Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2015/2016 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    http://video.gazzetta.it/10-gol-incr...9-f682759cd2d6
    Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

    Comment


    • #17
      Lotito, Zamparini i De Laurentis su poznati po lupetanju i odredjivanju astronomskih cena ali sve to dodje na svoje kad se prica o konkretnim stvarima tako da je suma otprilike koliko je Brajko rekao, oko 40m, realno toliko i vredi... ustvari niko toliko ne vredi ali u danasnje vreme da kazemo realna cena

      u Milan ce ili Broki ili Donadoni, Montela je zelja Berluskonija ali ima otkupnu klauzulu od 5 miliona a Miha nekako ne verujem da ce ga angazovati...
      da imaju gram mozga uzeli bi Emery-ja mada pitanje da li bi on uopste hteo da ide s konja na magarca... ovako ce pokupiti nekog od bivsih igraca da radi s onim sto mu se ponudi, tj pojacanja po ukusu Galijanija... mozda krenu i u to stvaranje Italijanskog Milana, dakle projekat "stabilan prvoligas"
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • #18
        Bogami, pre ce biti Miha na klupi Milana.

        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • #19
          Originally posted by Freshman View Post
          Bogami, pre ce biti Miha na klupi Milana.

          http://www.mozzartsport.com/vesti/mi...i-milan/107203

          Na stranu ove izjave, degenerik klasican i mozda najprecenjeniji trener na svetu. Cuj on da vodi Napoli ili Milan :/
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • #20
            Miha gospodin X
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • #21
              On je meni motivator neki i nista vise.... I ta njegova kao strogoca i disciplina msm da ne pije vodu kod jaceg igrackog kadra i generalno veceg kluba.
              Sve mi je bilo jasno kad su kontaktirali AVB i on trazio garantovan budzet i oni odustali od pregovora...

              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • #22
                Toliko o postovanju..

                Iz poštovanja prema navijačima Intera nikada ne bih mogao da treniram Milan rekao je 2010.godine Mihajlović.
                Mart 2015. godine

                Kao trener uvek biram klupski projekat.

                Želim da budem okružen ljudima koji želi isto što i ja, koji isto razmišljaju.

                Bitno je da osećate pripadnost tom klubu, ali kao trener morate da se ponekad ponašate racionalno.

                Ako me Milan bude zvao?

                Moja pravila važe za sve klubove“, rekao je Mihajlović.
                Evo malo uredjenje avatara govori sve o tome sta mislim o novom treneru.

                Spoiler
                Last edited by Rossonero; 03-06-15, 22:01.

                Comment


                • #23
                  Bar ce biti bolje resenje od Brokija.
                  Donadoni bi Vam lepo legao,Parma ispala,bankrot su on je realno za mene dosta dobar trener i mislim da bi vratio on tu neke stvari na svoje mesto.Pitanje je koliko ce Milan dobiti ove sezone novca za pojacanje.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • #24
                    Neka ide u Napoli samo sto dalje od Milana , neka se goni u tri p.... materine!
                    Last edited by Rossonero; 03-06-15, 22:48.

                    Comment


                    • #25
                      Ma ovo je teska glupost,oterace ga na polusezoni,potrosice pare na neke limitirane igrace iz Sampdorie,nece ga prihvatiti navijaci Milana,zamerice se navijacima Intera.Ne vidim nista pozitivno u ovome.Kao sto kaze Miletic,mislim da nije trener za neki veci klub,u ovom slucaju Milan.Ali prvo da vidimo da li ce uopste dobiti posao.

                      Comment


                      • #26
                        Hhahaha ladno ce Miha sjebati De Laurentisa
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • #27
                          Vjerujem da ce se sutra sve znati..

                          Sinisa Mihajlovic is unlikely to be announced as new Milan Coach tonight after a meeting with President Silvio Berlusconi.

                          An official confirmation of his appointment will arrive either on Thursday or Friday at the latest.


                          Last edited by Rossonero; 03-06-15, 23:30.

                          Comment


                          • #28
                            Niko ga nije terao to da izgovara (nekoliko puta je ponovio) ali on sam tako utripuje se na svojim konferencijama i intervjuima kog bi on voleo a kog ne bi voleo da vodi a i ne samo to...
                            Mnogo se trudi da bude zanimljiv što mu je po meni ogroman minus...

                            Veliko iznenađenje za mene sve ovo, možda i više što Milan posle odbijanja Anćelotija želi baš njega!
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • #29
                              Posto verovatno stize tj u petak potpisuje ugovor,mogu da kazem da stize kao trener godine u Italiji,mada je za mene to Alegri pa mozda cak i Pioli vise zasluzio... I sam Alegri je stigao u Milan nakon takve sezone i tog priznanja,sa tom razlikom sto je tada zatekao u ekipi pored mase prekaljenih igracina na zalasku karijera i najboljeg defanzivca sveta u tom trenutku i dobio pojacanja tipa Ibra koji je od proseka poput Boatenga i Nocerina pravio igracine,dok duboko sumnjam u neko znacajnije ulaganje ovog leta,a postojeci igracki kadar je tragikomican. Tako da sam siguran da nece ponoviti Alegrijev uspeh iz prve sezone,koliko ce dobar ili los biti to ce vreme pokazati...


                              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                              Last edited by Miletić; 04-06-15, 00:38.
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • #30


                                "I would never go to Palermo; not now, or ever. With all due respect to Palermo, but in my life I have certain things that I respect, and even though I might be one of the few, I could never be the coach of Palermo - not now, nor 15 or 20 years from now. And Milan? I wouldn't even go to Milan (twice). I'm made like this. Maybe it's wrong, maybe I could even die of hunger, but I have always respect for the clubs where I've been or coached and surely it would be a hard thing to refuse going to coach Milan but... This opportunity would never become available to me anyway, let's talk clearly... but if somehow it comes along in the future I could never do it because i was 4 years at Inter and I'm an interista. I could never do it.
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X