Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2015 (опште дискусије, трачеви, вести и још много тога...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema sta da gledam narednu sezonu kad znam ko je prvak.
    sigpic

    Comment


    • Znalo se to čim je on ručao s Popom, to je gotov posao.
      Bravo za Spurse, sad će zapad da bude još jebeniji...

      Comment


      • Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Pametan je momak, nisam mnogo sumnjao da ce izabrati njih. Nema logike da je otisao bilo gde drugde. Znaci Spursi u vrhu jos par sezona.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • A što se franšize Phoenix tiče...

            Comment


            • Ali cekajte, ima jos...

              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Pa taj GM nije normalan...

                Comment


                • Чекај, је л' има сад неко дилему да ли ће и он потписати? Ар Си Факин Бјуфорд!

                  Иначе, после треће године уговора, Олдриџ има опцију.

                  И најјача вест да Поп остаје до краја петогодишњег уговора који је потписао прошле године и неће отићи кад и Тими.
                  Last edited by Урош94; 04-07-15, 18:34.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Ne mogu da verujem da cu da kazem ovo, ali navijacu za Klivlend u finalu.

                    Sledeci put kad budemo bili contenderi imacu 37 godina, 3 deteta, posao, kad koji kurac da gledam moje Celtics-e?
                    Bas tako!

                    Comment


                    • Uživajte...

                      Comment


                      • Svaka bez koske ulazi, ovi Spursi ima da melju protivnike.

                        Comment


                        • Sledi ista sudbina Maricu tebi kao i meni. Steta za nasu mladost.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by colke995 View Post
                            Sledi ista sudbina Maricu tebi kao i meni. Steta za nasu mladost.


                            Oh wait...

                            Comment


                            • @p4p1

                              Vi cete kuburiti nesto krace, ali niste mnogo bolji
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by colke995 View Post
                                Sledi ista sudbina Maricu tebi kao i meni. Steta za nasu mladost.
                                Nije nam bilo ni tako lose, Colke.Zajedno smo se radovali u februaru, ti si se radovao 2008, ja 2004 kada mi je Detroit bio u istoj ravni kao Finiks, uz to mi je bilo veoma drago kada su Red Vingsi osvojili Stenli Kup 2008.

                                Pizdim zbog cele ove situacije, zato sto je Finiks ubo i sa GM-om i sa trenerom i samo fali jaci sastav, a dolazak LMA bi otvorio moguci dolazak Pola Dzordza ili Hejvorda preko trejda jer je McD vec jurio njih da potpise(ali su ipak bili RFA).Kada ova ekipa bude konkurentna, bice upitan trener a verujem da ce i GM da bude tezak retard kakve su srece.

                                Kao slag na tortu su navijaca Sparsa na koje sam naleteo na tviteru.Sve i svasta su dobacivali, vredjali igrace Arizone, gradonacelnika i svakog ko bi napisao iz sprdnje da LMA ide u Sanse i naravno sirili pricali da je on idiot kada bi otisao u Sanse.Uz to govorili Sans trash, govorili sve lose o gradu na pamet, a pricaju ko da su toliko iznad Finiksa a ne iz grada koji imaju samo kosarkasku sekciju.Zbog svega toga zelim da im se ovo sve obije o glavu.Definitivno su gori od Lebronovaca, da se sastanu sutra u finalu navijao bih za Klivlend.Umalo da zaboravim, Bil Simons da nabije sebi stap tamo gde sunce ne sija.

                                Comment

                                Working...
                                X