Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2015. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Dobio je Liama Brodija u finalu, a 4 godine kasnije dele ih dva rangirna boda na ATP listi
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • #17
      Vredi da se napomene da i Enzo Coucaud igra trenutno, protiv Johna panj Milmana. Lepu sansu ima Enzo da udje u glavni zdrijeb.
      OVAKO

      Comment


      • #18
        King Keni i Rober su prvi igraci koji odvode mec u peti set, a Imer ipak gubi taj bejk treceg
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • #19
          Rekordnih 6 Kineskinja u poslednjem kolu kvalifikacija

          Ali padaju kao kruške Nadam se daće Paszek ipak pobediti Yafan Wang

          Comment


          • #20
            Herber zijanio dva servisa protiv Cervantesa, a jednom je oduzeo servis Spanjolca i tako sad ce vjerovatno izgubiti prvi set. Lose servira Francuz, muci se da ubaci prvi, a i napravio je vec 3 duple servis greske, sve tri kad je popio drugi brejk.

            Couacaud je odvalio Milmana u prvog seta sa 6-1 i je na korak do ulaska u glavnog zdrijeba.

            Nedovjesov i Mertens igraju tesan prvi set, bez niti jednu brejk loptu za sada.
            OVAKO

            Comment


            • #21
              Moriji se prikljucio i Sugita, a u glavni zreb ide i King Keni
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • #22
                Vanson Milo je prvi put u karijeri prosao kvalifikacije Vimbldona, tako da ce debitovati na turniru sa 29 godina. Cetvrti GS u karijeri
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • #23
                  Erber se stabilizovao u drugi set i izgubio samo tri poena na servisu i brejknuo Cervantesa kada je ovaj servirao za ostanak u seta.

                  Dodig je spasio tri vezane set lopte na 5-4 i prvi set je usao u TB.

                  Falla se provukao kroz iglene usi jer je prvo vodio 5-3 u trecem setu i servirao za set, a onda je Beck vezao tri gemova za redom i dosao na 6-5 i servis za seta ali nije izdrzao i pukao je u TB. Vodi Kolumbijac sa 2-1 u setovima.

                  I konacno, Ymer je prosao preko Gvido Pella, 3-1 u setovima. Treci GS za redom gde Elijas dolazi do glavnog zdreba, stvarno fantastican je momak.
                  OVAKO

                  Comment


                  • #24
                    Imer odlican, ovo ce mu puno znaciti na sticanju iskustva
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Ako hoce u drugu rundu morace sigurnije da odservira za setove ili mec,kada se brejk na travi napravi ne bi trebalo tako olako da se ispusta.Sad samo da izbjegne nekog servera u prvom kolu.

                      Comment


                      • #26
                        Bas to sam hteo da napisem, mora sigurnije kada dodju bitne trenutke. I to mu se desava celo vreme, ne samo sad na travi. Mnogo mi je krivo sto nema streamove, bas bi hteo da vidim kako izgledaju Elijasove udarce na travi. Nadam se da cemo moci da ga gledamo u prvu rundu...
                        Ali bitno je da decko strasno napreduje.

                        Edit: Savile spasava jednu mec loptu i uzima cetvrti set u TB-u, igrace se peti odlucujuci. Vani ima 17 asova, Savile 8.
                        Last edited by Stefan-kobe; 25-06-15, 14:13.
                        OVAKO

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Stefan-kobe View Post
                          Bas to sam hteo da napisem, mora sigurnije kada dodju bitne trenutke. I to mu se desava celo vreme, ne samo sad na travi. Mnogo mi je krivo sto nema streamove, bas bi hteo da vidim kako izgledaju Elijasove udarce na travi. Nadam se da cemo moci da ga gledamo u prvu rundu...
                          Ali bitno je da decko strasno napreduje.
                          Prilicno sam siguran da mu je trava najlosija podloga

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by DejZ View Post
                            Prilicno sam siguran da mu je trava najlosija podloga
                            Ma nema sumnje u to, odrastao je lik na sljaci, ali to sam rekao jer mi je jako gotivan igrac i volim da ga gledam svugde. A na travi nisam ga gledao pa zato.
                            OVAKO

                            Comment


                            • #29
                              Imacemo 5 tinejdzera u glavnom zrebu, najvise u poslednjih 7 godina
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Ovo je takodje bilo vazno.. bez njega nema zabave

                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X