Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Primeri 2015/16 (transfer vesti, spekulacije, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Raketa jbt

    Prejak je bio Ivan i u Sevilju, ali ovaj nivo sada i od prosle sezone je bas nestvaran... Legao mu je samo tako ovaj sistem Barse, snasao se bas
    Last edited by Ser Gagi; 05-08-15, 22:54.

    Comment


    • Odlicni Rakitic, bas sjajan gol.

      Ma daj AK, o kakvom Hagu pricas. Sam sebi preuvelicavas stvari.

      Comment


      • Gledaj unosenja glavom...sta je po vama udarac onda,pa zamisli da ga je uhvatio prvi put kako bi iz naguravanja krv potekla lagano

        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Sto ne bi moglo,krenuo covjeka da spuca glavom ili ja ne vidim dobro... nije sitna carka nisu se pogurali nego je krenuo da ga udari bas i to glavom

          Pepe je budala isutirao covjeka,Ronaldo je isto pukao razmahao se rukama i to zlocin za Haag...

          Da ne idemo dalje necemo se sloziti nastavite pratiti tekmu
          Pa nisam rekao da je ovo sitna carka, nekako ih podelih u 4 vrste, i samim tim sam ovo stavio pod trecu. Meni ni cuveni headbutt Zizua ne spada u ovu zadnju, eto uzmimo njega za primer, zar ti je isto npr. sta je on uradio, a sta Pepe? Meni tu postoji bas ocigledna razlika, ako tebi ne, onda si definitivno u pravu da nema sanse da se slozimo

          Comment


          • Ma i dalje sam pri istom misljenju Profesore.

            Gagi, vidan je napredak Rakitica u Barseloni u odnosi na igre u Sevilji sto je i logicno, mada je i tamo odlican bio. Ali i vidi se, sa cinjenicom da se sjajno uklopio, i to koliko je on sam vrijedno radio kako bi poboljsao svoju cjelokupnu igru.

            Comment


            • Originally posted by p4p1 View Post
              Pa nisam rekao da je ovo sitna carka, nekako ih podelih u 4 vrste, i samim tim sam ovo stavio pod trecu. Meni ni cuveni headbutt Zizua ne spada u ovu zadnju, eto uzmimo njega za primer, zar ti je isto npr. sta je on uradio, a sta Pepe? Meni tu postoji bas ocigledna razlika, ako tebi ne, onda si definitivno u pravu da nema sanse da se slozimo
              Ima normalno,najgori mi je onaj Tottijev protiv Leverkuzena kad je skocio covjeku na ledja...Pepe mi je iza toga negdje,ali recimo Ronaldo ovo i Messi pa u pet deka sto bi nas narod rekao
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Doskorašnji krilni igrač OFK Beograda, Dejan Dražić zvanično je predstavljen kao novi igrač Celte Vigo. Potpisao je ugovor na pet godina sa novim klubom do leta 2020. godine.

                Comment


                • Pavic, Antic, Djorovic, Ilic, Pantelic, Milojevic, Milosevic, Radoja...sada i Drazic. Jos jedan u nizu domacih igraca koji je potpisao za galicijski klub.
                  Last edited by Bogi; 11-08-15, 12:48.

                  Comment


                  • Originally posted by Bogi View Post
                    Pavic, Antic, Djorovic, Ilic, Pantelic, Milojevic, Milosevic, Radoja...sada i Drazic. Jos jedan u nizu domacih igraca koji je potpisao za galicijski klub.
                    Po nekim domacim krugovima spominjao se Mirko Ivanic kao moguce pojacanje Selte,nakon dvomeca Vojvodine sa Plzenom,ali dolaskom Drazica mislim da je to malo verovatno.

                    Comment


                    • Comment


                      • Betis se pojacava i to odlicno, doveli su Vargasa.



                        Comment


                        • Real Madrid - Galatasaray
                          Santiago Bernabéu Kup
                          18.08.2015. u 22:30

                          Šteta što ne ugovoriše s Portom zbog Ikera, valjda su oni imali neku utakmicu.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Mladi napadač, Antonio Sanabria zvanično je predstavljen kao novi igrač Španskog prvoligaša ekipe Sporting Gijón. Dolazi iz Rome na jednogodišnju pozajmicu.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X