Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2015 (опште дискусије, трачеви, вести и још много тога...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by p4p1 View Post
    Hahah.

    Bice izgleda prava ludnica ovog leta. Kako cenis ovo Reise, je li ovo spremanje za zivot posle LMA? Nije Vonleh dobio nikakav prostor u prvoj sezoni, mada mi nekako nije obecavao ni pre drafta (ono malo sto sam video/saznao). Ako nista drugo, jos uvek je tinejdzer i bas mi je nejasno koji je njegov plafon. Nista jasnije mi nije ni ko ce vise profitirati iz ovog trejda.
    Pročitah sad da je LMA znao za ovo, tako da ne očekujem da će otići još uvijek. Što se tiče ove dvojice, expiring su obojica, vrlo moguće da će otići i prije nego što su stigli. Inače, očajan trejd ako se ne bude ništa više desilo. Ja očekujem još neke promjene u Portlandu, sačejmo draft prvo.
    sigpic

    Comment


    • #17
      Henderson i LMA imaju istog agenta, eto mu insajdera. 50% ostaje, 40% Dallas, 10% Spursi. Tako se nekako vrti u mojoj glavi.

      Comment


      • #18
        80% ostaje, 20% Spursi. Dallas propada.

        EDIT:
        U jbm ti, ovaj je opasan po život.
        [VINE]hPJt3M15veg[/VINE]
        Last edited by Reise; 25-06-15, 03:02.
        sigpic

        Comment


        • #19

          Comment


          • #20
            Evo kaže ESPN da LaMarcus 99.9% ide iz Portlanda. Čekam Woj da potvrdi ovo. S obzirom da je Broussardov izvor ovo rekao, ne uzimajte ovo previše ozbiljno. Čak je pomenuo da je moguće da ode u Lakerse.
            sigpic

            Comment


            • #21
              Originally posted by Bastia33 View Post
              Koga onda uzeti na draftu, imati najjači reket u ligi s Cousinsom i Okaforom, ili uzeti Russella? S obzirom da imaju Clarksona, mislim da im je Okafor bolji izbor...
              Pa valjda će između ostalog tog 2. pika da daju za Cousins-a!?
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • #22
                Znaci resili Blazeri da razbijaju sve. A i ovaj Vonleh je vrlo zanimljiv igrac, poprilican potencijal.

                Gilbert na kraju dao Wigginsa za dzabe.

                Originally posted by Bastia33 View Post
                Koga onda uzeti na draftu, imati najjači reket u ligi s Cousinsom i Okaforom, ili uzeti Russella? S obzirom da imaju Clarksona, mislim da im je Okafor bolji izbor...
                Otkaz svima u Sacramentu ako ne uzmu i pick za Cousinsa. Nema teoretske sanse da Lakersima ostane taj drugi pick.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • #23
                  Cleveland je i dalje favorit da zadrzi Lovea, oni jedini mogu da mu ponude petu godinu ugovora iliti 100 miliona. Pitanje je da li je on zadovoljan ulogom koju trenutno ima i da li ce se ona menjati ukoliko ostane i koliko ?
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Pa bas da su jedini, ne bih rekao.
                    Elem, je li moguce i dalje po novom CBA odraditi S&T, a da ugovor vazi 5. godina ? Znam da su tu nesto menjali.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • #25
                      Pročitao sam juče da smo Kingsima ponudili drugi pik na draftu i još nešto za DMCa i da su oni to odbili, ovo bi bila krađa ako zadržimo drugog pika a dovedemo DMCa ...

                      Comment


                      • #26
                        Dajte im Kobea.

                        Tako je, nisam uopšte mislio na trejd i koga će im dati za Cousinsa.
                        Ali opet je i to kompleksna tema, Cousins je još uvijek mlad i dokazan je u ligi, da li Lakersi žele čekati i probati napraviti nešto od velikog prospekta kao što je Okafor ili Russell, ili odmah spremaju nešto veliko.

                        Inače, Russell bi se jako dobro uklopio u Sacramentu, baš im treba plej koji zna igrati košarku.

                        Comment


                        • #27
                          Ma nema nista od toga, nisu Kingsi blesavi da ga daju tek tako, a iskreno se nadam da nismo ni mi toliki idioti da im npr. damo pika, Randle-a i Clarksona.

                          Comment


                          • #28
                            Zna se razlog zašto je Lamb trejdovan.

                            [VINE]OFA3AVd5pBX[/VINE]
                            Last edited by Bastia33; 25-06-15, 18:50.

                            Comment


                            • #29
                              ........

                              Comment


                              • #30
                                Evo LMA se oglasio:
                                LaMarcus Aldridge Tells the Blazers He Won't Be Back
                                Jbt, prebrzo su razbili ovaj tim.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X