Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa America 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16


    Spoiler

    Comment


    • #17
      Morace Urugvaj itekako bolje od ovoga da bi usli u pricu borbe za neko od prva tri mjesta. Slabo bas, mada ni Jamajka im nije dozvolila previse.

      Comment


      • #18
        Drago mi je bar da je Diego Rolan dobio vise prostora, sada kada nema Suareza.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • #19
          Какав доктор Агуеро. Прочитао минут раније да ће да врати голману и наставио да трчи напред. Овај јадник што му добацио гледа линијског судију, понадао се да је судија ретардиран и да ће офсајд да свира.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • #20
            Ova utakmica bolja od svih prethodnih zajedno. Drugo poluvreme bombona.

            Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

            Comment


            • #21
              Kakva ludara od tekme...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • #22
                Potpuno drugi Paragvaj u drugom poluvremenu. Malo mi neshvatljive one izmjene kada su Tevez i Iguain istovremeno usli.

                Comment


                • #23
                  Мени забо спокаст на крају првог и као ај, готово је ово, доминација Аргентине нећу ни да тражим нови...
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Covece, uvek zaboravim kakvu nestvarnu reprezentaciju ima Kolumbija.

                    Comment


                    • #25
                      Pocnem gledati u 42. i vidim Dani igra, bas se obradovao

                      Pogledam onda postave i vidam Danila nema ni na klupi, sto vjerovatno znaci da se on povrijedio, pa Dani umjesto njega poziv dobio ..
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • #26
                        50% reprezentacije Neymar.

                        Kakva asistencija jbt, bravo majstore , Douglas rutinski
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • #27
                          Jeste Dale, povredio se Danilo, i zato je Dani pozvan kao back up, sto i nije lose jer Alves je bas upao u strasnu formu.
                          I Coutinho se povredio na treningu i to je zaista tragedija, mada verujem da ne bi ni bio prva i da je zdrav iako je kao napadacka opcija, odmah iza Neymara, sto dosta govori o njegovom kvalitetu, ali i kvalitetu same reprezentacije.

                          Drugo, ovaj Elias ne sme biti u reprezentaciji uopste, kamoli u prvoj, nije jednostavno moguce da nema boljeg. Lika su sinoc probijali kako su hteli, mada ni Fernandinho nista nije bolji, ali on bar zna nesto napred, ovaj je totalno operisan od neke igre u napadu. Pa sta Casemiro radi na klupi i gde je Luiz Gustavo ?

                          Trece, mislim da bi po ekipu daleko bolje bilo da igraju sa laznom devetkom i Neymarom u sredini, nego sa ovim prosecnim igracima poput Tardelija koji su neupotrebljivi, jer je evidentno da Brazil nece tu devetku klasicnu izbaciti sledecih nekoliko godina. Coutinho moze levo, moze i Firmino, imas i Lucasa (koji nije ni pozvan, ali hajd' bio je povredjen), eto i Felipe Anderson se afirmisao, imaju opcija zaista, ali eto neka Fred igra prvu. Mislim, nemam nista protiv momka, on je cak i najbolji od ovih, ali cemu on kad ima bolji, cist primer u ovoj utakmici, Firmino, ili D. Costa.

                          U ovim prvim mecevima, favoriti ne lice uopste na iste, Chile mi nekako najozbiljnije izgleda.
                          Kolumbija mi je bila isto u vrhu favorita, ali veliko razocarenje takodje, Venecuela ih je ubila, prakticno nista nisu igrali, Falcao igrac manje, igra samo zbog imena, a evidentno da ima boljih. James, Cuadrado, Bacca, sve apsolutne nule, nista od one leprsave i munjevite igre iz Brazila prosle godine.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • #28
                            Kakva bolesna utakmica Ekvador - Bolivija

                            0-3, a moglo je komotno biti 4-2 za Ekvador da su samo malo normalniji

                            Nek smanje na 1-3 do 60. mislim da ce izvuci bod ako ne i sva 3, ovdje mi bas sve djeluje kao moguce ..
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • #29
                              Moze li do 49.?

                              Klasik u najavi.

                              Comment


                              • #30
                                Uf, kakva golcina Bolanosa

                                E sad ce da kljuca sve u ovih 10ak minutica ..
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X