Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sta moze Dusan Silni ove godine, prosle i drugu sedmicu dceka u Parizu, kakav je ovaj danasnji protivnik, nisam ga gledao poodavno ?
    Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

    Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

    Comment


    • Mogao bi Duci,ali sve od njega zavisi.Radujem se tom meču danas,misli da će biti zanimljivo
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Originally posted by SinisaKun View Post
        sta moze Dusan Silni ove godine, prosle i drugu sedmicu dceka u Parizu, kakav je ovaj danasnji protivnik, nisam ga gledao poodavno ?
        Nezgodan je igrac Gonzales ali nije bas u najboljoj formi.U pitanju je klasican sljakas sa prosjecnim servisom ali zato vrlo stabilan sa oba krila,voli da igra drop sotove.Lajovic je favorit ali on se u skoro svakom mecu muci jer je prinudjen da bukvalno "poradja" poene tako da moze da izgubi od svakoga prakticno.

        Comment


        • Nije mi jasno zašto Novak i Rafa igraju tek u utorak?

          http://www.rolandgarros.com/en_FR/sc...ule/index.html

          Pa Rodja ce bas dugo da odmara ...

          Comment


          • Originally posted by Maja View Post
            Nije mi jasno zašto Novak i Rafa igraju tek u utorak?

            http://www.rolandgarros.com/en_FR/sc...ule/index.html

            Pa Rodja ce bas dugo da odmara ...
            Marej igra sutra, Novak i Rafa tek u utorak. Kapiram da Nole i Rafa moraju isti dan jer su u istoj četvrtini, ali zar nisu oni mogli pre Mareja.
            Last edited by bojanaBG; 24-05-15, 19:53. Reason: recnik...

            Comment


            • Originally posted by gokara View Post
              Marej igra sutra, Novak i Rafa tek u utorak. Kapiram da Nole i Rafa moraju isti dan jer su u istoj četvrtini, ali zar nisu oni mogli pre Mareja.
              Očigledno nisu mogli (ili se nisu dogovorili) pre Murray-ja i Šarapove.
              taman sam se naoštrila da gledam oba meča sutra ...

              Mozda ni Novak nije hteo, ko ce ga znati.

              Comment


              • Kapiram organizatore da ih boli uvo za Novaka ali za 9-osrtukog sampiona
                Last edited by Maxx-a; 24-05-15, 20:10.
                Similis simili gaudet

                Comment


                • A sta je to toliko bitno da li ce da igra ponedeljak-cetvrtak ili utorak-cetvrtak?
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    A sta je to toliko bitno da li ce da igra ponedeljak-cetvrtak ili utorak-cetvrtak?
                    Pa njima sada na početku verovatno i nije toliko bitno osim možda zbog vremenskih prilika. Zamisli npr. u utorak padne kiša pa se pomeri za sredu a tada Rodja igra već 2 kolo. Kako god, meni kao navijaču raste nestrpljenje.

                    Comment


                    • A zamisli padne sutra kisa pa se Marej pomeri za prekosutra, ili zamisli padne neki asteroid pa srusi ceo teniski kompleks!?
                      Prvo kolo se igra u ponedeljak i utorak, a ovo sto su poceli ranije u nedelju, oni to stalno tako rade i nije nikakav problem. Od drugog kola ce se sve normalizovati, Federerova polovina ce igrati jedan dan, a Novakova drugi ... i to je to. Ne znam sto se oko gluposti zamarate?
                      Last edited by Sandugp; 24-05-15, 20:26.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Nece padati kisa, nije najavljena za prvu nedelju
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Nije najavljeno ni padanje asteroida

                          Comment


                          • Noki ce zavrsiti mec
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Ja se izvinjavam ako je vec napisano na nekoj stranici,nisam bio par dana kuci,ispisano je dosta pa ne mogu sve citati,koja televizija prenosi RG ?

                              Comment


                              • EuroSport

                                Comment

                                Working...
                                X