Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2015/2016 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miletić View Post
    Inter radi konkretno,mnogo jasnija situacija sa potencijalnim pojacanjima dok Milan radi po starom,prave Spansku seriju od svakog potencijalnog pojacanja...
    Od kog potencijalnog pojačanja su pravili Špansku seriju?

    Džekson Martinez završen (čeka se da prođe kopa amerika)
    Kondogbija bi, nadamo se, trebalo sutra da se završi.

    Što se tiče Ibre, PSŽ treba prvo da dovede zamenu za njega, pa će tek onda da pregovaraju.


    I to je to.

    Ništa više se konkretno nije radilo, a da su jasno pričali o tome, samo nagađanja.
    Last edited by Dzeki; 19-06-15, 04:48.
    www.facebook.com/MilanVesti sigpic

    Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post
      Sledeca sezona verovatno najzanimljiva Seria A posle malo duzeg perioda, i Milan i Inter zagrizli po dobre igrace
      Pa pazi, desiće se sledeće, pašće Roma i Napoli podićiće se Milan i Inter i opet ćemo doći na svoje....

      Totalno mi je neshvatljivo da Roma ne dovodi krštenog napadača već četiri prelazna roka, a Napoli štopera, a što je najgore ovaj prelazni rok ne idu ka tome da se dodatno ojačaju, simpatični potezi neki u najavi tipa Bertolaći i Valdifiori, ali sa druge strane i nisu im potrebna ta imena....

      Ali da će biti zanimljivije nego što je to bilo od borbe Juve - Milan pre 4 godine, biće, slažem se.

      EDIT: Sad čitam Roma želi Baku.
      Last edited by Brajkula; 19-06-15, 10:06.

      Comment


      • Originally posted by Dzeki View Post
        Od kog potencijalnog pojačanja su pravili Špansku seriju?

        Džekson Martinez završen (čeka se da prođe kopa amerika)
        Kondogbija bi, nadamo se, trebalo sutra da se završi.

        Što se tiče Ibre, PSŽ treba prvo da dovede zamenu za njega, pa će tek onda da pregovaraju.


        I to je to.

        Ništa više se konkretno nije radilo, a da su jasno pričali o tome, samo nagađanja.
        Mora da prodje dosta vremena i da bude 10 preokreta u pregovorima,napetost...
        Inter otisao po Mirandu,doveli ga isti dan prakticno... Tako isto Juve sa Mandzom...
        Razumem da su nase mete mozda teze za dovesti ali opet razvlace ga previse
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Originally posted by Miletić View Post
          Mora da prodje dosta vremena i da bude 10 preokreta u pregovorima,napetost...
          Inter otisao po Mirandu,doveli ga isti dan prakticno... Tako isto Juve sa Mandzom...
          Razumem da su nase mete mozda teze za dovesti ali opet razvlace ga previse
          Evo neki španski list napisao da će Kondogbia u Barsu ali tek od zime....preokret ?

          Comment


          • Ne bi me nista cudilo mada citam kako Di Marzio tvrdi da je to blizu gotovog transfera...
            Realno zagrizli smo za mnogo jake igrace a ne igramo LS a ne mozemo ni nesto prejako u pogledu plate da im ponudimo... I ako zavrsi Martineza i Kondogbiu bice ravno cudu jer su toliko trazeni
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Comment


              • Evo konačno i zvanične informacije oko Kondogbije.

                Comment


                • Nisam znao gde da okačim,al neka ga ovde pošto se šuška sad najviše oko Milana

                  http://www.goal.com/en-gb/news/3274/...ilan-tottenham

                  What does the summer hold for Barcelona, Milan & Tottenham target Geoffrey Kondogbia?

                  izgleda da je i Totenhem bio zainteresovan ali bi ovaj ipak da predje u neki drugi klub
                  navodno je veliki navijač Liverpula,kluba koji nije pokazao interesovanje

                  O Arsenalu ni A u tekstu
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Nastavlja se..

                    Comment


                    • Comment


                      • "Neću napustiti Monte Karlo skorije.", rekao je Galijani.

                        "Niti sam otpimista niti pesimista. Toliko dugo sam u ovim vodama da ne želim sada da kažem gde se nalazimo. Mogu samo da vam kažem da je i Juventus u igri, takođe. Znate za Inter od ranije.", istakao je on.

                        Ja prvi put cujem da je Juventus u igri za Kondogbiju...
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Originally posted by bice View Post
                          Ja prvi put cujem da je Juventus u igri za Kondogbiju...

                          Comment


                          • Ne znam sto je Galijani pominjao Juve,evo i zvanicno su objavili
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Cek, cek... malo pre procitah da je Inter dogovorio transfer za Imbulu. Sta ce im obojica?

                                Comment

                                Working...
                                X