Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Primeri 2015/16 (transfer vesti, spekulacije, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by Freshman View Post
    I posle meni pricaju, sto ce pre u Atletico nego li u Milan.

    Dzaba price o velicini, kada trenutno stanje u Milanu jednostavno lose, i pomucice se da privuku igrace. Na ovo sam ja ciljao kada sam tamo u temi Serije A rekao, da je razumljivo, ako Jackson izabere ovu sredinu. Atletico se sredio, imaju novac, imaju dobru bazu, imaju rezultate vec godinama, imaju odlicnu ekipu i trenera koji ce ih drzati u top3 dok ne ode, a top3 u Spaniji gospodo je trenutno odlican uspeh, i cini mi se da ih je najvise unazadilo to sto nisu imali pravog i proverenog napadaca prosle sezone, sto niko nije podrzao Griezmanna. Dobar je Mandzo, ali vidi se odmah da to nije to i da nece Costu zameniti nikad.

    Sledece sezone Cholo na raspolaganju ima zaista sjajne opcije i mogucu formaciju 4-3-3 bih voleo da vidim, mada videcemo koliko ce Vietta gurati i da li ce Griezmann ostati. Vrlo respektabilan sastav.
    Sumnjam da ce se mijenjat formacija,ja bih licno volio da vidim Griezman-Vieto napad.
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • #47
      Originally posted by soe View Post
      Sumnjam da ce se mijenjat formacija,ja bih licno volio da vidim Griezman-Vieto napad.
      Sumnjam da ce bez klasicnog spica Cholo, mada nisam gledao ove sezone puno Atletico, je li se desavalo da Griezmann bude sam u napadu ?
      U svakom slucaju, igrac od 35m evra, sigurno nece biti na klupi, Vietto ce biti prva opcija sa klupe. Mada odlicne opcije ima Cholo sada, moze se sledece sezone opet napasti titula, ko zna.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • #48
        Ma uvjek je igrala klasicna devetka kod Chola Mandzkic veci dio sezone pa onda na kraju Torres,ali nesto kontam mozda ce sad malo promjenit to Cholo to bi bila zaista paklena kontra.Nadam se da nece doci Jackson prevara Martinez.
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • #49
          Sta nece doci, pa gotovo je to kralju.
          Prevara, preterujes i ti jbg.

          Bas zato ti i pricam, sto da ne promeni nesto Cholo, a realno bi imao opcija strasnih. I ovaj mali Correa, cuo sam da je dobio dozvolu da igra posle operacije srca, moze taj mali isto biti veliki boom.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • #50
            Correa je doveden kao veliki talenat, ne znam sto nije igrao vise. Tek sad vidim da je imao nekakvih problema sa srcem.

            EDIT: Treba da guglam malo vise Izgleda da uopste nije ni igrao, jbt tumor na srce
            Last edited by Prototype; 23-06-15, 21:29.

            Comment


            • #51

              Comment


              • #52
                Gdje god se okrenem samo o Ramosu,svaka vijest Ramos,Ramos
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • #53
                  Ajde i Huankar da se skrasi negde, mislim da mu je ovo odlicna prilika. Dete Real Madrida i odlican krilni igrac, imam utisak da nije imao puno srece sa izborom klubova nakon odlaska iz Madrida...

                  Evo i potrvrde onoga sto se znalo od marta - aprila:



                  Pise se i o tome da je Enkolu iz Marseja na radaru Valensije , i to kao potencijalna zamena za Otamendija koji je blizu izlaznim vratima...
                  Last edited by Bogi; 25-06-15, 14:31.

                  Comment


                  • #54
                    Sto se tice Ramosa, i dalje to djeluje da hoce da izdejstvuje sto bolje uslove novog ugovora. Pisao je AS da zeli 10m evra godisnju platu a Real nudi 7m. Mada pise se i o ne tako dobrom odnosu sa Perezom. Vjerujem da su misljenja podijeljena, ali Ramos je tu vec 10 godina i mogu reci da je covjek svaku utakmicu, svaku sezonu odigrao na maksimalnom nivou, uvijek 100%. Istina nekada ga i emocije ponesu pa zna da pretjera u nekim situacijama ali generalno istinski vodja ove ekipe Reala u poslednje 2-3 sezone. Sa moje tacke gledista on sa pravom trazi jake uslove za novi ugovor jer je mnogo dao klubu i moze jos mnogo toga da doprinese i pritom ima veliku podrsku navijaca, da se razumijemo generalno sam misljenja da se u svijetu fudbala u smislu plata igraca vrti previse novca medjutim s obzirom na situaciju danas u fudbalu ovakvi zahtijevi Ramosa su nesto sasvim noramlno.

                    Inace, sportski direktor Sevilje Monci rekao da ce Denis Suarez ostati u Sevilji jos jednu sezonu iako se pominjao njegov povratak u Barselonu i tako prekid pozajmice.

                    Comment


                    • #55
                      Zaoravljeni Sisinjo, Del Moral i Dijavara vise nisu igraci Sevilje.

                      Malaga je dovela Espinja iz nama dobro poznatog Ludogoreca. Pojacavaju se Andaluzani, pokusavaju da nadoknade odlaske Samua, Kastiljeha i Huanmija.

                      Comment


                      • #56
                        Real Betis je obezbedio usluge, Petros Matheusa (26) koji dolazi iz Corinthiansa za 1.700.000 €. Potpisao je četvorogodišnji ugovor do 2019. godine. Igra na poziciji desnog krila.

                        Comment


                        • #57
                          Granada je imenovala iskusnog Španskog stručnjaka, José Ramón Sandovala kao svog novog menadžera. Detalji o ugovoru nisu poznati!

                          Comment


                          • #58

                            Comment


                            • #59
                              Hajde Jose,hajde da se sprda Ardica
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • #60
                                Malaga je otkupila ceo ugovor krilnog napadača, Nordin Amrabata (28) koji je prethodno bio na pozajmici iz Galatasaraya. Cena transfera iznosi 3.500.000 €, a igrač je potpisao četvorogodišnji ugovor do 2019. godine.


                                Nova dva imena stigla su u Deportivo La Coruñu. U pitanju su defanzivci, Fernando Navarro (33) koji je posle osam godina napustio Sevillu stiže kao slobodan igrač. Potpisao je dvogodišnji ugovor do 2017. godine. Kao i Alejandro Arribas (26), koji takođe stiže iz Seville. Detalji o njegovom ugovoru nisu poznati.
                                Last edited by Lord Aleksoni; 28-06-15, 17:09.

                                Comment

                                Working...
                                X