Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2015/2016 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Milan klasika sve po starom sto se tice transfera..

    Dobro je barem znam na cemu smo sljedece sezone..

    A mozda nas sve doticni trener iznenadi velikim pojacanjima iz Sampe..
    Last edited by Rossonero; 20-06-15, 21:43.

    Comment


    • Originally posted by Freshman View Post
      Ode im i ovaj ispred nosa, ali ovde ce poraz i biti donekle razumljiv, ipak je to Atletico.
      Daj be, jedino što igraju LŠ... Simpatičan tim koji će narednih 20 godina i dalje biti max 3. u Španiji i koji je daleko od prestiža Milana. Ovo mi je još veći poraz jer već nedelju/dve ovo je bio siguran transfer Galijanija!




      Lepo izgleda ova postava sa Kovačićem, bez Guarina. Mada pitanje je da li će Manćini da menja svoju 4-3-1-2 a i deluje da se neko mora žrtvovati a najviše šansi ima Kovačić. Pitanje je i da li Manćini veruje Šaćiriju?


      A Miha ima isto ovako pred Berluskonijem...

      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Originally posted by Freshman View Post

        Ode im i ovaj ispred nosa, ali ovde ce poraz i biti donekle razumljiv, ipak je to Atletico.
        Da si napisao Real , Barcelona , Bayern , pa da se slozim ali ovako..
        Last edited by Rossonero; 20-06-15, 22:10.

        Comment


        • “Moratti sold the club to Thohir, who doesn’t seem to have the intention or the capability to bring new capital and make Inter a protagonist in Italy and Europe."
          Sećate se Silvijevih reči od pre mesec dana?

          Tohir popizdeo i žestoko mu uzvratio. Interovi navijači trebaju najviše da budu zahvalni bivšem premijeru Italije...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • http://sportwitness.ning.com/forum/t...pects-pay-rise

            ne znam kolko je pouzdan ovaj Gazzetta dello Sport i ostali izvori koji su prenosili ostale vesti koje se navode u gore nalepljenom linku
            al za Čelzi je u neku ruku i bolje da on bude na tržištu,možda ga prodamo za veće pare,ne znam šta je ugovoreno sa Fiorentinom,čini mi se da je fiksna cena i to nekih 15-16 miliona evra(plus nešto sitno za jednogodišnju pozajmicu 1-2 m) što bi taman pokrilo njegov transfer a i to je pitanje jer je on plaćen valjda isto tolko samo u funtama

            vamo možda može i više da se izvuče od njega,ako uleti neki Volzburg samo da ne budemo u minusu
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Ajde Salaše među Neradzure, međ' Mirandu, Kondu i Imbulu. Pravi se opasna ekipa
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • More details are emerging, as L’Equipe claim Inter paid over €40m for Monaco midfielder Geoffrey Kondogbia.
                Mnogo kume 40 mil..

                Comment


                • Onda Vidal treba da kosta 60,a Pogba jedno 80.
                  Realna cena za Kondogbiju 20-25 milki u vrh glave,isto i za Imbulu.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • = 50 mil

                    Treba dalje nesto da pricamo u vezi Pogbe..

                    Pogba = 150 mil

                    Comment


                    • Dajte ljudi, pa nije transfer Davida Luiza nikakav pokazatelj koliko ko treba da vredi. Mnogo tu stvari utiče: tržište, koliko je klub spreman da ponudi, koliko matični klub traži, da li je klub koji kupuje igrača napravio previd pa ga ceni više nego što treba... Svega tu ima. Ako je PSŽ bio lud, platio Luiza 50 miliona (isto važi i za Siti i Mangalu), ne mora on da bude neko merilo koliko ostali igrači vrede. Da je tržište svakim danom sve luđe i luđe, to stoji.

                      Comment


                      • Au kakav alibi

                        Now Jackson Martinez is also slipping away, as Atletico Madrid are prepared to pay the €35m release clause to Porto without a medical.

                        “If we save €40m on Kondogbia and €35m on Jackson Martinez, we’ll have another €75m to spend wisely over the rest of the transfer window,” added Galliani.

                        “Whether that’s a good or a bad thing, only time will tell…”


                        Imali su dva igrača na tacni i ispustili su ih u roku od 12 sat zbog, reklo bi se nesposobnosti....i sad ovo, baš me zanima ko su te "pametnije" investicije, iako i dalje mislim da će Džeksonica u Milan.

                        Comment


                        • Za Martineza i ne treba nesto previse da zale, za te pare mogu mladjeg napadaca da nadju. Dok je Kondo bio pravo pojacanje, ali preskupo, sad je bitno videti koja je alternativa. Bitno je da imaju novac, ima dovoljno dobrih igraca na trzistu. Samo treba biti strpljiv i pametno raditi.

                          Comment


                          • A čitam mi ćemo najverovatnije da dovedemo Jovetića, čeka ga 10-ka i taj teks....nepotreban s obzirom da je to igrač istog tipa ko Dibalica bratić moj.

                            Daj levog beka nekog bre.

                            Berardi i dogodine u Sasuolu, a i gde će i on da nađe mesto kad eto imaš Dibalu, Moratu, Mandžukića, Komana, verovatno i Zazu i Jovetića/Oskara, a pri tom Ljorente još nije otišao (iako sam siguran da hoće) ?

                            Odavno nije bio jači prelazni rok u Italiji, braća Mongoli pojačali gas.

                            Comment


                            • Ma kakav bre Jovetic, pored toliko dobrog posla kojeg smo obavili treba sada dovoditi Jovetica i dati mu 10-ku. Ma nema sanse, odbijam da poverujem u tako los potez.

                              Vrsaljko se spominjao od bekova, mada on igra desnog beka. Moze i levog, ali desna strana mu je jaca. Moja zelja je Darmian iz Torina, ali ko zna koliko ce traziti Torino, verovatno bi nas odrali i zbog toga jos uvek nema ponude.

                              Comment


                              • Padoin moze da pokrije i levo i desno bez brige momci
                                Vraca se Kwado brat na levom beku.
                                Pirlo juce bio u Njujorku sa predsednikom Sitijeve filijale tamo i najverovatnije ide.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X