Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 15/16 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima ovaj Harry Kane
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • On se i najvise povezivao s Unitedom od navijaca. 40 m funti za tu prevaru, Levy pola desetinu stadiona samo na tom novcu moze da sredi
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Harry Kane može lako da bude novi Andy Carroll
        sigpic

        #WengerOut

        “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

        Come on you Gunners!

        Comment


        • Tu je i Benzema, nije da nemaju sanse za njega, pogotovo sto kruze te spekulacije da ce Ronaldo biti klasican spic kod Rafe. Naravno daleko je to jos od neke realne price.
          Mislim da je primaran cilj Utd-a bio da se rese plate van Persiea koja je sigurno bila enormna, njima prakticno tih 5-10m mozda i ne znaci nista, zato su ga tako lako pustili.

          Napadac ce doci, i potrosice se sigurno 50+ miliona za istog, osim ako ne rese da dovedu Lacazettea koji ce opet biti skup, ali ne u meri, koliko ce ostali kostati.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Benzema izgleda ne ide nigdje,bukvalno niko se ni ne oglasava,a i citao sam neki intervju s njim mislim da ostaje jos godinu sigurno...

            U Realu je sve gusto oko Ramosa i pitanja golmana
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Benz ostaje 99%, a ako bi isao negdje isao bi kod Wengera, jednostavno ta veza bi morala da se ujedinji, ali iduce sezone cisto sumnjam da ce ga uzeti Wenger, vec ce dedo biti
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Dedo od 29 godina,nikad ne podcjenjuj takve iskusnjare...pa pogledaj kad je RVP odigrao najbolju sezonu

                Nikad ne valja tako razmisljati,iskustvo uvijek dobro dodje + Benzema ne igra na snagu i brzinu
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Pa ne pominje se, upravo zbog Ramosa, jer je on sada centralna figura u spanskom fudbalu, da li ce mu mama dati da ide, gde on hoce da ide uopste, da li radi zbog ugovora ovo ili je stvarno pogorsan odnos izmedju njega i celnih ljudi u Madridu, neka pitanja na koja cemo verovatno duze vreme cekati odgovor.

                  Ne bi se ja iznenadio uopste da ne dovedu napadaca i da van Gaal pocinje koristiti Depaya kao napadaca, ionako zele jos par krila dovesti i to bi bilo opravdano ako bi se ovaj koristio kao nekakav poluspic. Mada je po meni to neozbiljno.

                  Koliko sam cuo za Kanea, ni on nece nigde i to ne zato sto je skup (a ima i to), nego jednostavno momak stvarno ne zeli da ide iz Spursa, bar ne jos neko vreme, stalno to istice.
                  Nema toliko opcija na pijaci ove godine, i onda me nimalo ne cudi kada je Liverpoolu prva opcija glede napadaca, Benteke.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Dedo od 29 godina,nikad ne podcjenjuj takve iskusnjare...pa pogledaj kad je RVP odigrao najbolju sezonu

                    Nikad ne valja tako razmisljati,iskustvo uvijek dobro dodje + Benzema ne igra na snagu i brzinu
                    Za Wengera deduka
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Pa koliko Giroud sada ima godina,je li on dedo isto
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Za Wengera deduka
                        Pa sta li mu onda Giroud radi u prvoj da mi je znati...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Za dovest deduka. Slabo on dovodi igrace preko 28 godina
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Slabo on osvaja i titule jbg

                            Uvijek treba ima 2,3 igraca koja su svasta prosla i iza kojih je iskustvo.Ovo danas je neki trend svi samo pricaju o mladim igracima,godine,buducnost,a nista bez prekaljenih asova
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Ma godine nekad nemaju veze. Ja sam ubedjen da Benzema ima jos 4 godine vrhunskog fudbala, uostalom nije on uopste tako star, 28. puni u decembru, dakle odigrace dve sezone i jos nece imati 30 godina. Ovo su najbolje godine za napadaca, pogotovo njegovog tipa, igraca koji se ne oslanja na fiziku. A cak i da se oslanja, verujem da u Realu samo CR spremniji igrac od njega, mada to je neki subjektivni osecaj.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Vidi se promjena u filozofiji. Doveo je Ceha sa 33 godine, vjerovatno ce dovesti jos nekoga starijeg ove sezone, nema on jos puno da radi u Arsenalu, par godina mozda i to je to, nije ni on svemocan i da zaustavi starost.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X