Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2015. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bice View Post
    Ajmo Simon!!! Jesam li ja jedini na forumu koji gotivi Simona ili ima jos nekog?
    Simon mi je omiljeni igrač odmah ispod Rogera.
    Baš bih voleo da dobije Berdiha kojeg ne volim baš nešto.

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Ajmo Simon!!! Jesam li ja jedini na forumu koji gotivi Simona ili ima jos nekog?
      Ja volim SIMONU Halep

      "I love to speak with Leonard
      He’s a sportsman and a shepherd
      He’s a lazy bastard
      Living in a suit ."
      Leonard Cohen

      Comment


      • MTO se traži kada osetiš da imaš neki problem a ne nakon pola sata ili pola seta,kako god.Kada serviraš ne seckaš 100 puta kao onomad na RG.Naravno govorim o nefer ponašanju Mareja.
        Što se Simona tiče,u poslednje vreme mi je sve simpatičniji kada je krenuo da pokazuje i malo ofanzive.Inače ne volim tu defanzivnu igru generalno,kada igrač čeka grešku protivnika.


        Originally posted by bane je View Post
        Ja volim SIMONU Halep

        To nismo ni sumnjali.Nego Simonu pre 2013 ili današnju?
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Ljudi.. ovo je UŽIVO tema.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Hhahaha Pospisil 'ladno poneo svesku za uputstvima sta treba da igra i evo sad na pauzi cita,prvi put ovo vidim
            Odlican set za Viktora idemo jos 2
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • ajde Vićo ne mrsi....
              sigpic

              Comment


              • https://vine.co/v/enqw3KaAaxY

                Kyrgios u drugi set protiv Gasqueta

                Comment


                • Kyrgios se raspada. Nervozan, ne prestaje da gunđa, lupa loptice bez rezona... Gaske samo ćuti i prebacuje, i već osigurao i drugi set.
                  Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                  Comment


                  • Originally posted by Draganot View Post
                    https://vine.co/v/enqw3KaAaxY

                    Kyrgios u drugi set protiv Gasqueta
                    Sta je njemu???
                    sigpic

                    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                    Without error there can be no brilliancy.

                    Comment


                    • Odlicno, uopste nije obecavao ovaj drugi set. Sad vec ne bi smeo ovo da ispusti Viktor.

                      Comment


                      • Originally posted by Bonomo View Post
                        Sta je njemu???
                        Ima lik psihickih problema. Na 40-30 mreza je pomogla Gasquetu i onda Nick fino lepo 2 duple i forehand u aut i ovo je bio sledeci gem koji je pustio Gasquetu. Na ovakav mentalni raspad bi i Fognini zavideo.

                        Comment


                        • Originally posted by Draganot View Post
                          Ima lik psihickih problema. Na 40-30 mreza je pomogla Gasquetu i onda Nick fino lepo 2 duple i forehand u aut i ovo je bio sledeci gem koji je pustio Gasquetu. Na ovakav mentalni raspad bi i Fognini zavideo.
                          Ovakvo ponasanje se retko vidja na teniskim terenima. Lik bukvalno poklanja poene i bas ga briga sto to radi.
                          sigpic

                          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                          Without error there can be no brilliancy.

                          Comment


                          • Takvo ponašanje samo treba kažnjavati, kada ga već mama i tata nisu vaspitali kako se poštuje portivnik na terenu.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Draganot View Post
                              Ima lik psihickih problema. Na 40-30 mreza je pomogla Gasquetu i onda Nick fino lepo 2 duple i forehand u aut i ovo je bio sledeci gem koji je pustio Gasquetu. Na ovakav mentalni raspad bi i Fognini zavideo.
                              Realno... Pomislio sam da mozda nije neka povreda, ali znaci samo je slepac

                              Evo vraca Richard break, nadam se da ga zavrsava u tri

                              Comment


                              • Svaka cast Gaskeu na svemu, ali ako ne izbaci Vavrinku, kao da nista nije uradio. Nema onda nikakve vajde od njega, bolje Nik da je prosao ...
                                Mislim strasno u koga ja polazem nade, u Risara Gaskea
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X