Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Znaci spremili su CC, pa su setili da je Marej Britanac, Djokovic Srbin i da im odgovara da zajebu Djokovica i ostave ga za sutra.

    Sent from my D5803
    Bojana stvarno mislis da je sve slucajno sto se desava Srbima koje si pomenula?

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Ponovo, Fed i Djokovic su poceli u razmaku od 5 minuta, da je Djokovic bio normalan, pobedio bi u najgoru ruku 3:1, tako da je sam kriv sto igra i danas, ne mogu organizatori biti krivi sto on lupi duplu na 6:6 u TBu ili sto ispusti 4:0 i 5:2 u 2. TBu
      Mi ti pričamo o stvarima na koje su organizatori mogli da utiču, a ti pričaš šta bi bilo kad bi bilo.
      Last edited by goku; 07-07-15, 11:42.

      Comment




      • Andersoni vas pozivaju na kolač i kafu

        Comment


        • Originally posted by gokara View Post
          Mi ti pričamo o stvarima na koje su organizatori mogli da utiču, a ti pričaš šta bi bilo kad bi bilo.
          A ja ti ponovo kazem da ove price ne bi bilo da je Djokovic dobio makar 1 TB, tako da je sam uticao na svoju sudbinu, a ne organizatori.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by shminka View Post


            Andersoni vas pozivaju na kolač i kafu
            Vec slave. Kao i vi federerovci.

            Comment


            • Zašto je Wawrinka juče bio privilegovaniji? Šta bi pričali da su Wawrinka i Goffin igrali bar 4 seta, a morali su po svemu viđenom.

              Saznali smo da je Novak kriv što nije završio Murraya u 3 seta u Parisu, onda mu se ne bi desilo da igra naredni dan i bio bi svježiji u nedelju. Ko mu je kriv kad je nesposoban. Na 2 uzastopna turnira (gle čuda na onim gdje nema reflektora) Novak prelazi u sledeći dan zbog nesposobnosti, svi ostali su dovoljno sposobni i to im se ne može desiti. USO 2012, tačno se znalo kad će biti oluja. Novak postavljen za 2 meč, ko mu je kriv što nije bagelovao svaki set Ferrera? Naravno, on sam.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                A ja ti ponovo kazem da ove price ne bi bilo da je Djokovic dobio makar 1 TB, tako da je sam uticao na svoju sudbinu, a ne organizatori.
                Ali zasto da uopste postoji sansa da organizatori uticu na njegovu sudbinu a tim i regularnost turnira? Zbog cega? Zar nije moglo da pocne da se igra od 12 po lokalnom vremenu a ne od 1'
                Voleo bi bas da mi odgovoris na ovo pitanje?
                Nema tu sta, da oni predpostavljaju da ce Novak brzo pa ajde da ga prebacimo na n1 i jos stavimo poslednjeg. Oni moraju da obezbeda u cetvrtom kolu gs turnira po mnogima najveceg iste uslove za sve i podjednaku regularnost, jednak odmor i slicno. A kada je Novak u pitanju nisu to uspeli zbog prostog organizacionog propusta. Znaci losi su.
                Ne kazem da su namerno, ali ne kazem i da nisu....
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Program na glavnim terenima Wa počinje u 13:00 zadnjih 150 godina

                  Comment


                  • Originally posted by shminka View Post
                    Program na glavnim terenima Wa počinje u 13:00 zadnjih 150 godina
                    Dobro i?
                    To sto se nesto radi pogresno 150 godina znaci da treba da se radi i 151-u godinu?
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Ma da, sad ce u sred turnira da promene satnicu i pocece meceve u 12h
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • I 150 godina stavljaju najboljeg igrača u sumrak da ne može završiti.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Ma da, sad ce u sred turnira da promene satnicu i pocece meceve u 12h
                          Pa jeste li vi ozbiljni ili ste zaista slepi pa ne vidite da 3 prosecno dugacka meca nisu stigla da budu zavrsena?
                          A idite na oficijalni i pogledajte duzinu tih meceva?
                          A organizatori treba da naprave program tako da mogu sva tri meca da se odigraju cak i pod uslovom da svi odu u maksimalno setova i oduze se bas-bas. A nisu u stanju to da urade....
                          Znaci po vama je to normalno? Tako treba? To je dobro?
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • I Bojana i shminka znaju da je tacno sve ovo sto se pise (mislim na organizatorske porpuste, ne na teorije zavere) a opet nece da priznaju...
                            Mnogo ste nerealni ....
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Dobro i, to ti je odgovor na pitanje

                              za 152. godinu možda razmisle o promjeni, za 151. godinu je bilo kasno

                              kamo sreće da su sve ove zvijezda igrale u vrijeme kada su ovakve odluke bile smiješne za odluke koje su se donosile na Wu...nisu englezi postali englezi od kako Novak igra tenis
                              Last edited by shminka; 07-07-15, 11:57.

                              Comment


                              • A kada ste već pomenuli Kelsi

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X