Announcement

Collapse
No announcement yet.

RC Celta de Vigo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Levante - Celta 1:2
    Pobjeda odmah na otvaranju prvenstva, strijelci Orellana i Aspas! Sada slijede dvije domaće utakmice s Rayom i Las palmasom! Pobjede bi rješile 1/4 posla oko ostanka u primeri!

    I naravno čestitke kapetanu Augustu na 100 utakmici u dresu Celte!
    Last edited by Mostovoy; 25-08-15, 16:05.

    Comment


    • #32
      Ne bi trebalo da se Selta brine oko opstanka, imaju ekipu da jure mjesto koje vodi u evropska takmicenja sigurno.

      Comment


      • #33
        Je stari, al osnovni cilj je što je moguće prije skupiti bodove koji osiguravaju mirnu završnicu! Sve više od toga je uspjeh i to veliki, jer konkurencija u španjolskom nogometu za mjesta koja vode u europu je strašna. Ja bih tu europu probao tražiti preko kup natjecanja, nekako mi se tu čini ''lakše''... I naravno lijepo je spomenuti da je MVP prvog kola naš Fabijan Orellana koji imam upisan pogodak i asistenciju!

        Comment


        • #34
          Kako stvari stoje izgleda na Nolito ne ide nigdje iz naše kuće! Prema riječima predsjednika kluba Murinja, klub do sada nije dobio nikakvu ponudu na stol za ovog igrača i sve je izvjesnije da će Nolito potpisati novi ugovor sa Celtom, te bi mu otkupna klauzula sa sadašnjih 18 miliona eura, porasla na 25 miliona. Ako Nolito nastavi s igrama iz prošlog prvenstva ne vidim razlog da ga Del Bosqe ne uvrsti u krug reprezentativaca za nadolazeće europsko prvenstvo u Francuskoj! Spominjali se jesu interesi Barce, Valencije, Porta, Evertona za Nolita, al ja ipak smatram da bi ovom igraču kruna i cilj bio nastup za selekciju svoje zemlje na velikom natjecanju.
          Sam igrač je izjavio da ga ne brinu okolnosti oko transfera te da je maksimalno koncentriran na utakmice i da mu je jako lijepo u Vigu i da nebi imao ništa protiv i da nastavi živjeti u galiciji.

          Comment


          • #35


            Ovo su igrači koji će večeras protiv Raya pokušati doći do nova 3 boda! Nema ozljeđenih nit kartoniranih igrača tako da večeras na Balaidosu moramo ići punom snagom! Rayo nije lagani protivnik a sigurno će željeti isprati gorak okus iz prošle sezone kad su u Vigu bili torpedirani sa 6 golova u svojoj mreži! Iskreno, ja bih večeras bio zadovoljan i s duplo manjim brojem golova u mreži Raya!
            Vamos Celta!!!

            Comment


            • #36
              Celta 3 - Rayo 0
              Celta: Sergio, Hugo Mallo, Cabral, Fontás, Jonny (Planas, min.69), Augusto, Wass (Radoja, min.86), Orellana, Pablo Hernández (Guidetti, min.77), Nolito y Iago Aspas.

              Rayo Vallecano: Toño, Nacho, Raúl Baena, Ze Castro (Amaya, min.24), Quini, Ebi, Bebé (Juan Carlos, min.10), Trashorras, Lloorente, Lass y Manucho (Miku, min.72).

              Strijelci: 1-0, min.11: Nolito, de penalti; 2-0, min.49; Nolito; 3-0, min.88: Fontás.

              Pobjeda!!! Nova tri boda za momčad Celte u utakmici koju je već rano usmjerio golman Raya u korist Celte, skrivivši jedanasterac i crveni karton zaustavljanjem Wasa u kaznenom prostoru! Igra više nego dobra, Nolito dvostruki strijelac, al Aspas je mogao do hat-tricka da nije promašivao odnosno da mu nije branio golman Raya. Nakon reprezentativne pauze dolazi Las Palmas, i sa nova tri boda to bi bio savršen start za našu momčad!

              Comment


              • #37
                Malo da se referiram i na posjetu na subotnjoj utakmici protiv Raya. Susret je promatralo prema nekim procjenama oko 17.500 gledalaca i informacije govore da je ta brojka ukupni broj pretplatnika za ovu sezonu. Svakako nije loša brojka jer se treba uzet u obzir da se stadion renovira i da su neki dijelovi tribina još u rekonstrukciji.
                Inače, ova slika prikazuje da su tribine fino bile popunjene i da bi momčad mogla imat dobru podršku kod kuće.

                Comment


                • #38
                  Uf, prođe prijelazni rok za Celtu! Nolito je ostao ''doma'', i neki drugi igrači su obnovili svoje ugovore, a za koje je bilo interesa s raznih strana!
                  U klub su se vratili odnosno došli: Iago Aspas (Sevilla FC), Daniel Wass (Evian Thonon), John Guidetti (Manchester City), Dejan Dražić (OFK Beograd).
                  Otišli su: Khron dehli, Charles, Larivey, Santi Mina, a Borja Oubina se umirovio!

                  Kako su predsjednik, sportski direktor, trener i igrači dočekali kraj prijelaznog roka, najbolje pokazuje ova fotografija.
                  Last edited by Mostovoy; 01-09-15, 18:13.

                  Comment


                  • #39

                    Ovih 18 igrača danas konkuriraju za sastav protiv Las Palmasa! Inače, Las Palmas vodi španjolski stručnjak Paco Herera kojeg vežu posebne emocije prema Vigu jer je prije nekoliko sezona vratio Celtu u primeru, i u jako dobrim odnosima je s klubom iz Viga. Važno je napomenuti da bi današnja utakmica mogla biti sedma utakmica bez poraza u nizu, koji traje još od prošlog prvenstva i pobjede nad Malagom. Vrlo važno bi bilo pobjediti danas jer u slijedeća dva kola idemo Sevilji i dolazi nam Barcelona pa bi puno lakše te oglede bilo dočekati s 9 bodova na kontu.
                    Sastav će vjerojatno bit isti kao i u prethodna dva kola jer svi su na raspolaganju a i nema potrebe da se momčad koja je u pobjedničkom ritmu mjenja.
                    Idemo po pobjedu!!!!

                    Comment


                    • #40

                      CELTA - LAS PALMAS 3:3
                      Što reći, što napisati nakon onakve utakmice jučer! Sve idealno i savršeno na samom početku i onda nakon 2:0, razmišljanje gotova utakmica, Las Palmas će kući bez bodova. Mislim, dopustiti protivniku da ti kreira igru na sredini terena i stvara ozbiljne šanse s igračem manje je u modernom nogometu nedopustivo. Definitivno je vezni red previše dopuštao prostora igračima Las Palmasa jer su se Augusto, Tucu i Was odlučili nadigravati s protivnikom bez imalo čvrstine. Tucu je definitivno odigrao utakmicu na razini rekreativca i Berizzo je tu mogao staviti Radoju koji je definitivno čvršći igrač od Hernandeza. Obrana isto totalno dekoncentrirana tako da napad nije mogao toliko zabiti koliko je curilo otraga. Ništa, slijede dvije teške utakmice sa Seviljom i Barcom, a s osvojenim jednim bodom ja bi bio zadovoljan.

                      Comment


                      • #41
                        Danas otvaramo podnevnom matinejom kontra Sevilje. Pravi ispit i test mogućnosti za našu momčad! Dobro da je bila opomena u vidu Las Palmasa prošlo kolo i da neće bit onakvog pada koncentracije tokom meča. Nadam se da će trener Berizzo za ovu utakmicu koristiti usluge Radoje na mjesto Tucu-a, jer u ovoj utakmici će biti prvenstveno najvažnije složiti dobar blok u sredini, a prema naprijed ne sumnjam da napadači neće stvoriti par pravih prilika pred golom Sevilje. Sevilja je pred imperativom pobjede tako da će ova utakmica biti sve samo ne lagana. Moja prognoza: jednog ćemo sigurno zabiti!

                        Comment


                        • #42

                          Velika pobjeda jučer na strani kod Sevilje. Odlično su momci odreagirali nakon šok utakmice protiv Las Palmasa. Bez obzira što je Sevilja u kriznom periodu, odnijeti bodove iz njihovog dvorišta nije lako. Majstorija Nolita i lijepi gol Wasa bili su dovoljni da se šokira protivnička momčad u prvom djelu. Odlični su ovo rezultati za Celtu a pogotovo kad se zna da Aspas nije još ''proradio''. Sada slijedi utakmica za gušte protiv Barce, a ako se i njih uspije zaustaviti eeee onda tu nešto miriše na dobro! Al najvažnije je da je 1/4 posla oko ostanka odrađena, jer bi savršeno bilo što prije doć do nekih 35 bodova koji garantiraju komotniji završetak prvenstva.

                          Comment


                          • #43
                            Svaka cast, odlicno ste odigrali mec! Uzivao sam gledajuci! A sa ovakvom ekipom, Celta ne treba da brine za opstanak, ubedjen sam u to. Ako zadrzite ovaj sastav i sledece sezone, mozete i Evropu da napadnete, kao sto je i moj Southampton ove! Cestitke jos jednom!

                            Comment


                            • #44
                              Ma ja se isto nadam da neće bit trauma oko ostanka u prvoligaškom društvu, al što je rekao predsjednik kluba Murinjo, radije bi 10 godina stabilnosti i konstante u primeri, nego jedno europsko natjecanje. Klub je napokon financijski stabilan, nema potrebe prodavanja igrača za sitne novce a i u tijeku je rekonstrukcija stadiona. Tako da su više manje svi uvjeti tu za mirnu ''plovidbu'' kroz primeru!

                              Comment


                              • #45
                                Na današnji dan davne 1996. godine za Celtu je debitirao Aleksandr Mostovoi i ušao u legendu kluba iz Viga!

                                Zaslužio je i veću sliku!

                                Comment

                                Working...
                                X