Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 15/16 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trebao bi biti slucaj glatkog odbijanja, osim ako ne ubace nekog igraca u deal, a navodno je Dzeko vec odbio da bude deo deal-a. Mada ova lova je zaista dobra, ali kao sto sam rekao, treba odrati sto vise klub koji zeli da ga uzme. Jos veci motiv je taj, sto potencijalnom prodajom, novac ce verovatno biti bacen na Bentekea, iako ovi ne zele da plate klauzulu, kada budu imali taj novac, kesirace u panici gotovo sigurno.

    Globo Sporte je preneo da se LFC jako interesuje za Firmina, a oni su poprilicno pouzdani, i vrlo bliski sa desavanjima u nacionalnom timu. Utd i City su tu, ali bi potencijalna prodaja, mozda mogla da izbaci City iz konkurencije, osim ako ne zele obojicu (i Raheema i Firmina). U toj nekoj prici, Firmino bi bio idealna zamena za Sterlinga, sad je pitanje da li samo u tom slucaju postoji interes, ili je uopste nevezan za prodaju Sterlinga.
    Politika Utd-a je prakticno nepoznata, jer imaju pare i puno meta.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Ne razumijem zasto bi Liverpul odbio ponudu od 40 miliona funti. Sterling nece produziti ugovor, sledece godine ce uci u poslednju godinu ugovora i najvise sto ce moci da izvuku je 25 miliona funti, i to ako bas pokida ove sezone. Za 40 miliona funti se dovode Klajn i Firmino i ostane par miliona.
      sigpic

      Comment


      • samo što 20 % ide QPR il kome već
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • 20%? Pa to mi izgleda nemoguce bas. Kome bi palo na pamet da stavi klauzulu od sledece prodaje cak 20%? Glupost najstrasnija ako je tacno.
          sigpic

          Comment


          • Ma prodat ce oni njega do kraja ljeta. Ovo je neka taktika da izmuzu sto je moguce vecu lovu. City ce zagrist garant. Otisli su im Richards, Lampard i Milner, moraju si popravit konto domacih igraca inace su u gabuli.

            Comment


            • Unfortunately, it is true, and former QPR Chairman Gianni Paladini confirmed this in June 2014.

              When asked for details about Sterling's £500k transfer to Liverpool, he told Get West Sport:

              "Rangers will get 20% [from] the sell-on fee, not that QPR probably need it right now.

              "The new owners have more money than ever existed in my time. Still, a £40M sale nets them £8M—not bad for a 15-year-old, eh? But I doubt Liverpool will ever sell him."
              Nije ništa čudno da se ubacuju takve klauzule kad se prodaju klinci
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Nije cudno, ali 20% je previse bas. Nista onda neka cekaju ponudu od 50 miliona funti. Moguce da je Siti toliko lud.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Ne razumijem zasto bi Liverpul odbio ponudu od 40 miliona funti. Sterling nece produziti ugovor, sledece godine ce uci u poslednju godinu ugovora i najvise sto ce moci da izvuku je 25 miliona funti, i to ako bas pokida ove sezone. Za 40 miliona funti se dovode Klajn i Firmino i ostane par miliona.
                  Zato sto trazi 50m.
                  A evo i Saburo ti je rekao da QPR uzima 20% od prodaje, tako da po mogucstvu mora da bude sto vise, to bolje.
                  Sta ce sledece godine biti, ako on ostane, je vec domen sbbkbb scenarija, i u to ne bi zalazio. Ko garantuje da nece bas sledece sezone pokidati, i uopste potpisati nov ugovor ?
                  Treba ostati dosledan i traziti maksimum i ne odstupati od takvog pristupa.

                  Clyne i Firmino se mogu dovesti, verovatno i bez prodaje Sterlinga.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Neko je uradio prelos posao kad je pristao na tih 20%, kao da se bolji uslovi nisu mogli izvuci, uz malo vise para.

                    Pa sam je trazio da ide, a i ono sto je agent uradio, nesto ne izgleda kao neko ko namjerava da ostane u Liveprulu cijeli zivot. Mogao je ici drugim putem svakako, ustvari trebao je, samo bez ikakvih komentara i to bi bila potpuno druga prica. Sve i da pokida cim udje u poslednju godinu ugovora sile nema da ovakvu ponudu Liverpul moze vise dobiti, a na snazi ce i dlaje biti tih 20% onda. Sto znam, Siti je dao onolike pare za Mangalu, ne bi me iznenadilo da idu i do tih 50 miliona. Da mi je nonsen svakako jeste. 30-ak miliona funti plus Dzeko ili Jovetic bi trebalo prihvatiti bez sekunde razmisljanja. S tim sto bi Dzeko morao biti prioritet, Jovetic je precesto povrijedjen.
                    sigpic

                    Comment


                    • ne mogu sterlinga da krivim za sve al o tome sam već pisao u temi "liverpul"

                      ovako,objektivno gledano "voleo" bih da ostane,on sam ne može da nosi tim ali ako se Liverpul pojača značilo bi mnogo njegovo prisustvo na terenu
                      ako ode zaradili bi dobre pare ali pitanje je kako bi ga zamenili s tim da je to ponovo još jedan korak nazad,jer oni godinama prodaju prvotimce

                      od Hipije i Karagera na Lovrena i Sakoa
                      Maskerana i Alonsa na Alena i Lukasa
                      Suareza sad Sterlinga

                      nikako da se napravi neka kičma tima,pa kakva god daje samo da zadrže kontinuitet još ih sad napušta Dzerard
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Pa ono, jeste lose tih 20%, deluje bas puno, ali u tim manjim selekcijama se inace potpisuju slicne klauzule, slicni procenti, tako je valjda bilo neizbezno. Msm, uzeo si ga za pola miliona funti, a zaradices daleko vise, tako da kako god okrenes, LFC je odradio tu dobar posao, iako ce se uvek pricati, da je mogao procenat biti manji.

                        Najveci problem javno tu pravi agent amater Ward, mozes slobodno procesljati net i videti da Sterling nije rekao nigde da zeli da ide u onolikoj meri koliko se to propagira, kada to bude rekao javno, kao onomad Suarez kada je "plakao" u intervjuu, onda je to druga prica, ja trenutno jos ne vidim taj nivo ocaja.
                        Moram priznati poprilicno diplomatski, dok agent obavlja prljav posao. Ali da je nezadovoljan, sigurno da jeste, ali sve se moze resiti.

                        Opet kazem, sledece sezone, ko zna sta ce biti, ima nekoliko scenarija, dovoljno da LFC rizikuje sa ovolikom potraznjom od 50m.
                        I ja sam pricao o tome, da je on zamenljiv, ali mi tu zamenu sumnjam da cemo naci sa nakaradnom politikom kakvu imamo.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Ma sasvim je ok tih 20% tako se danas radi sa gotovo svakim igračem , retko kad se isplati doduše
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Southampton je imao klauzulu od čak 25% od sledeće prodaje Gareth Bale-a, kada je ovaj potpisao za Tottenham.
                            "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                            Comment


                            • To je ok, Bejl je imao seniorsku sezonu iza sebe, vidjelo se da ce biti brutalan igrac, ovaj je doveden iz akademije. Sad vidim da ima jos jedna klauzula, KPR moze zaraditi jos 4.5 miliona funti ukoliko Sterling odigra odredjeni broj utakmica za prvi tim Liverpula. Sto bi znacilo da je transfer ustvari pet miliona funti. To mi je potpuno ok, ali je ovo bas previse. U KPRu sigurno zadovoljno trljaju ruke, iako covjek nije odigrao nijednu utakmicu za prvi tim.
                              sigpic

                              Comment


                              • To bi bilo to sto se Klajna tice. Ako ga Van Gal oce njegov je, ako ne ode u Liverpul. Nadam se da ipak Van Gal nece ici po njega.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X