Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li je pored Monikinog slucaja ikada zabiljezeno ista slicno, ako jeste onda se treba zabrinuti defnitivno?!

    Comment


    • Originally posted by DinoFC View Post
      A mislim da je Federer mobitel posmatrao kao neku blazu varijantu hladnog oruzja i treba razumijeti njegovu reakciju mogao ga je mali iznabadat u sljepocnicu a ovi mobiteli svakako ko cigle.
      A mozda je decko bio opasan dinamitom, mozda je imao macetu u zadnjem dzepu, stanglu u rukavu...
      Svasta coveku prodje kroz glavu u tim situacijama
      Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

      Comment


      • Originally posted by Navras View Post
        A mozda je decko bio opasan dinamitom, mozda je imao macetu u zadnjem dzepu, stanglu u rukavu...
        Svasta coveku prodje kroz glavu u tim situacijama

        Onda je najbolje bataliti interakciju sa svim drugim zivim bicima osim onima koje poznajes i rijeseni svi moguci problemi. Opreza nikad dosta.

        Comment


        • Originally posted by DinoFC View Post
          Da li je pored Monikinog slucaja ikada zabiljezeno ista slicno, ako jeste onda se treba zabrinuti defnitivno?!
          Znaci jedan zivot i jedna karijera nije dovoljna, treba jedno 10-tak tenisera koknuti, pa da se onda zabrinemo
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Nisam gledao situaciju, ali mali u zatvor treba da ide!
            Izvinjavam se, nov sam, malo šale nije na odmet, nisam neki teniski stručnjak, pratim obično završnice turnira, forum čitam zbog kvalitetnuh analiza nekih članova kakvih na našem jeziku nema. Generalno sam Đokovićev navijač, mada da nije naš, mada me i za to boli uvo nego ga pratim celu karijeru pa prirastao srcu, njegovo ponašanje me najviše nervira, ono urlikanje na terenu, psovanje, pa ono pravljenje budale od sebe onim imitiranjem na terenima(ono prvo mi je bilo kul, u svlacionici). Smatram da su momci iz velike četvorke svi dobri momci za primer. Za Rođu imam najveće poštovanje i smatram da je najbolji svih vremena, ali se nadam da će ga Đoković prestići, ali mislim da su male šanse za to. Prvi uslov je da osvoji ovaj RG.
            Izvinite, otišao sam u preveliki off, prvi post pa rekoh da kaźem koju, izbrišite ako sam mnogo prekršio pravila.

            I da, mali treba da se kazni svakako, ili njegovu roditelji, ne mislim da je Rođa nešto loše uradio.
            Last edited by Vugi; 25-05-15, 12:33.

            Comment


            • Originally posted by FitnessGuy View Post
              Ja sam, očigledno, Federerov fan, ali veoma mrzim navijačku pristrasnost i opasno je se čuvam. Uvek sam spreman da kritikujem mog miljenika ako mislim da je to opravdano. Ni kada kritikujem druge igrače, ne činim to na zaslepljenoj, navijačkoj osnovi.

              Elem, po mom mišljenju, Federer jeste postupio ispravno "tehnički gledano", i tu se nema šta zameriti. Ono što mu ovde neki prigovaraju, a sa čim se i ja slažem, jeste što, kad je već video da je reč o bezopasnoj situaciji, nije odreagovao maherski i pristao na taj selfie. Ne treba tu ni da se kezi, ni da pozira (jer je prilika neadekvatna), već da očiglednim gestom pokaže da nije zadovoljan situacijom, ali je izašao u susret fanu.

              Kasnije, na konferenciji, mogao je da iskritikuje organizatora (kao što i jeste) i da jasno da do znanja da mu uopšte nije bila prijatna situacija, da to ne sme da se radi, i da podseti fanove gde i kako mogu da dođu do njegovog autograma ili slike sa njim. Dakle, to je ono što bih ja, kao Rodžerov navijač, voleo da je juče uradio. I, da, siguran sam da bi Nole pod istim okolnostima pristao na selfie. Znajući ga, verovatno bi i razmenio par reči sa klincem i upozorio ga da to više nikada ne čini.

              Znači, da ponovim, "tehnički", Fed je postupio potpuno ispravno. Zamera mu se nešto drugo, što uopšte nije u obavezi da uradi. Isto bih napisao i da je Rafa (ili bilo ko drugi) ovako postupio, ali bi me tada, verovatno, optužili da je to zato što sam Fedov navijač.
              Fitnes sve objasnio, nema dalje, svaka čast za post.

              Lajkiću ga kad ne budem na tapatalku.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Znaci jedan zivot i jedna karijera nije dovoljna, treba jedno 10-tak tenisera koknuti, pa da se onda zabrinemo
                Ne, nego je veca vjerovatnoca da cete neko na ulici koknuti nego na teniskom terenu.

                Comment


                • Originally posted by DinoFC View Post
                  Ne, nego je veca vjerovatnoca da cete neko na ulici koknuti nego na teniskom terenu.
                  Ne znam sta pokusavas da kazes sa ovim, pa ne zivi on pod staklenim zvonom, imas milion slika gde je on na ulici, sa decom bez ikakvog obezbedjenja
                  Ali valjda je logicno da ocekuje da ne mogu tek tako navijaci da upadaju na centralni teren jednog slema

                  O cemu mi pricamo
                  bilo koji clanak da procitas, svi osudjuju obezbedjenje i 100% su na Federerovoj strani, samo je kod nas ispao kukavica, los covek sto se nije slikao sa klincem itd
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by DinoFC View Post
                    Samo sto je tada navijac uletio sa bakljom i sa maskom. Federer bi na tribine skocio.
                    Jeste, ali je isto tako Fereru cela akcija, pa i Rafina reakcija bila smešna (pričao čovek..smejao se Rafinoj reakciji)...a sećamo se da se i nije baš "junački" poneo prema onom skupljaču loptica...

                    A tada se mediji pitali šta bi se dogodilo da je u pitanju bio bombaš-samoubica, pomahnitali verski fanatik ili psihički obolela osoba.... U ovom Fedovom slučaju jeste bilo u pitanju mlađa osoba, ali ne baš ni toliko dete, uostalom koliko znam i oni se iskorišćavaju za razne ciljeve.


                    Ovim hoću samo da kažem koliko su ove rasprave besmislene i nemaju nikakvu svrhu, osim da se jedna strana... koja sigurno ne može u trenutku da reaguje adekvatno...prikaže kao smešna i kukavička. I da je obezbeđenje kriminalno.
                    Last edited by miloolja; 25-05-15, 13:10.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Ne znam sta pokusavas da kazes sa ovim, pa ne zivi on pod staklenim zvonom, imas milion slika gde je on na ulici, sa decom bez ikakvog obezbedjenja
                      Ali valjda je logicno da ocekuje da ne mogu tek tako navijaci da upadaju na centralni teren jednog slema

                      O cemu mi pricamo
                      bilo koji clanak da procitas, svi osudjuju obezbedjenje i 100% su na Federerovoj strani, samo je kod nas ispao kukavica, los covek sto se nije slikao sa klincem itd
                      Milion slika na ulici bez obezbjedjena? Pa to je toliko sansi za sve one koje zele da mu naude da me je prosto strah o tome i razmisljati.
                      I mani se suplje da se on uslikao da bi odjednom svi poceli ulaziti u teren da bacaju selfije sa igracima ,desilo se to i on je odreagovao tako jer drugacije ne zna i to je to. No hard feelings. Nema šmeka.

                      Comment


                      • Cim ti buraz krsis pravila da uletis u teren, ne mozes ti znati kakve su nekome namjere. Zna se za sta sluzi teren, za igranje, ne zna ulijetanje. I to sto ga je gurnuo rukom je uradio tek kada je mali krenuo rukom da ga zagrli. Otkud on zna sta ovaj hoce, izlazi s terena na kojem je igrao mec, na kojem ima samo posao da se koncentrise na igru, a ne i da pazi hocel mu kakav psihopata pric i napasti ga, ili neki klinjo da li ce da ga slika. Potpuno nebitno, neocekivana situacija sa klasicnim fight or flight response-om.

                        Da mi je vas vidjet kad bi vama neko neocekivano izletio pred oci. Prvo si zbunjen, a onda radis sta ti je logicno.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • U takvoj situaciji ne postoji pogresna reakcija. Mogao je i samar da mu udari sto se mene tice. I to sto je klinac, ne znaci da nije retard. Naprotiv, da je normalan, ne bi mu palo na pamet da upadne na teren. Uopste nije bitno kakva mu je namera. Kao da je malo sto se slikaju milion puta svugde, dele milion autograma, zaustavljaju ih na ulici itd. pa im sad treba jos neka budala koja "samo hoce selfie". "Sklonite ovog debila od mene" je po meni mnogo normalnija reakcija, nego li da ga je pustio da se slika sa njim i da mu se jos sad tu nesto smeska, ili sta vec. Svasta.

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ljudi,Federerova reakcija nije bila onakva zbog klinca koji je hteo da se slika nego zbog obezbeđenja,tj.njihove spore reakcije.
                              Da se slikao sa malim,to bi dalo "vetar u ledja" svim navijačima da uskaču na teren i pokušaju da se slikaju sa omiljenim igračem.Inače ovo nije prvi slučaj kada je Fed u pitanju.Sećate se i Džimi Džampa i zastave?

                              I ovo je mogao da bude neki ludak sa ko zn čim u ruci,a ne klinja sa mobilnim.Federerova reakcija je apsolutno primerena.Mislim da bi tako reagovali svi pa i Novak.
                              A najjača izjava organizatora posle ovog incidenta je da neće menjati ništa u obezbeđenju već će samo napraviti bolju selekciju ljudi
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • "Samo stajati sa strane u odelu i kravati nije dovoljno. "

                                Slazem se sa Rodjom!

                                Comment

                                Working...
                                X