Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Motul TT Assen

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AyrSen View Post
    Casey Stoner (2011):
    "Nisu mi se svideli Burgessovi i Valentinovi negativni komentari o meni za vreme završnog dela prošle sezone. Oni su govorili da ne razumem pravi potencijal motora. Jeremy je takođe rekao da bi im trebalo oko 18 sekundi da srede motor, zato što je to vrlo jednostavno, ali oni ga sada imaju u svojim rukama više meseci i on nije napredovao ni malo. Mislim da bi trebalo da im usta budu zatvorena jer još ne razumeju kako se vozi Ducati."

    2007. balavac Stoner izabran je na driftu kao četvrta opcija (N. Hejden, M. Melandri, Sete G.) i seo je na nesto sto je bilo nepoznato i njemu i svima, pa cak i inzenjerima koji su ga napravili. Taj motor je bio pun tajni.. isao je na pravcu kao mecava ali zato krivine i prednji kraj... prekrsti se pa kako Bog da! Prva godina 10 pobeda i osvojena titula! Poslednje 4 trke (2010), na motoru koji Rosi nije umeo da istera iz garaze, pa su morali brze-bolje da mu sklepaju drugi-bez ikakvog uspeha (a onda je dosao Audi i napunio mu dupe simikama), 3 pobede!
    Rosi i Stoner su se susretali na stazi i direktno borili jedan protiv drugog od 2006-2012 g. Stoner je ostvario 38 pobeda a Rosi 26. U direktnom poredjenju Stoner ili Rosi jasno je ko je bolji!
    Meni samo nije jasno da li ti i sam verujes u ovo sto si napisao?Ipak,mislim da samo pokusavas da sebe ubedis da verujes u to da je Stoner bolji,jer ako mislis da ces nekog drugog sa ovog foruma uveriti u isto,nemoguca misija.
    Kakvim se to jos uspesima Stoner moze pohvaliti,sem 2 osvojene titule,na izuzetnim motociklima?Covek sarao iz jedne u drugu kategoriju ne bi li osvojio koji podijum.
    Sto ne uze jos neku titulu sa Ducatijem nakon 2007?Zato sto je Ducati sledio svoju politiku,nisu hteli da odstupe od osnovnih principa i mislili da ce i dalje da ostvaruju uspehe,bez ikskvih napredaka i promena.Takodje je opste poznato da i dok je Rossi bio u Ducatiju,nisu hteli da stanu iza njega.Nisu prihvatali sugestije.
    Poredis Stonera sa 2 titule na 2 briljantne masine i Rossija sa 9 titula,koji je dozvolio sebi da 2003 napusti premocnu Hondu i priredi im 2 godine za redom ponizenja sa drljavom Yamahom,koju je licno digao iz mrtvih,koja do njegovog dolaska nije bila ni konkurentna.To se ne radi,osim ako si The Doctor.

    Comment


    • Originally posted by AyrSen View Post
      Casey Stoner (2011):
      "Nisu mi se svideli Burgessovi i Valentinovi negativni komentari o meni za vreme završnog dela prošle sezone. Oni su govorili da ne razumem pravi potencijal motora. Jeremy je takođe rekao da bi im trebalo oko 18 sekundi da srede motor, zato što je to vrlo jednostavno, ali oni ga sada imaju u svojim rukama više meseci i on nije napredovao ni malo. Mislim da bi trebalo da im usta budu zatvorena jer još ne razumeju kako se vozi Ducati."

      2007. balavac Stoner izabran je na driftu kao četvrta opcija (N. Hejden, M. Melandri, Sete G.) i seo je na nesto sto je bilo nepoznato i njemu i svima, pa cak i inzenjerima koji su ga napravili. Taj motor je bio pun tajni.. isao je na pravcu kao mecava ali zato krivine i prednji kraj... prekrsti se pa kako Bog da! Prva godina 10 pobeda i osvojena titula! Poslednje 4 trke (2010), na motoru koji Rosi nije umeo da istera iz garaze, pa su morali brze-bolje da mu sklepaju drugi-bez ikakvog uspeha (a onda je dosao Audi i napunio mu dupe simikama), 3 pobede!
      Rosi i Stoner su se susretali na stazi i direktno borili jedan protiv drugog od 2006-2012 g. Stoner je ostvario 38 pobeda a Rosi 26. U direktnom poredjenju Stoner ili Rosi jasno je ko je bolji!
      Decko, ti stvarno veze nemas. Nemas pravo da poredis Rosija sa bilo kojim vozacem, jer ono sto je on uradio nece verovatno niko vise uraditi! Koji bre Stoner, klasicna epizodna uloga u Rosijevoj karijeri. Priznao ti ili ne, Stoner je imao vrhunski spremne masine u sezonama kada je osvajao titule. Koliko je dobar vozac kada su masine izjednacene, pokazao je u 125cc i 250cc. Mislim, necu reci da je los vozac, svi su oni dobri vozaci, ali u poredjenju sa Rosijem je samo jos jedan vozac u redu.
      Evo klasicnog primera kada su vremenski uslovi "izjednacili" motore, https://www.youtube.com/watch?v=xXjdMESA4w0
      placljivko je opet plakao
      Svi se slazu da je Rosi najbolji vozac motoGP-a svih vremena, samo ti prosipas neku glupavu teoriju!
      Gde je placljivko sad, sta vozi? Kosilicu po dvoristu

      Comment

      Working...
      X