Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Primeri 2015/16 (transfer vesti, spekulacije, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

    Comment


    • Mladi krilni igrac, Adnane Tighadouini presao je iz NAC Brede u Málagu. Marokanac je potpisao petogodisnji ugovor sa novim klubom do leta 2020. godine.

      Comment


      • Calendario 2015-2016 (pdf)

        Comment


        • Jednogodisnja pozajmica iz Galatasaraya.

          Comment


          • Novopeceni Spanski prvoligas ekipa Las Palmas, zvanicno je predstavila svoje novo pojacanje. U pitanju je Pedro Bigas koji stize kao slobodan igrac iz Mallorce. Potpisao je dvogdisnji ugovor do 2017. godine. Igra na poziciji defanzivnog veziste.

            Comment


            • Oprostio se danas jedan umjetnik,carobnjak ove igre Cezar Pablo Aimar.Igrac koji je ovako djelovao vrlo prijatno i uzivanje ga je bilo gledati.Ja sam skoro svakog Argentinca volio,ali njega sam bas kopirao kako igra i odusevljavao me posebno u dresu Valencije zato i pisem ovdje...nevjerovatan igrac je bio Aimar

              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Duje Cop presao u Malagu na pozajmicu.

                Comment


                • Sociedad se dosta dobro pojacava ove sezone, jos ako dovedu Joela Campbella po meni ce imati odlican napadacki trio Vela-Joel-Bruma.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Oprostio se danas jedan umjetnik,carobnjak ove igre Cezar Pablo Aimar.Igrac koji je ovako djelovao vrlo prijatno i uzivanje ga je bilo gledati.Ja sam skoro svakog Argentinca volio,ali njega sam bas kopirao kako igra i odusevljavao me posebno u dresu Valencije zato i pisem ovdje...nevjerovatan igrac je bio Aimar

                      I Mesi je rekao da mu je bio fudbalski idol. Veliki majstor, retko u cijim nogama se lopta osecala sigurno kao u Pablovim.

                      Steta za ovu povredu, taman je izgledalo kao da se oporavio.

                      Slika sa poslednjeg meca, iz maja ove godine.

                      Comment


                      • http://www.goal.com/en/news/11/trans...lection-raiola

                        Kakav je ono mag zvani Joan Laporta

                        Vazda sam ga gotivio, a posebno u posljednje vrijeme jer imamo isti ukus za suncane naocale
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Las Palmas predstavio novo pojacanje. U pitanju je iskusni golman, Javi Varas koji dolazi kao slobodan igrac iz Real Valladolida. Potpisao je dvogodisnji ugovor do 2017. godine.

                          Comment


                          • Odlicno pojacanje. Varas je bio standardan u Valjadolidu prosle sezone. Uostalom, Pako Erera i Havi su saradjivali u Selti, u sezoni povratka tog kluba u Primeru, 12/13.
                            Last edited by Bogi; 17-07-15, 14:05.

                            Comment


                            • Nova dva igraca predstavljena u Granadi. U pitanju su levi bek, Salva Ruiz kao i krilni igrac, Robert Ibáñez. Oba fudbalera dolaze na jednogodisnju pozajmicu iz Valencije.

                              Comment


                              • Defanzivac Sunderlanda, Santiago Vergini presao je na jednogodisnju pozajmicu u Getafe.

                                Ostaje Verginijev period u Sanderlendu zapamcen po onom nesrecnom, da ne kazem i atraktivnom autogolu, ali verujte da se radi o izuzetnom defanzivcu. Vrlo zreo, vrlo dobar u izboru resenja, tehnicki potkovan, visok, opasan je u skoku, ima dug korak, zna da igra sa obe noge, moze da nastupa i na mestu stopera i na mestu desnog beka. Uzivanje je gledati ga.

                                Veoma se isticao u argentinskom sampionatu pa je postao i reprezentativac svoje zemlje. Cak se jedno vreme spominjao kao moguca akvizicija Barselone.

                                Imajuci u vidu ove kvalitete u koje sam uveren, mora se priznati da je cudno sto nije napravio, uslovno receno, ''vecu'' karijeru. Medjutim, ovaj odlazak u Hetafe je odlicna stvar za njega.
                                Last edited by Bogi; 19-07-15, 14:59.

                                Comment

                                Working...
                                X