Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 15/16 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Predsezona - PL & Championship 15/16 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

    Vreme je da se oprostimo od stare sezone i polako pripremamo za novu sezonu, te tako kao sto je praksa, ova tema ce sluziti upravo za razne transfer vesti, "gossip", izvestaji sa raznih tour-ova engleskih klubova i u principu svemu onome sto ce biti aktuelno dok nova sezona ne pocne.

    Kao neki kraci review, jedan infogram sa zanimljiivim statistickim podacima, sto se protekle sezone tice.

    Spoiler
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

  • #2
    Big Dick Advocat napustio Sundrland.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • #3
      Ode Dik, uzeo milion i pedala Sanderlendu.
      sigpic

      Comment


      • #4

        Comment


        • #5
          http://www1.skysports.com/football/news/11675/9866954?

          Tottenham's '£12m bid for Danny Ings' explained
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • #6
            West Ham is interested in former Chelsea manager Di Matteo, but the club faces competition from Newcastle. #CFC #WHUFC #NUFC (via @DiMarzio)
            ....

            Comment


            • #7
              West Hem se baš naložio da dovede malo zvučnije ime na klupu , ne znam kako stoje finansijski mada ove sezone su baš pukli kinte za transfere možda i mogu da pucaju malo više što se tabele tiče ako im se poklope kockice
              Last edited by Lord Gangarić; 28-05-15, 01:38.
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • #8
                ma trošiće sigurno nešto jer se ovaj njihov predsednik šta je već "hvalio" na tviteru kako će pokušati sve samo da dovede neko pojačanje,pa je na kraju propao transfer adebajora

                verovatno do 30 miliona funti što je sasvim pristojno mada

                With names such as Rafa Benitez and Carlo Ancelotti mentioned as targets, Gold said: "I don't think there's any doubt about that. When you see the Olympic Stadium, and I see it once a month or so, it's just an amazing, iconic stadium.
                "This will not only encourage managers to come and manage West Ham in such a venue, but it will also attract players. It's a once in a lifetime opportunity for West Ham United to challenge at the very top.
                "Everybody is on our radar. We are looking for the best and only time will tell."
                ajd ok,porasle ambicije,sve to mogu da razumem pa i to da sad traže zvučnije ime za menadzera,sećam se da sam čitao ranije neki tekst da su povećali neke prihode ali oni su na kraju krajeva završili u plusu(ako nisam nešto promašio) pre svega zbog novca od tv prava

                uglavnom ova izjava mi je malo bezveze :

                On the departure of Allardyce, Gold added: "Sam did an amazing job in the four seasons he was with us. He did everything we asked - he got us promoted. It's true we expected to get promoted without having to go through the play-offs but we went to Wembley and had a fantastic time there.

                "We then asked him to keep us up and he did that for three seasons. I wish Sam well. He's a fantastic manager."
                sad pa ne odgovara play of ajd njihov problem ali pitam se samo ko je odgovoran za igrače koje su doveli ovog leta jer su oni skoro sve pogodili
                Song,Dzenkinson,Kujate,Kresvel,Sako ,maltene su doveli 5 igrača koji su podigli nivo igre plus što su ovi od ranije zaigrali bolje pored njih
                Ako ih big sam doveo onda još jedan razlog zašto je morao da ostane

                još nešto :
                Jamie Carragher: “In terms of Sam Allardyce it’s always about his style of football and the West Ham way.

                “I’m not criticising Sam Allardyce because I think he is a guarantee of staying in the Premier League but it’s getting to the stage where West Ham fans just want to go to the match.
                “They don’t expect to win anything or really challenge for the top four but they want to watch Alan Devonshire, watch Paolo Di Canio and watch players like that.

                “When you watch a Sam Allardyce team there are not those types of players in it. That’s what the people who are watching West Ham every week are telling me.

                “Whether you agree with that or not that’s what they want. They want to go and be excited by watching West Ham.
                Stvarno ne znam kako ovo da prokomentarišem
                Ne znam stvarno šta je Big Sam "loše" uradio,evo recimo utakmice sa Sitijem i Čelzijem kući gde su igrali super,protiv Sitija čak i pobedili,ono jbg branili su se ali stvarno ne znam šta ovaj Rednap očekuje ,njihove najjače oružje je centaršut,kontra i normalno da će to forsirati i bar meni je to super izgledalo i zabavno ako bi se sad pucao sa nekim terminima koji i nemaju veze sa fudbalom Protiv nas su isto odlično odigrali i mogli su lagano do pobede da nisu promašili toliko prilika

                Čuj oće Di Kanija da gledaju,pa šta fali ovim novim igračima,Valensija sabija,ovaj novi napadač je razbio,bekovi super odigrali,Golman kapa dole,ako WH nije bio zabavan ove sezone onda ja ne znam šta je ovaj čovek gledao.

                i na kraju krajeva,problem sa WH sledeće sezone moćže biti to igranje u LE,tako da ne isključujem mogućnost da se ponovi scenario Evertona,morali bi oni opasno da pojačaju tim u tom slučaju,više da podebljaju roster zapravo a ako njihov vlasnik stvarno ima tolko ambicija mogo bi da rizikuje,žrtvuje prem i baci sve karte na to takmičenje kako bi se dokopao LŠ u svakom slučaju ne smeju pare da potroše kao Evertona na jednog igrača,nego ponovo na 4-5 pojačanja a tek treba da reše pitanje igrača koji su bili tu na pozajmici
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • #9
                  Navodno Barnli prihvatio ponudu Totenhema od 12m za Ingsa.

                  Burnley accept £12 million offer for Danny Ings from Tottenham Hotspur

                  Fina cifra, ali baš fina i još da Tripiera uvalimo nekom jačem timu za slične pare i odličan posao.

                  Comment


                  • #10
                    Arsenal have made an approach to sign Swansea midfielder Ki Sung-yueng, according to Sky sources.

                    The 26-year-old has become a key part of Garry Monk’s side and Arsene Wenger is believed to be interested in bolstering his midfield options with the South Korea international
                    au jako drag igrač još od perioda kad je bio na pozajmici u sanderlendu (čak nas je i izbacio čini mi se iz nekog kupa )

                    al odakle sad Arsenal
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • #11
                      Burnley dobio novog-starog predsjednika

                      Nakon zajedničkog vođenja kluba od 2012 godine, Poljak John Banaszkiewicz dao ostavku, i tako će Mike Garlick od danas biti većinski vlasnik tima iz Barnlija.

                      Mike Garlick je rođen u Barnliju i osim ove pozicije, Mike je takođe vlasnik MBA PLC(Michael Bailey Associates Group) kompanije i navodno ima zaradu od 75.000.000 funti. Mike je u klubu od 2006 godine a prije nego što se Poljak povuka, imao je 47.33% vlasništva kluba, a Poljak 27.55%. Prije Johna, i glavni izvršni direktor Lee Hoos je podnio ostavku, a u klub je došao 2011 godine. Kako stvari stoje Lee-a će zamjeniti David Baldwin koje je došao iz Bradford City.

                      Comment


                      • #12
                        Last edited by z0La; 29-05-15, 12:20.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • #13
                          au ovo bi voleo da vidim

                          Last edited by saburo sakai; 29-05-15, 18:00.
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • #14
                            Burnley dobio novog sportskog direktora

                            Frank McParland je novi spotski direktor tima iz Barnlija.

                            Frank je rođen u Liverpulu i bio je od 2003 do 2007 u istoimenom klubu kao šef skautinga a već 2009(do 2013) se vraća kao Direktor akademije za razvoj igača. Jedan je od klučnih ljudi koji su pomogli Raheem Sterling-u, Jordan Ibe-u i Jerome Sinclair-u u razvoju karijere. Tako će Frank 1. juna preuzeti novi poziciju.
                            Last edited by Dule Krtola; 30-05-15, 14:55.

                            Comment


                            • #15
                              Čudi me da ovo niko nije preneo na forum.

                              Comment

                              Working...
                              X