Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Apsolutno te ne shvatam
    U subotu su mu trojica upali na treninig i isto su hteli da se slikaju, obezbedjenje nije reagovalo, sad mu na mec upada klinac i hoce da se slika, a on treba da stoji pored i da se smeska

    On je sasvim ok reagovao, isao je pored klinca i rekao da ne treba tu da bude, nije pobegao glavom bez obzira niti je krenuo da se obracunava sa njim.

    I on je prvo covek, pa tek onda teniser...znaci on mora da stoji i da se smeska i da se slika sa svakim idiotom kome padne napamet, cak i sa onim koji preskace ograde, ali ne sme nista da kaze

    I kakve veze ima Novak?
    On bi ispao faca, zagrlio bi decaka, slikao se, pozvao ga na pice..
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Novak bi se uslikao sa djetetom

      Comment


      • To nije svaki idiot, to je samo dečak.

        Novak bi uradio upravo to što si napisala, samo ne bi otišli na piće.

        I ne moraš ti baš uvek da budeš advokat RF kada ga neko iskritikuje.

        Comment


        • Ma sta samo slikao, pozvao bi ga da se igra malo sa Stefanom

          Ne branim ovde strogo Federera, branila bih svakog igraca koji bi postupio kao Fed, zato sto je previse ludaka na ovom svetu, jos samo nedostaje da budu ohrabreni da uskacu na teniske terene.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Vidim da neki ovde pisu da se uplasio, a ja sam stekao utisak da nije.
            Ma nema on tu sta drugacije da reaguje, jos je on ispao korektan prema klinji, mogo je da popizdi totalno, videlo se da je nervozan, ali iskontrolisao se.
            Po tebi je gokaro on trebao da zagrli malog i da se slika sa njim? Po meni nije ... jer se zna kada gde i kako to moze da se radi. Ovo je ipak GS turnir i tu neka pravila moraju da se postuju, i nema dalje.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Niki View Post
              Ne dirajte kafu.
              Nije to za pametovanje, nego za poentiranje i opustanje.
              Nije za pametovanje, to se slazem, nego je za izdrkavanje ...
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Jasta bi Nole se slikao. Nema pametnijeg posla. Jos pogotovo ako bi bio barem malo nervozan zbog igre jer nije zadovoljan. Mislim da bi ga poslao u picku materinu na maternjem jeziku da ga svi cuju. Sta vam je ljudi, Fed je idiot, Nole je Marija Tereza. Federer zna ispotpisivat bazilion autograma. Po pola sata nakon treninga zna ostat i jos treba da trpi budale koje uskacu u stadion, gdje ne bi smjeli. Plus osiguranje gleda i smjeska se. Kakva poredjenja gokaro, prekuco si sam sebe.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ja sam, očigledno, Federerov fan, ali veoma mrzim navijačku pristrasnost i opasno je se čuvam. Uvek sam spreman da kritikujem mog miljenika ako mislim da je to opravdano. Ni kada kritikujem druge igrače, ne činim to na zaslepljenoj, navijačkoj osnovi.

                  Elem, po mom mišljenju, Federer jeste postupio ispravno "tehnički gledano", i tu se nema šta zameriti. Ono što mu ovde neki prigovaraju, a sa čim se i ja slažem, jeste što, kad je već video da je reč o bezopasnoj situaciji, nije odreagovao maherski i pristao na taj selfie. Ne treba tu ni da se kezi, ni da pozira (jer je prilika neadekvatna), već da očiglednim gestom pokaže da nije zadovoljan situacijom, ali je izašao u susret fanu.

                  Kasnije, na konferenciji, mogao je da iskritikuje organizatora (kao što i jeste) i da jasno da do znanja da mu uopšte nije bila prijatna situacija, da to ne sme da se radi, i da podseti fanove gde i kako mogu da dođu do njegovog autograma ili slike sa njim. Dakle, to je ono što bih ja, kao Rodžerov navijač, voleo da je juče uradio. I, da, siguran sam da bi Nole pod istim okolnostima pristao na selfie. Znajući ga, verovatno bi i razmenio par reči sa klincem i upozorio ga da to više nikada ne čini.

                  Znači, da ponovim, "tehnički", Fed je postupio potpuno ispravno. Zamera mu se nešto drugo, što uopšte nije u obavezi da uradi. Isto bih napisao i da je Rafa (ili bilo ko drugi) ovako postupio, ali bi me tada, verovatno, optužili da je to zato što sam Fedov navijač.
                  Last edited by FitnessGuy; 25-05-15, 11:07.
                  Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                  Comment


                  • Ovde nemam nikakvu sumnju da je Fed uradio baš onako kako bi trebalo. Zar se dovodi ovo uopšte u pitanje?
                    Zar bi trebalo mozgati i u deliću sekunde uopšte razmišljati kakva je namera onog koji vam naglo prilazi, pa i na ulici kada vam se neko obrati, nije uvek prijatno, ne zbog toga što treba živeti u paranoji, ali znate i sami da ima svega.
                    A da li znate da je Novak imao neprijatu situaciju u Rimu na treningu sa navijačem?
                    Urlao je nešto ka njemu, pa je Novak čak ušao i u verbalni sukob...obezbeđenje ga je onda udaljilo.

                    O čemu pričamo? Pa nisu svi obožavani, pogotovu od strane raznih čudaka, o nekim ekstremima da ne pričam, a kada sam sinoć čitala o ovome prva mi je Monika pala na pamet.
                    Uostalom znate i sami..dovoljan je JEDAN ludak.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Sad sam tek pogledao snimak te scene sa navijacem i ona direktno govori kakav je Federer lik u stvarnosti. Sta li on misli, ako je poznat da hoce svako da ga ubije, da mu naudi, ne razumijem. Rukom gura mladica kao da doticni ne znam sta pokusava ali mislim da se niko nije iznenadio takvom njegovom reakcijom.

                      Comment


                      • Ja se zaista pitam sta bi bilo i kako bi reagovali ljudi da je umesto decaka bio neki ludak u pokusaju da povredi Feda. To je vrlo lako moglo da se desi. Obezbedjenje je totalno pogresno odreagovalo. Klinac je trebao da saceka neki trening ili kada je vec bio na mecu da saceka priliku van terena da se slika sa Fedom. Siguran sam da svaki igrac provede bar po 10 do 15 minuta sa fanovima pa tako i Fed. Ovakav nacin upadanja na teren i trazenja selfija je totalna glupost. A to sta bi Novak uradio u ovakvoj situaciji uopste nije ni tema. Ne znam ni zasto ste ga spomenuli.
                        sigpic

                        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                        Without error there can be no brilliancy.

                        Comment


                        • A mislim da je Federer mobitel posmatrao kao neku blazu varijantu hladnog oruzja i treba razumijeti njegovu reakciju mogao ga je mali iznabadat u sljepocnicu a ovi mobiteli svakako ko cigle.
                          Last edited by DinoFC; 25-05-15, 12:13.

                          Comment


                          • Zar nije bila neka situacija kada je na terenu Rafa uspaničeno reagovao i pored obezbeđenja? Mislim nije ista situacija, ali o čemu vi raspravljate, još se i sprdate sa tim.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Zar nije bila neka situacija kada je na terenu Rafa uspaničeno reagovao i pored obezbeđenja? Mislim nije ista situacija, ali o čemu vi raspravljate, još se i sprdate sa tim.
                              Samo sto je tada navijac uletio sa bakljom i sa maskom. Federer bi na tribine skocio.

                              Comment


                              • Znaci treba neko da uleti sa nozem, eventualno da se ponovi cak i Monikin slucaj pa tek onda da sae ozbiljno shvati cela situacija oko upadanja na teren?
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X