Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://sport033.com/roland-garros-20...cos-bagdhatis/

    Najava duela Džumhur-Baghdatis, pisao Prle
    Last edited by shminka; 26-05-15, 14:31.

    Comment


    • Originally posted by shminka View Post
      http://sport033.com/roland-garros-20...cos-bagdhatis/

      Najava duela Džumhur-Baghdatis, pisao Prle
      Dobra prilika za Dzumhura za jos jedno trece kolo na slemu,Bagdatis ne voli da igra na sljaci nikako.Po meni mora igrati agresivnije pogotovo ako krene lose,ne svidja mi se kod njega sto nista ne mijenja u igri kada krene da gubi vec se samo nervira i tako pada i mentalno.

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        http://sport033.com/roland-garros-20...cos-bagdhatis/

        Najava duela Džumhur-Baghdatis, pisao Prle
        Jedan veliki naklon za autora ovog teksta
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

        Comment


        • E moj formance
          1. Andrey Rublev
          2. Thanasi Kokkinakis
          3. Alexander Zverev
          4. Ernesto Escobedo

          Renesansa tenisa u 2016 godini.

          Comment


          • ma da, razlog je sto se smejao zbog sorca

            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Pa svi smo se smejali kada je obukao šorts naopako,pa i on sam,a sudija mu je lepo objasnio da ne može da se presvlači kada gem treba da počne i da će dobiti opomenu.Kao i Ana onda zbog odlaska u toalet.Razmaženo i neosnovano se naljutio Rafa.A bio mu dobar 2013 na RG za ono Novakovo pecanje,ili onaj RF aut u Madridu pre par godina.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                Pa svi smo se smejali kada je obukao šorts naopako,pa i on sam,a sudija mu je lepo objasnio da ne može da se presvlači kada gem treba da počne i da će dobiti opomenu.Kao i Ana onda zbog odlaska u toalet.Razmaženo i neosnovano se naljutio Rafa.A bio mu dobar 2013 na RG za ono Novakovo pecanje ili onaj RF aut u Madridu pre par godina.
                To je bio Pascal Maria.
                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                Comment


                • Ups,tačno za pecanje,moja greška.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by LegendaBL View Post
                    Jedan veliki naklon za autora ovog teksta
                    Pozdrav GOAT-u alkohola i svega što on nosi. Cugamo uskoro, nadam se.

                    Originally posted by Velikiajnstajn View Post
                    E moj formance
                    Jes' to ti Mirso ?

                    S tobom neću da komuniciram dok ne staviš Kyrgiosa i Chunga u potpis.

                    Da ne bude čisti 'off', Kei bi sutra mogao mahati ušima. Belluci igra fenomenalan tenis u zadnje vrijeme.
                    “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                    Comment


                    • Dobar mec protivnik po meri

                      Comment


                      • Ima li nekoga koga Eurosport nije angazirao za ovaj RG: Mouratoglu, McEnroe, Evert, Wilander razume se...

                        Comment


                        • Sta je sa nasim omiljenim komentatorom, Smiljanom Banjcem ?? Nisam ga primetio da je komentarisao RG ove godine.. Bila bi velika steta da ovaj slem prodje bez njega..

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Pa svi smo se smejali kada je obukao šorts naopako,pa i on sam,a sudija mu je lepo objasnio da ne može da se presvlači kada gem treba da počne i da će dobiti opomenu.Kao i Ana onda zbog odlaska u toalet.Razmaženo i neosnovano se naljutio Rafa.A bio mu dobar 2013 na RG za ono Novakovo pecanje,ili onaj RF aut u Madridu pre par godina.
                            Nije da ga pravdam, ali nije zatrazio nesto nenormalno nego da presvuce sorc jer ga je obukao naopacki. Zar ne moze to da istolerise sudija, ne vidim u cemu je problem? I ja bi isto reagovao da sam na Nadalovo mesto.
                            OVAKO

                            Comment


                            • Danas ocekujem extra kvalitetan mec vec u 2 rundi Nisikori-Bellucci ocekujemm pobedu japija u 5.

                              Comment


                              • Maksimum jedan set ako uzme Tomas.

                                Comment

                                Working...
                                X