Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 15/16 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni ne smetaju takve klauzule,baš naprotiv,jer se tako štite ovi manji klubovi,ti razvijaš igrača i onda neko dodje i pokupi ga za siću,eto liverpul sterlinga za pola miliona,doduše i za Liverpul je to bila kocka al niko ih nije bio po ušima da ga prodaju

    bolje i tako jer je onda sve crno na belo a ne da ti kao u drigim zemljama trguju sa igračima kakvi fondovi,da novac odlazi nekim trećim stranama a ne klubovima
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Liverpul dovede dijete, plati posteno, ubaci tu klauzulu odredjenog broja utakmica za prvi tim, razvije igraca, napravi igraca tacnije, to je njegov produkt na kraju. Liverpul mu je dao prostor, izbrusio ga, proda ga 40 ili 50 miliona funti i da timu koji nista uradio nije 8 ili 10 miliona, a mozda cak 13 ili 15 miliona funti.
      sigpic

      Comment


      • Pa dobro, ne moze se bas reci da QPR nije uradio nista, pogotovo za tih sedam godina koliko je Raheem proveo na akademiji njihovoj. A te prve godine su obicno vrlo bitan deo faze razvijanja kod igraca u mladom dobu.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • dobro,malo je extremno pošto je on ipak doveden sa 15 godina ali to je već problem Liverpula što su pristali na tako nešto,da je 10 % pa i ajde jer bi to onda nabilo cenu do nekih 4-5 miliona i svi bi bili srećni i zadovoljni
          još se piše ako se sterling proda preko da je onda kluzula 25 %

          Originally posted by Freshman View Post
          Pa dobro, ne moze se bas reci da QPR nije uradio nista, pogotovo za tih sedam godina koliko je Raheem proveo na akademiji njihovoj. A te prve godine su obicno vrlo bitan deo faze razvijanja kod igraca u mladom dobu.
          Vladan brani intrese top klubova
          Last edited by saburo sakai; 17-06-15, 13:27.
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Originally posted by Freshman View Post
            Pa dobro, ne moze se bas reci da QPR nije uradio nista, pogotovo za tih sedam godina koliko je Raheem proveo na akademiji njihovoj. A te prve godine su obicno vrlo bitan deo faze razvijanja kod igraca u mladom dobu.
            Iz vlastitog iskustva govorim da je to kljucni dio za razvoj igraca tako da su te pare vise nego zasluzene....do 15,16 godine igrac nakupi najvise,a sve ostalo sto kasnije dodje je nadogradnja
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Jack Wilshere kaznjen sa 40k funti za pjevanje na paradi.

                Isto toliko je kaznjen Luis Suarez za rasizam.

                FA
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Koja je ovo zivotinja u bukvalnom smislu, samo ga povrede sje--le.

                  Jack Wilshere kaznjen sa 40k funti za pjevanje na paradi.

                  Isto toliko je kaznjen Luis Suarez za rasizam.

                  FA
                  Na tvoj komentar, ne zbog odluke FA ...

                  Comment


                  • Cek teni je normalno da se neko kazni za ono sto je on uradio takvom cifrom. Meni je suludo ga opcenito kazniti.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Suarez je pritom i kaznjen 6 utakmica tako da ne mozes uporedjivati, i zbog toga sam reagovao. A ja da nije psovao, onda ne bi bilo kazne.

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Meni je suludo ga opcenito kazniti.
                        Treba da ga kazne. Što se tiče vrste kazne, to ne bih da komentarišem. Ali što se tiče same kazne, definitivno treba. Ja razumem rivalstvo i sve, i da ne voliš neku ekipu, ali ovako javno da vređaš drugi klub, nedopustivo.
                        Jedan profesionalac ne sme sebi da dopusti da ovako vređa drugi klub, bar po meni...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Nije on nista rekao direktno. Navijaci su rekli svoje. On je samo postavio pitanje.

                          Mislim ovo je preglupo zamisli Murinjo je kaznjen 25k funti diskreditovanjem sudija u zivom prenosu na televiziji.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Pa ne mozes da ih kaznis sa 200 evra, a imaju enormna primanja. Onda kazna ne bi imala nikakvog efekta.

                            Comment


                            • Ja se ne slazem da ga je trebalo kazniti.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Ja se ne slazem da ga je trebalo kazniti.
                                Drzim ti stranu. Nogomet je i tako postao soft. Hocu podjebavanja, prcanja, vrjedanja igraca i navijaca (naravno bez vecih fizickih sukoba i fajtova koji ugrozavaju zivote). Kad se samo sjetim headbutanja Vieire i Keanea, samaranja van i na terenu, sto verbalno, sto fizicki, naboja na derbijima, skakanja na glavu Nistelrooyju, pa poslije Henry i Keown lupaju jedan drugog prsa o prsa nabrijani jer su se pokacili s rivalima. Jebes ove derbije danas, stalno se mora umjetno stvarat nekakav naboj, a ne uspjeva se. Cim netko kihne svi padnu k'o pokoseni, serucka se po medijima i kmeci. Mrs jebote. Vratite nam stara vremena. Jebote danas igrac pobere zuti karton i kaznu poslije ako utisava u proslavi protivnicke navijace kad zabije gol jer mu je proslava previse podjebavalacka.

                                Henry i ekipa bi za slavlje naslova 2004. na travnjaku White Hart Lanea u danasnje vrijeme vjerojatno dobili suspenzije do kraja sezone zbog "ugroze" sigurnosti.

                                Cuj molim te pjevao je Tottenham shit, wooooow. Ajmo im obuc svima baletne haljinice i stavit knee caps, kacige od jastuka na glavu i nek se igra nogomet s loptom za odbojku da se izbjegnu moguce smrti igraca ako ih se prejako pogodi loptom dok leze na podu (SAFtm)
                                Last edited by Henryj; 17-06-15, 20:55.

                                Comment

                                Working...
                                X