Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 15/16 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 180 000 tjedno za sjedenje na klupi

    Falcao je nakon ubrzanog oporavka od ozljede bivsi igrac. Takvu ozljedu je prosao i Walcott prosle godine i njegov je povratak odraden dobro i decko je danas zdrav. Ovog su krpali nadriljecnici da ga skrpaju za svjetsko, nisu uspjeli, a usput ga i upropastili.

    Comment


    • 130 sam ja procitao juce cini mi se,ali nisam siguran je li to istina...

      Lolkota jos samo jebe sto ne zna,a da se oporavio dobro to jeste
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Jucer je mislim BBC prenjeo da ce bit in the region of 180 000 tako da je to zadnje sto sam cuo. Nejasno mi je zasto bi ga Mou uzeo, cisto sumnjam da ga je htio. Ovo je vjerojatno jedan od onih Schevcheno style transfera na zelju gazde

        Comment


        • Mou je javno izjavio da ga hoce nego ti nisi u toku...posudba 5 miliona + plata 130-140 tako sam ja citao
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • A jebiga dok sam na poslu propustim pola toga

            Comment


            • Jelle Vossen je moguće pojačanje Burnley-a, a cijena oko £3m.

              Comment


              • Vossen bi mogao biti transfer dana!

                Comment


                • Stoke wan one of Victor Moses Patrick Bamford or Loftus-Cheek on loan + the £8m for Asmir Begovic according to media reports. #CFC
                  I ovi cigani oce nekoga na pozajmicu... Tipujem na Bamford-a da razvali decko i u premiership-u... Loftus-a sam 1000% siguran da nece
                  dobiti jer je vec pokusao Vitesse da ga dovede ali nisu ga pustili. Moses ocekujem da ce biti na prodaja.

                  Comment


                  • Meni nije jasno zasto se Monako tako lako odrice Falkao-a i salje ga na ove pozajmice,jeste u losoj formi ali skupo su ga platili i sad ga vozaju po pozajmicama.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Nema Riboljev para vise. Opuhala ga zena za 4milijarde dolara
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Nema Riboljev para vise. Opuhala ga zena za 4milijarde dolara
                        Uzela mu je pola milijarde,odradili advokati dobar posao.

                        Comment


                        • Originally posted by bice View Post
                          Meni nije jasno zasto se Monako tako lako odrice Falkao-a i salje ga na ove pozajmice,jeste u losoj formi ali skupo su ga platili i sad ga vozaju po pozajmicama.
                          Zato sto je bas ocajan i zato sto ima prejaku platu, a Monaco vise nije toliko finansijski rastegljiv, doduse imaju love, ali prihode bas i ne. Surova realnost, da sada imaju bolje opcije u napadu i da nema potrebe gusiti te neke igrace.

                          Mozda se Radamel i vrati u staru formu kod Moua, ali cisto sumnjam, na Copa Americi, verovatno najgori pojedinac Kolumbije, a cak se i trudio vise od nekih, i opet je to licilo na katastrofu.

                          Meni je npr veca nejasnoca da se Mou odrekne Remya.

                          Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Nema Riboljev para vise. Opuhala ga zena za 4milijarde dolara
                          Nisi u toku Aki, nisam ocekivao takvu gresku od tebe.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman View Post
                            Nisi u toku Aki, nisam ocekivao takvu gresku od tebe.
                            Analiticki pristup grckim problemima je kriv. Svasta nesto se desava u zadnje vrijeme, slabo sam u toku sa milijarderima, samo Warren Buffet, Ray Dalio, Carl Ichan i neponovljivi Donald Trump imaju monopol nad mojom paznjom
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by Henryj View Post
                              A jebiga dok sam na poslu propustim pola toga
                              However, the move has come at a price with Falcao earning just £140,000-a-week at Chelsea compared to the £285,000 at Manchester United, according to the Daily Mail.
                              Vrti se ta cifra tako da je oko 140k sigurno...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • According to several reports today, Falcao is being paid a 'mere' £130,000-a-week at Chelsea, which represents something of a coup for the Premier League champions.
                                Southampton are holding out for £30m for Morgan Schneiderlin. Manchester United hope to sign him for £25m. [Guardian] #MUFC
                                Manchester City are set to spend more than £100m on transfers this summer. (Source: Telegraph)
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X