Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 15/16 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman View Post
    Ne bi se ja iznenadio uopste da ne dovedu napadaca i da van Gaal pocinje koristiti Depaya kao napadaca
    Ovo uopste nije nerealno da se desi, jer sam citao ranije izjave LVG-a i Kokua kako je dugorocna Depajeva pozicija pozicija spica. On i kao krilo nije neki plejmeker, vise krilni napadac.
    sigpic

    Comment


    • Ma drugo je Cech i pozicija golmana, taj moze jos 10 godina igrati u teoriji, mislim prica se o promeni filozofije, pa sa koliko godina je dosao Lehmann ?

      Originally posted by Erik Dekard View Post
      Ovo uopste nije nerealno da se desi, jer sam citao ranije izjave LVG-a i Kokua kako je dugorocna Depajeva pozicija pozicija spica. On i kao krilo nije neki plejmeker, vise krilni napadac.
      Ma ja sam rekao odmah, da ce on sigurno u daljoj buducnosti postajati taj tip igraca, kao Ronaldo sto je, ili nece biti nista od njega, u smislu da je protracen talenat. Slab pas, nije kreator, jednostavno njegova buducnost i lezi u pozicijama blize golu jer je stravican finiser. 4-3-3 formacije, dijamant, tu on profitira naravno u ulogama koje smo vec naveli.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Manje vise Wenger nikada nije ni mjenjao filozofiju. Kada je imao para prije stadiona dovodio je ko ga je htio i kad je htio. Dok se gradio stadion(otplacivao), ne znam da je ikoga sa preko 27 godina uzeo. Sada opet moze da uzme koga hoce i kad hoce.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Manje vise Wenger nikada nije ni mjenjao filozofiju. Kada je imao para prije stadiona dovodio je ko ga je htio i kad je htio. Dok se gradio stadion(otplacivao), ne znam da je ikoga sa preko 27 godina uzeo. Sada opet moze da uzme koga hoce i kad hoce.
          Arshavina velikog

          Arteta
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Squillaci,Mathieu Debuchy isto sad ima 30 doveo deduku Wenger

            Andre Santos...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Nista eto Benza iduce sezone, ubjedili ste me
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by Casiraghi View Post
                Samo da Pipita ne ode tamo...
                I ja se nadam da nece. Posle Rikelmea najveci choker koji se pojavio na fudbalskoj sceni.
                sigpic

                Comment


                • Prvo se Napoliju usrao u zivot, a sad i reprezentaciji.
                  sigpic

                  Comment





                  • Pray for the brother
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Crystal Palace se interesuje za Cabaya, strasan posao ako uspeju da ga dovedu.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Tottenham have reached an agreement for Toby #Alderweireld: €16M + bonus to Atletico Madrid (via @DiMarzio) #THFC
                        ....

                        Comment


                        • Tobya sam ja zeleo u Arsenalu jos dok je on igrao za Ajax.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Ako ćemo realno, Spursima ce leći kao budali šamar. Večito kubure sa tom poslednjom linijom. Prošle sezone im je mali Dier igrao CB-a, i nije se baš proslavio. Treba im jedan siguran čovek pozadi, i verujem da će im Toby dosta značiti...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Mozda uzimaju njega jer znaju da nece jos dugo moc zadrzat Vertonghena....

                              Verthongen i Lloris se najvise bune na nedostatak LP pa u slucaju jos jedne sezone faila koja je vrlo vjerojatna mogu izgubit obojicu..

                              Comment


                              • Originally posted by Henryj View Post
                                Mozda uzimaju njega jer znaju da nece jos dugo moc zadrzat Vertonghena....

                                Verthongen i Lloris se najvise bune na nedostatak LP pa u slucaju jos jedne sezone faila koja je vrlo vjerojatna mogu izgubit obojicu..
                                Sa trenutnom ekipom Tottenhem nema sta da trazi ni u prvih 5, a kamoli da se ugura u borbu za LS.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X