Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Primeri 2015/16 (transfer vesti, spekulacije, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni ovaj Real super,odlicno igraju nisam se ovome nadao jos uvijek

    Super Rafa koristi svakog igraca za sada...no ipak su ovo pripreme vidjecemo kad pocne sezona sta ce biti
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Jonathas potpisao za Sosiedad! Odlična sezona je iza njega u Elcheu, a interes za ovog napadača su još pokazali Sevilja i Celta!

      Comment


      • Comment


        • Comment


          • Odlican transfer Atletika, ugrac poznaje sistem nema problema sa uklapanjem, plus njegove kilometre sumnjam da neko moze zamijeniti
            Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

            Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

            Comment


            • Rajo Valjekano predstavio je kao novo pojačanje kineskog fudbalera Žanga Čengdonga. Ovaj 26-godišnji vezista u Madrid je došao na pozajmicu iz Peking Guana. Imao je već evropska iskustva u Portugalu i Nemačkoj, ali je svakako prvi Kinez u istoriji Rajo Valjekana.
              Last edited by Radulov47; 28-07-15, 17:58.

              Comment


              • Voleo bih da ne dovodimo nikog, ako Pedro ode. Da vide minute Sandro i Munir. I onako jos bar tri igraca mozemo gurnuti u prednju liniju po potrebi. Do Januara ce svakako tako i biti

                Comment


                • Slazem se. Bez obzira na to da li ce Pedro otici na Sandra treba racunati, moze da ponudi dosta toga, fizicki gledano je na odlicnom nivou. Dok za Munira mislim da bi bilo najbolje da je ostao jos jednu sezonu u B timu ali vec je prekomandovan u prvi tim tako da ostaje opcija slanja na pozajmicu ili ce se prodati sa buy back klauzulom u ugovoru. Za Halilovica se isto trazi klub gdje bi mogao provesti narednu sezonu.

                  Ove pripreme u Americi mozemo okarakterisati kao vrlo dobre. Intenzivno se treniralo a pokazalo se jos u prvoj utakmici da je ekipa u solidnom stanju po pitanju fizicke spreme s obzirom na period priprema. Ono sto mi se svidja je i to sto je Enrike poveo samo igrace B tima na koje bi mogao racunati u narednoj sezoni, osim golmana Suareza.

                  Daglas se povrijedio i oporavak ce trajati oko dva mjeseca. Ne treba iznenaditi ako nekada Serhi Roberto bude igrao desnog beka do januara.

                  Comment


                  • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                    Comment


                    • Danasni sastav protiv Milana
                      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                      Comment


                      • Jel realno da Miha igra prijateljsku 11 igraca na svojoj polovini, najistureniji igrac na 40 metara
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zero View Post
                          Jel realno da Miha igra prijateljsku 11 igraca na svojoj polovini, najistureniji igrac na 40 metara
                          Verovatno si gledao polsednjih 20 minuta utakmice pa donosis ovakav zakljucak.

                          Comment


                          • Da li je moguće Radulov napisao post a da nije tvit o transferu
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                              Da li je moguće Radulov napisao post a da nije tvit o transferu
                              Koja je poenta ovog posta ? Smetaju moji tvitovi ? Ili bolje da nabijam postove kao pojedinci tako sto napisem dve reci,samo da se nesto kaze.

                              Comment


                              • Originally posted by Radulov47 View Post
                                Koja je poenta ovog posta ? Smetaju moji tvitovi ? Ili bolje da nabijam postove kao pojedinci tako sto napisem dve reci,samo da se nesto kaze.
                                Nisam rekao da mi smeta samo sam izrazio čuđenje . Nabijaj postove kako znaš i umeš nije moj problem.
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X