Announcement

Collapse
No announcement yet.

SK na licu mesta - Studio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • SK na licu mesta - Studio

    Posto mi je malo dosadno u offic-u rekao aj da pokrenem novu temu za SK.

    Uvek sam se pitao zasto SK nikad nije na licu mesta za neki bitan dogadjaj tipa "Final four u Madridu - NBA finale" i jos mnogobrojnih dogadjaja...

    Mislim da je ipak to neki bitan faktor... Gledam ovi gluposni iz Beinsport "Francuski" svuda ih ima. Kapiram da sve to kosta, ali ipak ste najaci sportski kanal u regionu.

    Drugo, mislim malo mi deluje jeftino ovaj vas studio, mogli bi to malo bolje a?! Sta mislite???

    Eto... Ko ima malo vremena da gubi samnom :-)))))

  • #2
    Nije bas da nisu nikada, na primer na W (tenis) salju svoje likove. Idu Viskovic i Pralica ...
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • #3
      Био Плавшара прошле године и на Вимблдону и у Шпанији преносио Ел Класико. У принципу то није ништа, лепо је рекао Стефан.

      Вероватно има везе са кешом али искрено, баш би било до јаја кад би ишли чешће по тим догађајима. Ајде, не морају у Америку на НБА, то кошта баш Бога оца, али за ЕЛ би било ок.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • #4
        Da realno, mislim final 4 u Madridu su bili Teo, Bogi, Nemanja, Zeljko... Mislim neki intervju tamo na licu mesta... Da kapiram da za NBA je sve to skupo ali ipak vidim sve te neke evrospke televizije su tamo u onom box-u :-)

        Aj aj mora to malo bolje :-PPPP

        Comment


        • #5
          Nije fer ali stvarno nije fer da se onako zavrsi Wimbledon studio.Bilo je pravo uzivanje poslednjih petnaestak dana pratiti tu emisiju,nisam propustao nijednu.Ali kad sam ocekivao studio svih studija ono sto se kaze slag na tortu sa Bakijem i Viskom dogodila se najgora emisija od svih i stvarno sam razocaran,razocaran,razocaran...
          Gledam u programu i shvatam da oni uopste nemaju nameru da prave ista po tom pitanju.Ne mogu da verujem da posle finala necemo videti nista od Bakija I Viska ni jedan prilog ni jedan utisak apsolutno nista.
          Ne znam jer moguce na ovaj nacin apelovati na one gore ali bilo bi zaista lepo prema onima koji nisu propustali nijednu emisiju da kad se Baki, Visko i Kple vrate iz Londona,da se napravi jedan Wimbledon studio sa svim ucesnicimau kojem ce se onako lezerno kako samo oni znaju osvrnuti na ceo turnir a pogotovo na finale i sve ono sto se dogadjalo iza kulisa finala.Apel.apel,apel...

          Comment


          • #6
            То је тако јел не размишљају. Јер тако?
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment

            Working...
            X