Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2015. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    Šta ti je Olja? Jesi pila nešto?
    Dobro je da završi ovo,pa da odmorimo malo i gledamo Aleksandru
    Marija ne nasedaj na Nikoline i Sanduove porvokacije...sitne, but still...
    Znaš ono kad zatvoriš uši (nema takvog smajlića) i nećeš da čuješ recimo Sanduove "radujmo se svi mocnoj predstavi i pobedi u trecem kolu" i vičeš lalalalalalalalallala..eto..a nisam pila, na poslu sam još uvek a posle na PAULANER točeno, mutno :P

    A od čega da odmaraš?
    Last edited by miloolja; 03-07-15, 17:01.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Weltschmerz View Post
      Ja se samo Wawrinke plašim.
      Wawrinka je Novakov ubica! Trenutno je njegov najveći proivnik!

      Comment


      • Poceo sam i ja posle svakog njegovog meca da ga se plasim ... statijaznam uterao mi neke strahove Rosavi .. i ne mogu da ih se otarasim.
        Daj neka ga neko preslisa. Jao sta cemo jadni ako bude morao na Stanislasa u polufinalu ... jao kuku.
        Last edited by Sandugp; 03-07-15, 17:02.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Jao kuku dajte tog moćnog Wawrinku pa da ovi ljudi ovdje malo odahnu i počnu lijepo da spavaju
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Marija ne nasedaj na Nikoline i Sanduove porvokacije...sitne, but still...
            Znaš ono kad zatvoriš uši (nema takvog smajlića) i nećeš da čuješ recimo Sanduove "radujmo se svi mocnoj predstavi i pobedi u trecem kolu" i vičeš lalalalalalalalallala..eto..a nisam pila, na poslu sam još uvek a posle na PAULANER točeno, mutno :P

            A od čega da odmaraš?
            Ja mislila ti se raspevala zbog pobede,ali to mi ne liči na tebe.A ja odmaram od odmora,dala sam sebi produženi vikend.Sada se spremam za Krunićevu psihički.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by proudNolee View Post
              Jao kuku dajte tog moćnog Wawrinku pa da ovi ljudi ovdje malo odahnu i počnu lijepo da spavaju
              Cuti ne sluti, jesi normalna covece .... zamisli preslisa ga i ovde?
              Novak ovo uzima onako iskusno samo pod uslovom da mu ne dodje Vavrinka u polufinalu (moze i tada ali bece teze) i Marej u finalu (njega je dobio u poslednjih 765 meceva mora izgubiti neki sledeci, a po svemu sudeci bice to ovde na W ako se sastanu sada). Znaci dajte mu Kirijosa i Federera (na primer) i on ovo sa pola snage uzima.
              Nemojte prizivati djavola u vidu Rosavog Svajcarca ... goni ga u kurac ...
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Kudla igrao odlicno dok nije servirao za drugi set, onda se raspao
                sloboda ili ništa

                Comment


                • a sta kudla sebi napravi, unakazi se covjek, 13 puta za redom nije ubacio prvi servis
                  Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                  Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                  Comment


                  • Nema Stan šanse protiv Novaka. On eksplodira na nekom turniru, ali nema konstantnu igru. Mnogo veći problem će mu predstavljati Roger ili Andy (zavisi ko prođe u finale).

                    Comment


                    • Alex se muči sa Venus u drugom setu iako je bila odlična u prvom
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Serena gubi 0:3 u odlučujućem setu, uz dva pretrpljena brejka. Napravila dve duple servis kod drugog brejka.
                        Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                        Comment


                        • kad dodas serenu na tiket zbog uslova i ona gubi
                          Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                          Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                          Comment


                          • serena ubija loptice forhendom, au kako udara zena
                            Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                            Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                            Comment


                            • Kako li se osećaju njene protivnice kad verovatno znaju da mogu da izgube meč i ako vode 5:0 u odlučujućem...
                              Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                              Comment


                              • Serena kad gubi i njeni urlici
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X