Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 15/16 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta kažete za Mitrovića,ima li šanse??

    Ja sam optimista
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Jbm ti sunce dokle fudbal dogurao kada jedan Benteke vredi 46.5 miliona
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • http://www.uefa.org/mediaservices/newsid=2267061.html

        UEFA welcomes European Court of Justice ruling on financial fair play

        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          Jbm ti sunce dokle fudbal dogurao kada jedan Benteke vredi 46.5 miliona
          Jebiga, sjebo se kurs euro funta, sad funta skoro 1.5 puta je jaca od Eura sto bas bolesna razlika na evropskom trzistu gdje se na svim berzama trguje u eurima osim na londonskoj, skandinavskim berzama i naravno svicarskoj.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Belgijanci su na ceni posle Bentekea izgleda ce i De Brujn za ogromnih 85 mil u City City se opasno pojacava...

            Comment


            • Volio bi da Kevin izdominira cisto da gledam Mouovu kiselu facu kad skuzi kakvog se igraca odrekao.

              Comment


              • pa nije ga se on odreko,hteo je da ostane u klubu a ovaj je tražio da ode kao kukavica ,znači ja što kritikujem Murinja za milion stvari ali ovde niti on niti klub ništa nisu krivi

                al jelte ,po defoltu se Mou pljuje i naravno sve samo da se njemu napakosti a ne daj bože da potrošiš 5 min guglanja i vidiš šta se i kako odvijalo

                evo izjave njegovog agenta

                "Another loan wouldn't be good for the player or the club," De Koster told Press Association Sport.
                "The player and his family would like to secure a permanent solution because he has been out on loan already twice.
                "It's a World Cup year and for this reason he needs to play.
                btw Kurtoa je imao sličan pristup il će igrati il ide i sad šta da radiš

                pa onda ide "kmečanje" i kukanje

                “After his press conference in Bucharest I even started training harder, even on my days off. I lost three kilos and two percentage of fat — although we could get everything at the club: coke, chocolate. That’s why I asked him in a friendly way ‘please let me go’.”
                treba li žaliti čoveka koji kuka zbog čokoladica i kole i uvek se setim one izjave Terija šta je sve morao da radi ,kako je grejao wc šolju za prvotimce sve dok se nije probio

                ima i izjava kako Murinjo nije hteo da ga proda,niti da ga pošalje na pozajmicu,tražio je od njega samo strpljenje i naravno da trenira i izbori se za svoje mesto,medjutim posle njegova porodica i on nisu ni hteli da čuju za to i zatražili su transfer nakon čega im je klub izašo u susret

                istina je da Čelzi nije zlatna sredina za razvijanje mladih igrača,videćemo da li će se nešto tu menjati,niti je Mou svetac al svaki slučaj treba gledati zasebno a ne odma sipaj kamenje

                još ovo hejtanje Murinja za bukvalno svaku sitnicu bez trunke objektivnosti i istraživanja je tolko degutantno da je to nešto neverovatno
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Comment


                  • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Murinjo nije proizveo niti jednog igraca otkako je menadzer.

                      Ova izjava gdje kazes da Kevin kuka zbog cokoladica i kole je lose protumacena, od strane tebe ili nekoga drugog, ne znam. Ovo gdje on kaze da su imali na raspolaganju cokoladice i kolu, jednostavno zeli da navede kontrast koliko jako je trenirao, dok su svi ostali mogli da uzivaju u tom smecu, on je skinuo 2% tjelsne masnoce i 3 kg, sve to je proslo neprimjeceno od strane Murinja i sta ce drugo momak, nego traziti da ide?

                      Cim je on njega htio odma poslati na posydbu jasno je bilo da ne racuna na njega, a ovaj je nastavio da trenira kao konj i opet ga je ignorisao, pa i ja bi otisao i sve najgore Murinju zelio.

                      Ja kolko znam Celzi ima buy back klauzulu, al da je Kevin izjavio da nije lud da se tamo vraca dok je Murinjo u klubu.

                      Sve receno.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Nadji mi to da Čelzi ima tu klauzulu i ja ću tog trenutka da tražim da mi se obriše profil na forumu
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Originally posted by saburo sakai View Post
                          i ja ću tog trenutka da tražim da mi se obriše profil na forumu
                          Ne mozes, ja trazio vise puta...
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by saburo sakai View Post
                            Nadji mi to da Čelzi ima tu klauzulu i ja ću tog trenutka da tražim da mi se obriše profil na forumu
                            Ocito sam pogrijesio, ako ne postoji ok, nisam siguran bio, pa sam napisao koliko ja znam, a ocito ne znam.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Ja kolko znam Celzi ima buy back klauzulu, al da je Kevin izjavio da nije lud da se tamo vraca dok je Murinjo u klubu.

                              Sve receno.
                              Opet krivi izvori?

                              Comment


                              • Pa ako je skinuo kilazu i tjelesnu masnocu mora vecu minutazu dobit, je li? Mogao je malo i na teren da pokaze sto zna. Ono sto sam ja odgledao, odigrao je kao neki igrac koji se prepao.

                                I sad ce u City da dobije minutazu koju nije dobio kod Moua?

                                Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Jebiga, sjebo se kurs euro funta, sad funta skoro 1.5 puta je jaca od Eura sto bas bolesna razlika na evropskom trzistu gdje se na svim berzama trguje u eurima osim na londonskoj, skandinavskim berzama i naravno svicarskoj.
                                Jesi li realan?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X