Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Steta za Viktora sto nije u toj polovini zreba mogao bi do rezultata karijere na GS, a ni finale ne bi bilo nemoguca misija
    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

    Comment


    • Oficijelni sajt je očajan...Jedva nađoh pdf format žreba,i to sve okolo kao kiša oko Kragujevca.
      Conga i Monfa mogu da zablistaju i da ih ponese publika,ali ako odigram kladionicu za finaliste sem Novaka igram Vavca i Nanda,onako na osećaj
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Ko zeli da gleda sve meceve ovogodisnjeg RG moze preko espn.go na sledeci nacin:
        Sajt
        Code:
        http://espn.go.com/watchespn/index?ex_cid=watchsynd_noauthplayerclick&id=1448158type/upcoming/startDate/20150523/#type/upcoming/sport/tennis/startDate/20150524/
        Login za sajt je
        Code:
        User:jermaine.pearson@gmail.com  Paswd:holy1978
        Da bi se mogli gledati mecevi na ovom sajtu potrebna je americka IP adresa,recimo ova
        Code:
        71.204.45.38
        Ja gledam u mozili i koristim ovaj adon gde ubacim IP adresu,adon je potrebno instalirati sa ove adrese ispod.Kad ga instalirate idete na tools pa addons pa Extenzions i tu nadjete addon i udjete u opcije addona kao na slici i ubacite ovu adresu iznad i samo izadjete iz adona i mozete poceti gledati espn 3 player.
        Moze se gledati odjednom 5 6 ekrana istovremeno slika u slici,takodje imaju i snimci svih meceva recimo ja sam veceras gledo snimak finala Rima Nole-Fed.
        Code:
        https://addons.mozilla.org/en-Us/firefox/addon/x-forwarded-for-header/
        Evo i par slicica kako to izgleda ceo postupak uzivajte








        Da napomenem samo da je potrebna americka IP gledanje je besplatno moze i bez logovanja slika je HD zavisno od brzine neta i masine koju posedujete player automatski regulise kvalitetu slike.Jos nesto ovde bukvalno imaju svi snimci mastersa zadnji par meseci samo odaberete datum i turnir koji zelite i gledate dal americki dal spanski komentator
        Last edited by Bokimajsta; 23-05-15, 03:49.

        Comment


        • jel se placa to da se gleda na espnu ?

          Comment


          • Originally posted by nikola_bg View Post
            jel se placa to da se gleda na espnu ?
            Placa za ESPN 1 i 2 al za 3 ne samo trebas americku IP staviti inace te prebaci na neki deseti sajt

            Comment


            • Originally posted by Bokimajsta View Post
              Ko zeli da gleda sve meceve ovogodisnjeg RG moze preko espn.go na sledeci nacin:


              Comment


              • Koja polovica igra sutra?

                Comment


                • Federerova

                  Comment


                  • @boki

                    mogu da se ulogujem kao jermaine po ovome kako si postavio ali ne mogu da gledam. pojavi mi se ovo: We are unable to confirm ESPN3 access. Please verify that you are a customer of an ESPN3 affiliated provider.

                    tu moram da izaberem neki kanal za koji mi opet treba lozinka.

                    koristim operu i mogu da biram iz koje zemlje ce sajtovi da vide da se javljam ali izgleda da ne pomaze.

                    Comment


                    • Originally posted by Mrkela View Post
                      Koja polovica igra sutra?

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Bas dosta meceva za nedelju, obicno bude manje i budu manje atrkativna imena.
                        A bilo bi lepo da konacno i izbace raspored.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • A na koju foru Fedova polovina igra prva kad je on drugi nosiloc? Mislim, bolilo bi me uvo da Novak nema žreb kakav ima.

                          Pošto sam neupućen molio bih nekog ko to zna, da li ovo znači da će Novak igrati sa Rafom u sredu, a ne u utorak i da će ako pobedi imati samo dva dana odmora, a ne tri kako bi bilo da njegova polovina igra sutra umesto Rodžerove?

                          Comment


                          • Nikad mi nije bilo jasno kako odluce koja polovina pocinje prva
                            A sto se tice eventualnog meca u QF, ako zadrze ovakav raspored, onda bi oni igrali u sredu.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Nikad mi nije bilo jasno kako odluce koja polovina pocinje prva
                              A sto se tice eventualnog meca u QF, ako zadrze ovakav raspored, onda bi oni igrali u sredu.
                              Ko bi igrao u sredu?

                              Fed sa Berdihom ili Novak sa Rafom ili sva četvrtfinala?

                              Comment


                              • Originally posted by gokara View Post
                                Ko bi igrao u sredu?

                                Fed sa Berdihom ili Novak sa Rafom ili sva četvrtfinala?
                                Fed je sa Stanom, a inace qf su u 2 dana, u utorak i sredu
                                Ako se zadrzi ovaj raspored, onda donja polovina igra u utorak, Fed-Stan Berdih-Kei
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X