Announcement

Collapse
No announcement yet.

RC Celta de Vigo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Nekako ovako bi trebala izgledati ekipa u novoj sezoni, samo što će Aspas prije na desnu stranu a Orellana u sredinu, jer je tako izgledalo prošle sezone dok je Santi Mina igrao desno.

    Comment


    • #17
      Hvala na odgovoru i informacijama.

      Bojim se da si prevideo cinjenicu da je Vas igrac koji igra iskljucivo na desnoj strani, barem koliko ja znam. Naravno, mozda Berizo promesa karte, mada sumnjam u to.

      Prosle je sezone uvek bilo tri igraca na sredini, a otisli su i Ubinja, i MKD i Lopez. Apsolutno se slazem da Pablo nije ostavio jak utisak. Mislim da su ovo evenutalne opcije.

      Ovo bi mogla da bude opcija bez puno eksperimentisanja, za start sezone. Eventualno bi Nolito isao na sredinu, Radoja na klupu sa povucenim Augustom, pa bi i Gvideti nasao svoje mesto. Navikli su na ultraofanzivan pristup Beriza, barem u kadrovskom smislu.

      Spoiler


      Nesto smelija varijanta.

      Spoiler


      U svakom slucaju, cini mi se da je potreban jos jedan veznjak, kao i da ce Aspas, Vas i Oreljana, tj. jedan od njih trojice, vise biti izbor sa klupe.
      Last edited by Bogi; 12-07-15, 00:42.

      Comment


      • #18
        Hm ne znam što da ti kažem, al nekako sam uvjerenja da Wass ide na mjesto Khron-Dehlija. ''Poznavajući'' Berizza i njegove stavove da jako malo rotira igrače(što mu i sami navijači zamjeraju), sumnjam da će puno mjenjat formaciju. A trebat će pričekati pripremne utakmce, a do tad mi možemo nagađati što i kako! Al ova tvoja prva formacija će sigurno bit opcija u velikoj većini gostujućih utakmica! A kad već zazivaš još jednog veznjaka, cilja se na jednog argentinskog veznjaka Federica Mancuella, koji je izjavio da ima želju doć u španjolsku ligu, al mislim da zapinje na odšteti jer njegov sadašnji klub Ca Indepediente traži 5 miliona za njega a Celtina cijena je oko 4 miliona! Ako kojim slučajem dođe i on, onda brate imamo roster i za europu igrati!

        Comment


        • #19
          Evo danas izašao kalendar natjecanja za iduću sezonu! Za razliku od proteklih sezona, ove sezone je razbijena tradicija otvaranja prvenstva na Balaidosu, tako da ćemo prvo kolo gostovati u Valenciji al protiv Levante! Drugo i treće kolo nam donosi dvije utakmice za redom doma i to protiv Raya i novog prvoligaša Las Palmasa! Ja bih rekao više nego dobar ždrijeb za uvodni dio prvenstva i protivnici po mjeri pa smatram da bih bilo dobro odmah na početku ugrabiti što više bodova i napuniti momčad samopouzdanjem!
          Još bi napomenuo da se veliki galicijski derbi igra 8.11. na Riazoru!

          Comment


          • #20
            Jutros je momčad Celte otputovala u Njemačku gdje će nastaviti pripreme za nadolazeću sezonu te će odigrati četiri pripremna susreta. Prvi susret je već sutra protiv njemačkog drugoligaša Greuther Furth-a. Bit će zanimljivo vidjeti kako će momčad izgledati otkako su u timu neki novi igrači, Wass i Guidetti! Za Iaga ne sumnjam da će mu prilagodba na tim biti teška...

            Slika ispod prikazuje protivnike i mjesta odigravanja utakmica na njemačko-austrijskoj turneji.

            Comment


            • #21
              Greuther Fürth 1 - Celta 5

              CELTA: Rubén Blanco (Sergio 46’), Hugo Mallo (Alende 46’), Sergi Gómez (Cabral 46’), Fontàs (Costas 46’) , Planas (Jonny 46’), Borja Fernández (Augusto 46’), Pablo Hernández (Wass 46’) , Yelko (Señé 46’), Orellana (Jordan 46’), Luis Rioja (Bongonda 46’) y Borja Iglesias (Aspas 46’)

              Strijelci: 0-1 Borja Iglesias 16’, 0-2 Orellana 29’ 0-3 a.g. 51’ 1-4 Augusto 60’ 1-5 Señé 61’.

              Prva pripremna i odmah puče petarda u mreži njemaca. Ako se po jutru dan poznaje.... Inače, Celta je ovu utakmicu odigrala u dosta šarenom sastavu, nije bilo nekoliko prvotimaca u kadru, a šansu su dobili mladi igrači iz B sastava, koji se natječu u trećoj ligi! Iskreno, nije se očekivao ovako veliki rezultat s obzirom da je momčad odradila bazične pripreme a njemcima je ovo bila svojevrsna generalka s obzirom da je prvenstvo cvajte pred vratima!

              Comment


              • #22
                1. FC Nürnberg – RC Celta de Vigo 2:2 (1:1)

                Sastav Celte: Rubén Blanco, Hugo Mallo, Cabral, Sergi Gómez, Jonny, Jordan Dominguez, Borja Fernández, Radoja, Bongonda, Borja Iglesias, Daniel Wass

                Strijelci: 1:0 Schöpf (3.), 1:1 Borja Iglesias (42.), 1:2 Aspas (83.), 2:2 Behrens (88.)



                Opet je Celta odigrala u oba poluvremena sa mješovitim sastavom, a Borja Iglesias nakon gola protiv Furtha, danas je opet bio strijelac! Drugi a ujedno i prvi povratnički pogodak zabio je Iagoooo Aspaaaaas!
                Last edited by Mostovoy; 19-07-15, 20:52.

                Comment


                • #23

                  Nakon Charlesa koji je ovo ljeto napustio tim, još jedan napadač danas je napustio redove Celte! Naravno, riječ je o našoj ''letećoj tvrđavi'' Larrivey-u, koji je prošle sezone došao kao slobodan igrač iz Raya, i u protekloj sezoni zabio 12 golova za momčad Celte! Njegov novi klub je Baniyas S.C. iz emirata, a Celti će od transfera pripasti 2 miliona eura! Nekako sam se potajno nadao da će završiti u engleskom Norwich-u, da ga još malo gledamo kako se nosi u ''prirodnom'' okruženju među ''engleskim'' stoperima! Larry hvala na svemu, posebno na golovima i nadam se da ćeš ovim ugovorom još malo podebljat svoj račun! Sretno!

                  Comment


                  • #24
                    Celta - Galatasaray 1:2 (Aspas; Čolak, Podolski)

                    Celta sastav: Rubén; Mallo, Cabral, Fontàs, Jonny; Augusto, Tucu, Wass; Orellana, Bongonda, Aspas.

                    Poraz protiv turskog prvaka i sudionika ovogodišnje lige prvaka. Prema izvješćima onih koji su gledali utakmicu, Celta je dominirala igrom, stvarala je dobre šanse za golove no preciznost je izostala. Turci su postigli golove poslije grešaka obrane, prvi s bijele točke, a drugi poslije greške Fontasa, tako da Podolskom nije bilo teško se sjurit prema golu i poentirat.
                    Last edited by Mostovoy; 23-07-15, 12:57.

                    Comment


                    • #25
                      FC Ingolstad - Celta 1:0

                      Sastav Celte: R.C.Celta: Sergio, Jonny, Sergi Gómez, Fontàs, Planas, Radoja, Augusto, Bongonda, Orellana, Iago Aspas, Borja Iglesias.

                      Poraz Celte na zadnjem susretu njemačko - austrijske turneje od novog bundesligaša. Utakmica strašno nervozna i puna napetosti, neutralni promatrač bi sigurno pomislio da se radilo o natjecateljskom meču, a ne o prijateljskoj utakmici. Celta opet dominantna u polju, no velika nervoza je stalno sjeckala čistu igru. Rezime turneje je jedna pobjeda, jedan remi i dva poraza! Berizzo je dosta miksao sastav, svi su dobili šansu a valja napomenuti da na ovoj turneji trener nije koristio usluge Nolita, Madinde i Guidetija!

                      Comment


                      • #26
                        Celta osvojila trokut turnir koji se igrao s dva portugalska prvoligaša Rio Ave i Pacos Ferreira!
                        Celta - Pacos 0:0, Celta - Rio Ave 2:0
                        Debitirao konačno i Guidetti i odmah pogodak za Celtu. Igralo se svako sa svakim po 45 minuta, a šansu u sredini terena je dobio i mladi igrač Celte Pape Cheik koji je na nedavno završenom prvenstvu do 19 godina osvojio zlato sa reprezentacijom Španjolske!

                        Comment


                        • #27
                          Još jedan trofej u vitrinama Celte! Tradicionalna utakmica (XX Memorial Quinocho), koja se igra pred početak prvenstva i generalna proba je uspješno odrađena!
                          Celta 4 - Genoa 0
                          Strijelci: Aspas 2, Pablo i Guidetti!
                          Sastav: Rubén, Hugo Mallo (Planas, min.82), Sergi Gómez, Fontás, Jonny, Augusto, Wass (Radoja, min.70), Orellana (Bongonda, min.78), Pablo Herández (Guidetti, min.65), Nolito (Drazic, min.70) y Iago Aspas (Señé, min.82)

                          Comment


                          • #28
                            A evo i golova s utakmice!

                            Comment


                            • #29
                              Imajo solidan tim samo da uspe da zadrze Nolita
                              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                              Comment


                              • #30
                                Je stari, ekipa je i više nego solidna. Više manje tu su svi igrači iz prošle sezone, malo tog se mijenjalo, a došla su i pojačanja u vidu Aspasa, Guidetija i Wasa. Za Nolita me strah da bih vrlo lako mogao otići jer stalno ga se spominje u kontekstu odlaska Pedra što će se desiti sigurno, al ja bi bio sretan da nam ostane bar još do zimskog prelaznog roka!

                                Comment

                                Working...
                                X