Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2015 - live tema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima sad Wawrinka da kompletira sva četiri GS-a pre Novaka.

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Sledece godine uzima Nisikori.
      Ma kakvi Marej uzima i Ao i RG i kompletira slemove

      Comment


      • Sve cestitke Stanu zasluzena pobeda,Djokovic jos jednom razocaro sad ima skor u finalima 8-8 nevjerovatno kako nista nije pokuso da promeni,nije mi jasno zasto sebe unistava zasto trpi to da ga toliko trose.Pa covece udji u teren stani na jebenu liniju on je celi mec bio 3 metra iza i dopustio ovome da ga umara i sipa winerima.Pa i da je taktika tima bila da tako igra mogo je da uvidi da kola idu nizbrdo sa takvom igrom neverovatan lik je ovaj Djokovic.Dok on ne bude odlucivo poene u bitnim mecevima nece moc da pobedi.

        Comment


        • Originally posted by Bokimajsta View Post
          Sve cestitke Stanu zasluzena pobeda,Djokovic jos jednom razocaro sad ima skor u finalima 8-8 nevjerovatno kako nista nije pokuso da promeni,nije mi jasno zasto sebe unistava zasto trpi to da ga toliko trose.Pa covece udji u teren stani na jebenu liniju on je celi mec bio 3 metra iza i dopustio ovome da ga umara i sipa winerima.Pa i da je taktika tima bila da tako igra mogo je da uvidi da kola idu nizbrdo sa takvom igrom neverovatan lik je ovaj Djokovic.Dok on ne bude odlucivo poene u bitnim mecevima nece moc da pobedi.
          Prejak je danas bio Stan,nije Novak nista mogao,mozda na pocetku drugog i četvrtog seta,ali protiv onakve siline dobro da nije vraćao lopte sa tribina,a kamoli da napada

          Comment


          • Pa Tsonga je imao veće šanse da pobedi Stana od Novaka.

            Comment


            • Glavna tema
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment

              Working...
              X