Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by gokara View Post
    Pa i završilo se brzo. Marija 2:0, Stan 3:0, šta bi bilo da su se mečevi odužili?
    Vrlo moguce je da bi mec bio prebacen na CC da pocne, jer je Fed zavrsio posao za manje od 2 sata. Ali kazem, Novak je sinoc sam sebi kriv sto nije sad u laganom modu priprema za 1/4 finala, velike gluposti je pravio, ali ne sumnjam da ce on danas zavrsiti 6:1 ili 6:2 i sutra laganice Cilkana odraditi kao sto ga i uvijek odradi.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by zdravkelja View Post
      Organizatori su predvideli da ce mec ici u 5 setova i uspeli da mu smeste, kakav foresight
      Bilo je dovoljno da jedan od ova tri meca bude dugacak i ne moze da stigne da se zavrsi sve.
      Tako da ne zelim da ulazim u teorije zavere, ali mecevi cetvrtog kola ne mogu da budu tako lagani i brzi i ovo uopste nije bilo toliko tesko za predvideti... stavise.
      Mislim nemaju svi Bautistu Aguta za protivnika na travi (da je na sljaci pokazao bi njima svima Bautista) .. .pa da mogu da se kurotresaju i za 2 sata zavrsavau meceve...
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by zdravkelja View Post
        Organizatori su predvideli da ce mec ici u 5 setova i uspeli da mu smeste, kakav foresight
        Čemu sad ovakav besmisleni post?

        Šta ima organizatori da predviđaju koliko će Novakov meč trajati? Oni treba da počnu ranije sa programom jer teren nema krov. Juče nije bilo kiše, dva kratka meča pre Novakovog i opet Novak nije stigao da završi. Gde piše da Djoković mora da pobedi sa 3:0.

        Opet ponavljam da su mu organizatori uterali ne zato što ga nisu stavili na cc, već zato što su sa programom počeli tek od 2h, a njega stavili da igra poslednji. Bagra kolonijalno-imperijalistička.
        Last edited by goku; 07-07-15, 11:23.

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Jesi li ti cekala u tom redu?

          Jesi kupila kartu?

          Da li postoji ikakva sansa da i jedna karata na Uimbldonu ostane ne prodana?
          Nema potrebe za ovakvim stavom...

          Ja nazalost jos nisam bila u tom redu, ali licno znam ljude koji su bili i koji spavaju celu noc u redu, u satoru.
          Wimbledon ne prodaje karte online, jedini nacin je cuveni red ili lutrija koja se organizuje krajem decembra. Od pre 2 godine je moguce online ucestvovanje u toj lutriji za ljude koji nisu iz VB, pre se slalo pismo, sa sve engleskom markicom u koverti, da bi oni mogli da ti posalju nazad kartu, a da ih nista ne kosta.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by zdravkelja View Post
            Organizatori su predvideli da ce mec ici u 5 setova i uspeli da mu smeste, kakav foresight
            Zdravkelja,

            citaj sto gokara pise.

            Na "show courtu" mec pocinje u 13:00. Na terenima za plebs u 11:30. Pa nece valjada gospoda da se rano ustaje. Igrati se moze do maksimalno 21:00. To je 8 sati. Sat se gubi na zagrijavanja, izlazak sa terena, intervjue itd. Ostaje 7 sati. Ako prosjecan set traje 42 minuta (nije daleko od istine), to je za 10 setova. Jucer se igralo 9 setova. Ali su u principu setovi bili duzi. Jedan zenski i dva muska meca mogu trajati 13 setova. Dakle, ti u startu planiras da mozes biti 3 seta kratak. Dobro vecinom to ne traje vise od 10-11 setova. Elementarna aritmetika.

            Dakle ne treba nikakav "foresight" da bi se znalo da postoji znatan rizik da se zadnji mec nece zavrsiti. Pitanje je samo kome ces udijeliti taj rizik.
            Last edited by NI; 07-07-15, 12:04.

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Zdravkelja,

              citaj sto gokara pise.

              Na "show courtu" mec pocinje u 13:00. Na terenima za plebs u 11:30. Pa nece valjada gospoda da se rano ustaje. Igrati se moze do maksimalno 21:00. To je 8 sati. Sat se gubi na zagrijavanja, izlazak sa terena, intervjue itd. Ostaje 7 sati. Ako prosjecan set traje 42 minuta (nije daleko od istine), to je za 10 setova. Jucer se igralo 9 setova. Ali su u principu setovi bili duzi. Jedan zenski i dva muska meca mogu trajati 13 setova. Dakle, ti u startu planiras da mozes biti 3 seta kratak. Dobro vecinom to ne traje vise od 10-11 setova. Elementarna aritmetika.

              Dakle ne treba nikakav "foresight" da bi se znalo da postoji znatan rizzik da se zadnji mec nece zavrsiti. Pitanje je samo kome ces udijeliti taj rizik.
              Pitanje je samo kome ces udijeliti taj rizik.

              Nećeš sigurno velikanima poput Vavrinke i Gofana.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Zdravkelja,

                citaj sto gokara pise.

                Na "show courtu" mec pocinje u 13:00. Na terenima za plebs u 11:30. Pa nece valjada gospoda da se rano ustaje. Igrati se moze do maksimalno 21:00. To je 8 sati. Sat se gubi na zagrijavanja, izlazak sa terena, intervjue itd. Ostaje 7 sati. Ako prosjecan set traje 42 minuta (nije daleko od istine), to je za 10 setova. Jucer se igralo 9 setova. Ali su u principu setovi bili duzi. Jedan zenski i dva muska meca mogu trajati 13 setova. Dakle, ti u startu planiras da mozes biti 3 seta kratak. Dobro vecinom to ne traje vise od 10-11 setova. Elementarna aritmetika.

                Dakle ne treba nikakav "foresight" da bi se znalo da postoji znatan rizzik da se zadnji mec nece zavrsiti. Pitanje je samo kome ces udijeliti taj rizik.
                A udeljen je onako slucajno Novaku Djokovicu.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Imam samo jedno pitanje, zasto Cilic i Izner nisu prebaceni na CC?
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Imam samo jedno pitanje, zasto Cilic i Izner nisu prebaceni na CC?
                    Boki, nije trebao ni Novak da se prebacuje na cc ... nije u tome poenta.
                    Po stoti put poenta je u kratkom periodu predvidjenom za odigravanje meceva na odredjenom terenu. I zasto je bas Novakov mec morao da bude poslednji.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Imam samo jedno pitanje, zasto Cilic i Izner nisu prebaceni na CC?
                      Ma ko uopšte o tome priča?

                      Sad se razvila diskusija zašto je Novak igrao treći, a ne drugi meč na kecu.

                      Bojana ne skreći temu da bi zataškal šljam organizatorski.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Nema potrebe za ovakvim stavom...

                        Ja nazalost jos nisam bila u tom redu, ali licno znam ljude koji su bili i koji spavaju celu noc u redu, u satoru.
                        Wimbledon ne prodaje karte online, jedini nacin je cuveni red ili lutrija koja se organizuje krajem decembra. Od pre 2 godine je moguce online ucestvovanje u toj lutriji za ljude koji nisu iz VB, pre se slalo pismo, sa sve engleskom markicom u koverti, da bi oni mogli da ti posalju nazad kartu, a da ih nista ne kosta.
                        Ja sam cekao 2 puta u tom redu, prije mnogo godina doduse. I imao sam najepnicu "I queued in Wimbledon". Samo sam dobio karte za genearlni ulaz. I to je bilo prije terorizma kada bi prodali 10000 karata vise nego sada. I oba sam puta kupio kartu kod tapkarosa po cijeni X 10. Svejedno prvi put je bilo zabavno iako nisam vidio puno tenisa. Na koncu mi je jedna dama dala dzabe kartu za zadnji mec na CC-u. To je bilo kao dobiti lutriju, tim vise sto su igrali Zivojinovic i Mecir (3:1). Drugi put je padala kisa.

                        Hocu reci da su price o redu ipak za siroku publiku. Svjedno, mladom bih preporucio da ceka u tom redu, ali ne zbog tenisa. Njega se nece nagledati.

                        Comment


                        • Ponovo, Fed i Djokovic su poceli u razmaku od 5 minuta, da je Djokovic bio normalan, pobedio bi u najgoru ruku 3:1, tako da je sam kriv sto igra i danas, ne mogu organizatori biti krivi sto on lupi duplu na 6:6 u TBu ili sto ispusti 4:0 i 5:2 u 2. TBu
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            A udeljen je onako slucajno Novaku Djokovicu.
                            Zrijebom odluceno.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Ponovo, Fed i Djokovic su poceli u razmaku od 5 minuta, da je Djokovic bio normalan, pobedio bi u najgoru ruku 3:1, tako da je sam kriv sto igra i danas, ne mogu organizatori biti krivi sto on lupi duplu na 6:6 u TBu ili sto ispusti 4:0 i 5:2 u 2. TBu
                              Tacno, s tim sto Federer i da je bio nenormalan, stigao bi da zavrsi svoj mec, svakako, a Djokovic nije imao luksuz da bude nenormalan ...
                              U tome je razlika Bojana i to ocigledna.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Ja sam cekao 2 puta u tom redu, prije mnogo godina doduse. I imao sam najepnicu "I queued in Wimbledon". Samo sam dobio karte za genearlni ulaz. I to je bilo prije terorizma kada bi prodali 10000 karata vise nego sada. I oba sam puta kupio kartu kod tapkarosa po cijeni X 10. Svejedno prvi put je bilo zabavno iako nisam vidio puno tenisa. Na koncu mi je jedna dama dala dzabe kartu za zadnji mec na CC-u. To je bilo kao dobiti lutriju, tim vise sto su igrali Zivojinovic i Mecir (3:1). Drugi put je padala kisa.

                                Hocu reci da su price o redu ipak za siroku publiku. Svjedno, mladom bih preporucio da ceka u tom redu, ali ne zbog tenisa. Njega se nece nagledati.
                                Druga je prica za meceve van no.1 i CC, do tih karti se mnogo lakse dolazi, kao i do karata tokom prve nedelje za meceve posle 17h ili 18h, nisam sigurna.
                                I apsolutno nije prica za siroku publiku jer znam previse ljudi koji cekaju taj red, pod satorom.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X