
                          Mislim da je sam Novak i njegov tim uspeo to da izdejstvuje. Verovatno su trazili da igraju posledji mec, racunajuci da ce to biti kasno popodne i da ce uslovi biti za nijansu sporiji, sto ce vise odgovarati Novaku. Ne bi me uopste iznenadilo da je tako zaista i bilo i da su se sami sjebali.
                          Ili je Vavrinka zaista privilegovaniji u odnosu na Novaka.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Da je juče bila neka vrućina, pa da su tražili, ovako to otpada.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by shminka View Post
                              Jašta, propust u organizaciji jer su počeli sa programom u 13:00, a planirano je da program počne u 13:00
                              Naravno da je propust, jer je lose isplanirano.
                              Nema tu neke mudrosti, stavis sve na papir i izracunas. ZNaci aha imamo 3 meca, hajde da predpostavimo da ce zenke da igraju jedno 2 sata ... hajde da im damo dva i po za svaki slucaj. Muzjacima cemo da damo po cetiri sata - za svak islucaj. Znaci to je 10,5 sati + izlasci i odlasci sa terena + zagrevanja (u najgorem mogucem slucaju)....
                              U jbt .. .a mi planiramo da se to odigra od 13. pa do 21 ... znaci za 8 sati .... Imacemo valjda srece sve ce stici da se odigra na vreme .... Valjda ce Nole zavrsiti svoj mec 3-0 6-2,6-1,6-2 ... Ako ne uradi tak osam je kriv.... Niko mu drugi nije kriv sam je on kriv .....

                              I to je po tebi dobro planiranje, samim tim i organizacija???'
                              Pljuni ih i ti jednom kao covek, nemoj gledati samo ono sto odgovara tvom pulenu, budi realan ... Sminkeru.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Pitao si nešto, ja sam ti dao odgovor na to pitanje...a ti sad pišeš o trećem...

                                Knap su sa vremenom i oni i na RGu polufinala i to bi se trebalo mijenjati, ali očekivati da će englezi iz čista mira 6.7. 2015 pomjeriti program i početi prije 13:00 je šega, da ne kažem nešto drugo

                                Comment

                                Working...
                                X