Announcement

Collapse
No announcement yet.

RC Celta de Vigo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Lijepe vijesti dolaze iz tabora Celte. Nemanja Radoja se priključio momčadi i biti će u kadru za utakmicu protiv Athletic Bilbao-a u srijedu. Posebno je to važno kada se zna da je kapetan Augusto Fernandez na pragu odlaska u Atletico Madrid i kao prva njegova alternativa u momčadi je upravo mladi srpski igrač Radoja!

    Comment


    • #92
      Malo transfer špekulacija:

      Igrači zanimljivi Celti:
      Tello(Porto)
      Jese(Real Madrid)
      Vela(Sosjedad)
      Gervinho(Roma)
      Romeu(Southampton)
      Dani Garcia(Eibar)

      Igrači Celte na radaru drugih klubova:
      Nolito(Barcelona, Arsenal, Totenham, Everton)
      Augusto Fernandez(Atletico Madrid, Valencia)
      Orellana(Olympique Marseille, Colo Colo)
      Cabral(Genoa, Bešiktaš).

      Comment


      • #93
        Berizzo trazi krilo za da bi mogao igrati sa Oreljanom na 10-ka. Svakako mora se potpisati i jedan srednjak nakon transfer Augusta.
        Sto se tice filijale, nesudeni igrac Barca B Gvardiola, cij ugovor je bio ponisten nakon uvredujuece komentari za Barselona i Katalonija, je moguce pojacanje na Celta B. Videcemo sta ce da bude.

        Comment


        • #94
          CELTA - ATLETIC 0:1
          Jedan bijeg Raula Garcije je bio dovoljan da baski odnesu puni plijen iz Viga, u utakmici gdje su gosti pružili za nijansu bolju partiju i pošteno bi bilo priznati bili su bliže pobjedi. Inače, utakmica je bila dosta čvrsta, reklo bi se čak i pre oprezna za španjolsku ligu, ali kad se zna da igraju dvije podjednake ekipe, rizik i nije bio opcija. Vratnica se tresla s obje strane, posebno Celta može žaliti za Mallovom prilikom kod negativnog rezultata pred sam kraj utakmice.
          Gubitak tri boda i nije neka tragedija, jer više boli gubitak kapetana Celte Augusta Fernandeza koji je jučer odigrao zadnju utakmicu za momčad iz Viga i prelazi u madridski Atletico. Ono što je pozitivno je povratak Nemanje Radoje koji je njegov nasljednik u Celti i ovo mu je idealna prilika da se do kraja nametne treneru Berizzu.
          Ako bih smo rezimirali godinu koja je iza nas, Celta je postigla odlične rezultate, a pogotovo se to odnosi na rezultate unazad par mjeseci gdje je Celta nakon trećine prvenstva ulovila pristojnu zalihu bodova koji jamče glavni cilj, a to je ostanak u društvu najboljih španjolskih timova. pošto nema pauze ove godine za španjolce, već ove subote Celta gostuje kod zahuktale Malage koja je vezala tri pobjede u nizu i sigurno će željeti nastaviti pozitivan niz.
          Ljudi, svima vama koji navratite tu na temu a i svim ostalim koji neće vidjeti ovaj post, želim sve najbolje u Novoj godini, a mi ćemo nastaviti pistai i pratiti aktualnosti oko Celte i dogodine!!! HALA CELTA, SRETNA/SREĆNA NOVA GODINA SVIMA!!!!

          Comment


          • #95
            Od danas i službeno, ode naš kapetan u redove madridskog Atletica! Transfer je težak oko 6 mil. eura, a Augusto je potpisao trogodišnji ugovor sa madridskom momčadi. Veliki je ovo gubitak za tim Celte, pogotovo kad se zna da je Augusto bio pravi vođa na terenu i u svlačionici nebesko plavih iz Viga! Kapetane sretno u daljoj karijeri!

            Comment


            • #96
              Večeras Celta gostuje u andaluzijskoj pokrajini, a domaćin će im biti momčad Malage! Malaga je u zadnje vrijeme zaredala s dobrim igrama i sigurno će probati nastaviti niz i protiv Celte! Dodatni motiv u timu Malage da zabije Celti imati će napadač andalužana Charles koji je dvije sezone nosio nebesko plavi dres momčadi iz Viga, no ove sezone je prešao u redove Malage nakon što trener Berizzo nije više računao na njegove usluge.
              Ovo će biti i prva utakmica bez kapetana Augusta Fernandeza a kako nema ni Nolita, svaki rezultat izuzev poraza će biti više nego dobar.
              Ovo su igrači koji su otputovali na gostovanje kod Malage:

              Comment


              • #97
                Kada netko u Japanu navija za momčad Celte, sigurno to predstavlja iznenađenje. Ali kad japanac dođe u Vigo, preda zahtjev za članskom iskaznicom i pogleda svoj tim u živo na Balaidosu, onda ta vijest svakako izaziva i interes medija kako španjolskih tako i japanskih. Japanac Tosinho je prevalio ogroman put, a klub iz Viga je to znao nagraditi, pa je tako ovaj japanac dobio priliku da razgleda stadion, upozna se sa pojedinim igračima, a izazvao je i pravo oduševljenje kod domaćih navijača! Japanac, svaka čast!!!
                Last edited by Mostovoy; 02-01-16, 11:00.

                Comment


                • #98
                  Dule kad se ovako ti i ja budemo slikali na ''našim'' stadionima, jao!

                  Comment


                  • #99
                    Bojim se da bi nas gledali kao 2 budale
                    A pogotovo mene

                    Comment


                    • Hahahahaha, dule kralju!!! Stvarno je to fenomen, kako se uspije čovjek zakačiti za momčad za koju pola države nije ni čulo! Nećeš mi vjerovat kad ti kažem da bi ja mogao dobiti i dres Celte i to baš iz Viga! Sutra je kup utakmica protiv Cadiza i naravno da će se gledat preko streama!

                      Comment


                      • Mostovoy, sta je tvoja prognoza za vecerasnji mec? Ja bih probao na golove

                        Comment


                        • Saint prijatelju, igraj oba ne daju! hahaha... Kasno sam vidio poruku, ali da si se i kladio tko bi pogodio kad je skroz druga momčad igrala u odnosu na prvenstvene utakmice. Jučer sigurna pobjeda od 0:3, tako da smo na pragu ulaska u četvrfinale kupa!

                          Comment


                          • Eh....odigrao sam oba daju i 4+....dakle, da su ovi ugursuzi dali tip bi prosao. Sigurno si gledao mec, izgledalo je kao da deca sa posebnim potrebama igraju protiv profesionalaca. Drzim vam fige da sto dalje dogurate!

                            Comment


                            • Hvala asu, je gledao sam utakmicu, prije neg je Celta povela, Cadiz je imao dvije odlične prilike za pogodak ali su loše reagirali napadači! Ali sve u svemu, rutinska pobjeda. Danas će biti gadno, u Vigo dolaze Čolovi ratnici u nakani da sačuvaju prvo mjesto na tabeli, a i imaju ''blindiranog'' slovenca na golu, ali isto mislim da im danas otključavamo bravu! Odlično bi bilo danas i neriješeno, Atletico je gadan protivnik!

                              Comment


                              • Večeras u goste stiže Atletico, a Celta je osokoljena pobjedom u kupu protiv Cadiza! Pitanje je samo u kakvom će stanju biti travnjak na Balaidosu s obzirom da je prije samo par dana bio pod vodom uslijed velikih poplava koje su pogodile galicijsku pokrajinu! Idemo po pobjedu, zadovoljni s bodom!!! VAMOOOOS CELTA!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X