Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobrodoslica novim clanovima na MotoGP pdf!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Somi View Post
    Pozdrav svima ja sam Milos i pratim moto gp nekih 7 godina, kao i vecina fan sam doktora, mnogo gotivim vinjalesa u dvojkama a sto se tice trojki sad kad nema vinjalesa navijam za sky vr46.
    Dobro došao u naše malo carstvo
    Last edited by Motori Zauvek u Srcu; 15-04-14, 20:37.
    Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

    Comment


    • U svetu postoji jedno carstvo...

      Comment


      • Originally posted by tantuz View Post
        U svetu postoji jedno carstvo...
        U njemu caruje drugarsto
        Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

        Comment


        • Originally posted by Motori Zauvek u Srcu View Post
          U njemu caruje drugarsto
          U njemu je sve lepo...

          Comment


          • Pozdrav ljudi, moje ime je Danilo i MotoGP pratim aktivno od 2007. godine. Bio sam Simoncelijev fan jos iz 250ica, sada samo Rosijev. Ostale vozace jako postujem a Markeza posebno ( u isto vreme ga i "mrzim" samo zato sto nam cini sampionat uzasno predvidivim i "dosadnim" ) Salu na stranu , drago mi je da postoji ovakva jedna zajednica kod nas i bolje vas nasao!

            Comment


            • Dobrodošao, budi nam aktivan...

              Comment


              • Originally posted by Danilo87 View Post
                Pozdrav ljudi, moje ime je Danilo i MotoGP pratim aktivno od 2007. godine. Bio sam Simoncelijev fan jos iz 250ica, sada samo Rosijev. Ostale vozace jako postujem a Markeza posebno ( u isto vreme ga i "mrzim" samo zato sto nam cini sampionat uzasno predvidivim i "dosadnim" ) Salu na stranu , drago mi je da postoji ovakva jedna zajednica kod nas i bolje vas nasao!
                Dobro došaoo. Sve više članova pristiže, ako, samo budite aktivni, da zaživi još više ovaj MotoGp PDF

                Comment


                • Pozdrav ljudi....zovem se Nenad,ja sam veliki fan MotoGP karnevala i naravno Rosija. Pratim ovaj forum vec duze vreme (jedno 2-3 godine) i iskreno ne znam zasto sam bas sada resio da budem deo ovog foruma a ne ranije. MotoGP sam gledao sa dedom jos davne 2000ite godine, i pre jedno 4 godine sam poceo opet intezivno da pratim ovaj sport.

                  Zanimljivost vezano za mene (ako nekog interesuje) je ta da sam rodjen istog dana i godine kao Markez, i mozda je to jedan od razloga zasto mi nije simpatican (zato sto je covek sa 20 godina sampion sveta a ja mucim muku na fakultetu ). Ali svakako imam ogromno postovanje prema njemu i za uspehe koje je ostvario. Drugi razlog je taj sto se plasim da ce stici, ili cak prestici, Rosija sto svakako ne zelim posto mi je Rosi kao Bog kome se klanjam. Prosle godine kada je pobedio u Asenu plakao sam ko malo dete od srece.

                  Pozdrav jos jednom i nadam se da ce biti neko okupljanje gde cemo se skupiti svi i caskati, posto relativno malo ljudi prati ovaj sport pa se nekad covek oseti usamljeno kada pozeli da podeli radost ili tugu sa nekim a da je vezano za MotoGP.

                  Comment


                  • Dobro došli,nadam se da ćemo se lepo družiti
                    Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

                    Comment


                    • Pozdrav svima. Zovem se Boban, iz Sapca sam.
                      Moto gp aktivno pratim od 96-te. Naravno, navijam za Rosija, M. Vinjales moto 2, dok u trojkama nemam favorita, njih gledam sa uzivanjem
                      Drago mi je zato sto imamo privilegiju da gledamo moto gp na nasem kanalu i zelim vam da sto duze prenosite trke.
                      Za komentatore imam samo reci hvale za neiscrpne informacije iz moto gp-a, mada me ponekada izlude sa konstatacijama, al dobro, nemamo svi iste ukuse
                      Toliko od mene za sada.

                      Comment


                      • Valeeee 46/58 <3

                        Sent from my Lenovo A390_ROW using Tapatalk

                        Comment




                        • Sent from my Lenovo A390_ROW using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by Danilo87 View Post
                            Pozdrav ljudi, moje ime je Danilo i MotoGP pratim aktivno od 2007. godine. Bio sam Simoncelijev fan jos iz 250ica, sada samo Rosijev. Ostale vozace jako postujem a Markeza posebno ( u isto vreme ga i "mrzim" samo zato sto nam cini sampionat uzasno predvidivim i "dosadnim" ) Salu na stranu , drago mi je da postoji ovakva jedna zajednica kod nas i bolje vas nasao!
                            Dobro nam dosao!
                            Nadam se da ces biti aktivan na nasem forumu i da cemo se lepo druziti
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Bobisha78 View Post
                              Pozdrav svima. Zovem se Boban, iz Sapca sam.
                              Moto gp aktivno pratim od 96-te. Naravno, navijam za Rosija, M. Vinjales moto 2, dok u trojkama nemam favorita, njih gledam sa uzivanjem
                              Drago mi je zato sto imamo privilegiju da gledamo moto gp na nasem kanalu i zelim vam da sto duze prenosite trke.
                              Za komentatore imam samo reci hvale za neiscrpne informacije iz moto gp-a, mada me ponekada izlude sa konstatacijama, al dobro, nemamo svi iste ukuse
                              Toliko od mene za sada.
                              Iskrena dobrodoslica i tebi, takodje.
                              Uvek se obradujem kada nam se prikljuci neki novi clan. Nadam se da ce nas biti sto vise.
                              sigpic

                              Comment


                              • Dobro vece svima!

                                Red je da se prvo ovde ''upisem''!
                                https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

                                http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

                                Comment

                                Working...
                                X