Announcement

Collapse
No announcement yet.

Madrid 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Još pre meča sam se veoma plašio ishoda. Prosto mi se ne dopada Rodžerovo izdanje na šljaci ove sezone. Prvi set je dobio na račun lude Nikove glave, i tada sam malo odahnuo, ali je osećaj nezadovoljstva i dalje ostao. U drugom smo videli ishod kada je Nik mentalno čitav. Bojim se da će i treći set zavisiti samo od ovog faktora.
    Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

    Comment


    • #62
      Jednom pohvalim Rogera i eto sta se desi
      Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

      Comment


      • #63
        шта значи сервис за Федерера...
        sigpic

        Comment


        • #64
          Kako je ludo ovo sa smenjivanjem meč lopti.
          Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

          Comment


          • #65
            ауу какво кидање живаца..12/12
            Last edited by Žika; 06-05-15, 20:35.
            sigpic

            Comment


            • #66
              Kirios uspeva da zabelezi najvecu pobedu u karijeri/odigrao je par sampionskih poteza/,mada je i Roger ocigledno preforsirao sa igranjem Istanbula-bas je delovao bez svezine, i sa dosta gresaka
              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

              Comment


              • #67
                Muda kao lubenice!!!!
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • #68
                  Bravo Nik!

                  Comment


                  • #69
                    To je to, zato sam se i plašio ovog meča danas. Nik sa stabilnom glavom je bolji od trenutne forme Rodžera. Da nije bilo onog pucanja u prvom TB-u, moglo je ovo biti i u dva seta dobijeno.
                    Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                    Comment


                    • #70
                      Steta,vise bih volio da je Roger dobio ovo iako mi je najantipaticniji teniser na touru. Mora da igra sto vise meceva i trosi se do Wimbledona,ovako mu je nick dao par dana odmora

                      Comment


                      • #71
                        Ne odgledah zbog fudbala, sad mi zao ...
                        Pazi sada Clay kako ce broj postova rapidno da poraste ...
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • #72
                          Kako gura loptu na zadnju mec loptu, nudi se Rogeru i ovaj je spuca kilometar u aut
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • #73
                            Moze da vam bude antipatican koliko god hoce, stav sa kojim on izlazi na teren je za divljenje.. kapiram da je svima bolje da skine gace jos u svlacionici ali sa ovim toga nema
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              Baš je bilo interesantno Svaka čast Niko!
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • #75
                                Eto Nika, hvalili ste ga dosta i navijali ;)
                                Moze sad Cirjak da spakuje dzak plave sljake da se ponese u Bazel ;)

                                Comment

                                Working...
                                X